2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

_prensesim_

Alıntı yapılan: elvan_byz - 15 Mart , 2012, 17:03:50
Merhaba arkadaşlar aranıza buğün katıldım bende 5+0 hamileyim hepinize sağlıklı hamilelikler diliyorum.

Hoşgeldin canım hayırlı uğurlu olsun bebişin...Allah kucağına sağlıkla almak nasip etsin inşallah...

özlemcan

hamileyim bende dün doktora gittik görünmedi daha perşembe bakıcaz dedi ne kadarlık onu da sölemedi bakalım neler dicek bide grip oldum midem de bulanıyo çok fenayımm ben :(

Yaşamsebebim

2012 sonbahar anneleri nasilsiniz son durumlar nasil biz cook yorgunuz yaaaa

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 15 Mart , 2012, 16:05:09
tşkler cnm :flowers:
hesaba göre bende 5+2 günlük hamişim karnımda ara ara sancı oluyo normalmidir  :dontknow:
bu agrilar normal canim bizdede oldu onlar  ben sordum dr. 2,3 ay olur özellikle adet garihlerinde dedi

inci bhr

merhabalar, ben de bu sayfanın hamilelerindenim, kısmetse eylül başları kavuşacağız, inşallah Rabbim hayrlı, sağlıklı kavuşmamızı nasib eder.

ismim deniz..

bu siteye yıllar önce girerdim.. şimdi yine nasibmiş :)

güzel sohbetler yapmak dileği ile..

hoşçakalın

DoctorGunel

HOS GELDIN ARAMIZA DENIZCIM..INSALLAH SAGLIKLI SEKILDE RABBIM BEBEKLERIMIZI KUCAGIMIZA ALMAYI NASIB ETSIN ...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

inci bhr

teşekkürler DoctorGunel..

bugün doktor kontrolüm var, 16. hafta kontrolü, inşallah hayrlı, sağlıklı haberler alırım..

bebek hareketlerini hissetmeye başlayan var mı aramızda.. benim birkaç gün önce hissediyor gibiydim, ama şimdi  sessizlik var ve bu biraz endişelendiriyor beni..

ağrıları olanlar varmış sanırım, benim uzun süre ağrılarım devam etti, yeni yeni geçti diyebilirim..

hamilelikte ağrıların olması doğal, tabi, doktorlarımızı bunlardan haberdar etmeyi unutmamak gerekiyor..

bu arada ben istanbuldayım..

hoşçakalın..

Mavikelebek

bende geldım kızlar bende nasipse 18 ekimde alacagım bebeğimi kucagıma  :nazar:

inci bhr

hoşgeldin mavi kelebek, sen de yeni misin bu sayfada..

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 20 Mart , 2012, 12:12:19
bende geldım kızlar bende nasipse 18 ekimde alacagım bebeğimi kucagıma  :nazar:
BENİMDE MELEĞİM 14 EKİMDE DOĞDU  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

kelebegimm

yeni gelen arkadaslarrr hosgeldiniz aramizaaa :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
rabbim saglicakla kucagimiza aldigimiz gunleride gostersin ins. :amin: :amin: :amin:
artik soyle guzel bi liste olustursak baya cogaldikkk
burada sohbetlr etsekk ;) ;)

]

kelebegimm

21 Mart , 2012, 19:47:38 #221 Son düzenlenme: 22 Mart , 2012, 14:31:21 kelebegimm
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

kelebeğimm..................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 5 Eylül 2012  :binkybaby:
sultan43.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  9 Eylül 2012  :binkybaby:
inci bhr.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar: 6 Eylül 2012 KIZ
DoctorGunel..................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar: 28 Eylül 2012  :binkybaby:
gulokan27....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  :binkybaby:
Nazo-58........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar: :binkybaby:
Mavikelebek..................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar: 22 ekim 2012  :binkybaby:
Kalimero:).....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
Kebuter........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar:  :binkybaby:
_prensesim_................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
senayy88.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
papatya-m....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
sir_cicegi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
elvan-byz....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:

listeyi yapmaya calistim kizlar tarihlerini yazin ekleyim cinsiyet ogrenenlerde soylesin eklerim
allaha emanet olunnn :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

]

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: kelebegimm - 21 Mart , 2012, 19:47:38

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

kelebeğimm..................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 5 Eylül 2012  :binkybaby:
sultan43.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   :binkybaby:
inci bhr.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar:  :binkybaby:
DoctorGunel..................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar: 28 Eylül 2012  :binkybaby:
gulokan27....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  :binkybaby:
Nazo-58........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar: :binkybaby:
Mavikelebek..................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar: 22 ekim 2012  :binkybaby:
Kalimero:).....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
Kebuter........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar:  :binkybaby:
_prensesim_................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
senayy88.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
papatya-m....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
sir_cicegi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
elvan-byz....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:

listeyi yapmaya calistim kizlar tarihlerini yazin ekleyim cinsiyet ogrenenlerde soylesin eklerim
allaha emanet olunnn :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canim 9 eylül

inci bhr

22 Mart , 2012, 11:21:33 #223 Son düzenlenme: 22 Mart , 2012, 11:25:13 inci bhr
Alıntı

NAZAR DUASI

sultan43.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   :binkybaby:

inci bhr.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    * 6 eylül 2012 * kız *

inci bhr

ben de ekledim, bizim kızmız olacak inşallah :)
liste yavaş yavaş doldurulurken, birkaç sütun daha ekleyelim mi, ne dersiniz?

mesela katıldığımız şehir, ülke, ismimiz, mesleğimiz olabilir..

ekleyelim mi bir kaç özellik daha..

rumuz                   anne adı          muhtemel doğum tarihi      bebek kız/ erkek     şehir/ ülke       ...

inci bhr                    deniz                 6 eylül 2012                           kız                         istanbul

bunun gibi mesela.. yıllar önce başka bir bebek forumda bu tarz bir liste yapardık, ilk çocuğuma hamile olduğum dönemde.. birbirimizi tanımak için de rahat oluyordu..