2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

Mavikelebek

selamm kızlarr bugun doktordan geldık tiroid hormon testim olması gereken degerden yuksek çıktı haftaya gene gıdıp bakıcak doktorumuz dua edın gecsın  :amin:

bende tanıtayım kendımı 20 yasındayım adım yasemin trabzonda oturuyorum

kelebegimm

evet canim ilk cocugumuz adim aysenurrr dogum tarihlerimiz yakinn
ben artik hareketlerini pit pit hissediyorumm
ben bi dusuk bide kalbinin durmasi sonucu kurtaj yasadimm 23 olcam nisan sonunda
ben ikili uclu test yaptirmadim burda yapmadilar soylemediler bile (almanyada yasiyorum)
ins. saglikla aliriz meleklerimizi kucagimizaa :amin: :amin: :amin: :nazar:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 23 Mart , 2012, 13:26:50
selamm kızlarr bugun doktordan geldık tiroid hormon testim olması gereken degerden yuksek çıktı haftaya gene gıdıp bakıcak doktorumuz dua edın gecsın  :amin:

olsun canim cok onemli deildir heraldeee ins. gecerrrr tazee evliii
ee dir konu icin ne dedii :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
rahatmisiniz artik :ehi: :ehi:

]

inci bhr

geçmiş olsun yasemin, inşallah haftaya daha normal sonuçlar çıkar.. fazla aklına takma bu konuları, doktorun gerekli tedaviyi uygulatacak ve senin dikkat etmen gereken konuları söyleyecektir.. hamilelikte birçok hormon değerleri değişiyor, doğal süreç..

Mavikelebek

Alıntı yapılan: kelebegimm - 23 Mart , 2012, 13:29:36

doktorda gülmeye basladıı söledımde  :k06: tam söleyecekken eşim dısarı cıktı sen söylersın dıye  :k06:
bir sakınca görulmedi rahatlıkla olur dedi  :k06:  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
eşimde gözlerimin içine baktı çıktıgımda  :k06:  yavas yavas söledım bırazcık daha kıvransın dedim  :k06:
görceksınız bu akşam anyayı konyayı yasemın hanım dedi  :k06: :k06: kaçsam mı acaba bu gece evden  :k06: :k06:

Mavikelebek

Alıntı yapılan: inci bhr - 23 Mart , 2012, 13:30:42
geçmiş olsun yasemin, inşallah haftaya daha normal sonuçlar çıkar.. fazla aklına takma bu konuları, doktorun gerekli tedaviyi uygulatacak ve senin dikkat etmen gereken konuları söyleyecektir.. hamilelikte birçok hormon değerleri değişiyor, doğal süreç..

doktorumda söyledı pek takılcak konu değil dedi ama genede üzüldüm  :-\ gezmesse ilaçla tedavı falan dedi
sağolasın canım içimi rahatlattıgın ıcın  :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 23 Mart , 2012, 13:33:34
Alıntı yapılan: kelebegimm - 23 Mart , 2012, 13:29:36

doktorda gülmeye basladıı söledımde  :k06: tam söleyecekken eşim dısarı cıktı sen söylersın dıye  :k06:
bir sakınca görulmedi rahatlıkla olur dedi  :k06:  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
eşimde gözlerimin içine baktı çıktıgımda  :k06:  yavas yavas söledım bırazcık daha kıvransın dedim  :k06:
görceksınız bu akşam anyayı konyayı yasemın hanım dedi  :k06: :k06: kaçsam mı acaba bu gece evden  :k06: :k06:

haha allah seni yaseminnnnn :k06: :k06: :k06:
neyse gece mesai var yaniii :k06: :k06: :k06:
didik sana ama yinede dkdoruna sorman daha iyi tabi saka bi yanaa  :laughing7:
bacim bugun kacsan yarin napacannn :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
ama dikkatli olun yinedee sana kolay geleeee :k06: :k06: :k06: :k06:

]

inci bhr

ben de yaptırmadım bu ikili üçlü testleri, konuyu araştırmıştım, doktorumla da detaylı  görüştüğümüzde, yaptırmamayı uygun bulmuştum.

öncelikle birçok kez doğru sonuçlar çıkmıyor, hamilelik sürecinde anne adayının moralini bozmaktan başka işe yaramıyor.
ya da bazen, özürlü olma ihtimali nedeni ile "alalım çocuğu" diyorlar, en kötüsü de bu zaten.. sağlıklı doğma ihtimali olması bir yana, özürlü olacak diye feda etmenin teklif edilmesi çok acı.. türkiyede, ne yazık ki uygulamalar pek sağlıklı değil..

ben de geçen yıl hamileliğimde, 11. haftamda bebeğimin kalbinin atmadığının anlaşılması ilee bebeğim opersayonla alındı.. zor bir dönem.. şükür Rabbime şimdi hamileyim, ama üzücü durum nedeni ile pek heves, heyecan yapamıyorum aslında.. sanırım doğuruncaya kadar tedirginliğim geçmeyecek.. Rabbim hayrlısı ile, sağlıcakla kavuşmamızı nasib eder inşallah..

deniz

Alıntı yapılan: kelebegimm - 23 Mart , 2012, 13:28:35
ben bi dusuk bide kalbinin durmasi sonucu kurtaj yasadimm 23 olcam nisan sonunda
ben ikili uclu test yaptirmadim burda yapmadilar soylemediler bile (almanyada yasiyorum)

Mavikelebek

evet bugun kacsam yarınıda var dımı bunun  :k06: neyse bu geceyı atlatayımda ben bir  :k06:
içimiz rahatladı en azından ya doktor öyle deyınce bırden rahatlayıverdım  :occasion14: 
sağolasın canım kolaysa basına gele  :ehi: :ehi:

kelebegimm

Alıntı yapılan: inci bhr - 23 Mart , 2012, 13:38:53
ben de yaptırmadım bu ikili üçlü testleri, konuyu araştırmıştım, doktorumla da detaylı  görüştüğümüzde, yaptırmamayı uygun bulmuştum.

öncelikle birçok kez doğru sonuçlar çıkmıyor, hamilelik sürecinde anne adayının moralini bozmaktan başka işe yaramıyor.
ya da bazen, özürlü olma ihtimali nedeni ile "alalım çocuğu" diyorlar, en kötüsü de bu zaten.. sağlıklı doğma ihtimali olması bir yana, özürlü olacak diye feda etmenin teklif edilmesi çok acı.. türkiyede, ne yazık ki uygulamalar pek sağlıklı değil..

ben de geçen yıl hamileliğimde, 11. haftamda bebeğimin kalbinin atmadığının anlaşılması ilee bebeğim opersayonla alındı.. zor bir dönem.. şükür Rabbime şimdi hamileyim, ama üzücü durum nedeni ile pek heves, heyecan yapamıyorum aslında.. sanırım doğuruncaya kadar tedirginliğim geçmeyecek.. Rabbim hayrlısı ile, sağlıcakla kavuşmamızı nasib eder inşallah..

deniz

Alıntı yapılan: kelebegimm - 23 Mart , 2012, 13:28:35

aynen canim bende 11. haftada yasadim sukur simdi saglikli cok korkarak geciriyorum hamileligimi onceden haftada 3 gun dokdordaydik bisey oldu korkusuyla ama cok sukur simdi eve kalbini dinleme cihazi aldim korktugum an dinliyorum beni rahatlatiyo  rabbim olmayanlarada nasip etsinn :amin: :amin: :amin:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 23 Mart , 2012, 13:39:57
evet bugun kacsam yarınıda var dımı bunun  :k06: neyse bu geceyı atlatayımda ben bir  :k06:
içimiz rahatladı en azından ya doktor öyle deyınce bırden rahatlayıverdım  :occasion14: 
sağolasın canım kolaysa basına gele  :ehi: :ehi:

bizim basindan beri basimizda zaten bacimmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
hec yasak korku olmadikii :k06: :k06: :k06:

]

DoctorGunel

kizlarrrrrrrrrrr masallahhhhhhhhhhhh,kac gundur yokdum,hamisler cogalmis,listemizde harika olmus...ben GUnel AZERBAYCANDAN..yasim 25 ...insallah bu listeden hepimiz vakit geldiyinde sag-salim kucagimiza bebeklerimizi alarak cikariz insallahhhhh....AMIN
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

Sır_Çiçegi

slm hanımlar giremedim uzun zamandır yarın 7 haftalık olacagız we göbeğimin altında sancı hissediyorum yarın doktora gideyim mi  :-\
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

aydinays

slm kızlar oğlumun doğum tarihi 07 kasım. var mı o tarihte doğum yapacak olan???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

_prensesim_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 23 Mart , 2012, 09:36:18

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

kelebeğimm..................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 5 Eylül 2012 :love9: ERKEK  :love9: :binkybaby:
sultan43.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  9 Eylül 2012  :binkybaby:
inci bhr.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar: 6 Eylül 2012 :love9: KIZ :love9:  :binkybaby:
DoctorGunel..................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar: 28 Eylül 2012  :binkybaby:
gulokan27....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  :binkybaby:
Nazo-58........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar: :binkybaby:
Mavikelebek..................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar: 18 ekim 2012  :binkybaby:
Kalimero:).....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
Kebuter........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar:  :binkybaby:
_prensesim_................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:  20 Ekim 2012  :binkybaby:
senayy88.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
papatya-m....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
sir_cicegi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
elvan-byz....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
özlemcan....................Bebisimizi bejkliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
[/quote]