2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

Yaşamsebebim

ben girince kimse olmuyor dün geceden beri agrilarim vardi bu sabahta dr.da randevum vardi gittik normal dedi bu agrilar sadece 9 gün var cok heycanliyim.az girinde yazisalim sonra bebeisler dogunca zor olur :sad1: :sad1:

kelebegimm

slm canimm ins. artik yavas yavas sancilar gelirde saglikla kucagimiza aliriz :amin: :amin:
buranin dokdorlari neye normal demiyoki :)

]

cute552

slm kızlar artık dogurunda sıra bizlere gelsin
sultancım birde kız bebekler için 40.haftadan önce doğar derler sen maşallah 40 tamamlamışsın nerdeyse.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: cute552 - 31 Ağustos , 2012, 13:29:51
sultancım birde kız bebekler için 40.haftadan önce doğar derler sen maşallah 40 tamamlamışsın nerdeyse.
insallah canim senin kac gün var az kaldi ama son günler hic gecmiyor geceleri uyku yok tuvalet bekliyorum 1 bardak su icsem bile

cute552

Alıntı yapılan: sultan43 - 31 Ağustos , 2012, 13:37:58
Alıntı yapılan: cute552 - 31 Ağustos , 2012, 13:29:51
insallah canim senin kac gün var az kaldi ama son günler hic gecmiyor geceleri uyku yok tuvalet bekliyorum 1 bardak su icsem bile
cabım benim size göre daha çok var daha 7.ayımdayım tam 28 haftayı doldurduk  :hello2:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

merviş86

oleeeeeeey bende geldim arkadaşlar  :hieyt: bende 29 haftalık hamileyim zaman geçsede bir an önce kavuşsam minnoşuma  :hello2: kasımda Allah nasip ederse kucağımda olacak çok heyecanlıyım çoooooook  :love9:
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

Sır_Çiçegi

hoş geldin cnm aramıza   :flowers:
bizde sabırsızız saglıklı gelsin mucizelerimiz inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

10 Eylül , 2012, 19:48:20 #729 Son düzenlenme: 19 Eylül , 2012, 13:19:14 Sır_Çiçegi
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

serra_emine..................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 24 Eylül 2012 :love9: KIZ  :love9: :binkybaby:
Mavikelebek..................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar: 18 Ekim 2012  :love9: KIZ  :love9: :binkybaby:
papatya26....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 30 Ekim 2012 KIZ :love9: :binkybaby:
gemini.........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9: :nazar: 30 Ekim 2012  :love9: KIZ  :love9: :binkybaby:
Kalimero:).....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
Kebuter........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar:  :binkybaby:
_prensesim_................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
senayy88.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar: 23 Ekim 2012  :love9: ERKEK  :love9: :binkybaby:
papatya-m....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
sir_cicegi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  10 Kasım 2012  :love9:ERKEK :love9: :binkybaby:
elvan-byz....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
şerife Berat.................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 17 Kasım 2012  :binkybaby:
özlemcan....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar: 17 Kasım 2012  :love9:KIZ :love9: :binkybaby:
oslem0320..................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar:  17 Kasım 2012  :love9: KIZ :love9: :binkybaby:
cute552......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 25 Kasım 2012  :love9: KIZ :love9: :binkybaby:
gökçe58......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9: :nazar: 26 Kasım 2012 :love9: KIZ :love9: :binkybaby:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

özlemcan

duygu benim kızım olcakmış değiştirir misin kızım erkek kaldı sitede :D :crybaby2: :crybaby2:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

özlemcan

DoctorGunel

kizlar ben 30 agustos sezeryanla dogum yapdim,aniden suyum gelince ,apar topar hastaneye gitdik,kizim erkenci cikdi,36 haftasinda aramiza katildi cok sukur..darisi sizlere kizlarrrrrrrrr....
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

Sır_Çiçegi

hayırlı olsun cnm Allah analı babalı büyütsün inş.  :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...