2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

nazo-58

14/15.ci haftada belli olmaya baslıyor galiba..bazı bebişler erkenden gösteriyor kendini,bazı bebişlerde saklıyor anne babalarından kendini..bende merak ediyorum çarşamba doktora gitcem daha erken ama sorcam bakalım bizimki erkenden belli eder kendini inş..RABBİM saglıklı sıhhati kucagımıza almayı nasip etsin :amin: de kız erkek fark etmez..

DoctorGunel

Alıntı yapılan: _prensesim_ - 11 Mart , 2012, 14:53:12
Kızlar hepinize merhaba .Bebişlerinizin cinsiyeti ne zaman belli oldu? Allah hepinizin gönlüne göre verir inşallah.Önce eli ayağı düzgün sağlıklı aklı başında hayırlı evlatlar olsun tabi....
:amin: :amin: :amin: ,INSALLAH CANIM,HEPIMIZIN... :opucuk:
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

papatya_m

benım Bebegımde Allah nasıp kısmet ederse 30 ekımde kucagımda olucakkk sabırsızlıkla beklıyorumm o günün gelmesınııııı :)

kelebegimm

Alıntı yapılan: papatya_m - 12 Mart , 2012, 15:38:27
benım Bebegımde Allah nasıp kısmet ederse 30 ekımde kucagımda olucakkk sabırsızlıkla beklıyorumm o günün gelmesınııııı :)
hayirli olsunn rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsinn :amin: :amin: :amin: :amin:
hsgdin aramiza :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk:

]

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 13 Mart , 2012, 15:20:57
galiba bende buraya giriom  :icon_scratch:

hoşgeldin aramıza canım :flowers: :opucuk: ..RABBİM hayırlısıyla kalp atışlarınıada duymayı nasip etsin inş.. :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

senayy88

kızlar günaydın 8+3 hamileyim ya kızlar bende öyle aşırı bulantı ve kusma yokkkk normaldir dimi yani bazen sabah kahvaltıdan sonra hep değil ama istifra ediyorum okadar sonra gündüz hiçbişeyciğim yok inşallah böyle gider yavrum biliyo herhalde annesi çalışıyo yormuyo beni :love8:

Sır_Çiçegi

gnaydın şenaycım :)

bende 5+1 haftalık olmuşuz bugün bende de öle aşırı bi bulantı kusma yok  :dontknow:

normaldir die dşünüorum bünyeden bünyeye fark war cünki
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

valla kızlar şükredin halinize inş böyle devam edersiniz :amin: ..bulantılar cok fena çünki :igrenc: ..ilk günden itibaren asırı vardı bende...yemek görmek istemiyordum :igrenc: ..kocamdan bile tiksiniyordum gerisini siz düşünün :laughing7: cok şükür su sıralar azaldı bende yavas yavas yemek yemeye basladfım..RABBİM cümlemize rahat hamişlikler geçirmeyi nasip etsin inş... :amin: :amin: :amin: :amin:

senayy88

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 14 Mart , 2012, 09:54:17
gnaydın şenaycım :)

bende 5+1 haftalık olmuşuz bugün bende de öle aşırı bi bulantı kusma yok  :dontknow:

normaldir die dşünüorum bünyeden bünyeye fark war cünki
GÜNAYDIN CANIM rABBİM SAĞLIKLA KUCAĞIMIZA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH VALLA BENİMDE ÖYLE ÇOK AŞIRI DERECE  OLMADI YANİ ŞÜKÜRLER OLSUN İŞTAHIMDA GAYET YERİNDE ACIKIYORUM HEP BAZEN ÇOK FAZLA DEİL İSTİFRA EDİYORUM İNŞALLAH BÖYLE DEVAM EDER YAVRUM DİYORUM BİLİYO ANNESİ ÇALIŞIYO HERHALDE ÜZMÜYO HİÇ BENİ MELEĞİM :love9:DUYGUCUM DOKTORA GİTTİNMİ SEN

Sır_Çiçegi

inş. hayırlısı olur sorunsuz gebelik geciririz  :amin:

gittim senaycım :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

senayy88

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 14 Mart , 2012, 10:27:39
inş. hayırlısı olur sorunsuz gebelik geciririz  :amin:

gittim senaycım :)
şimdi sıra kalp atışlarını duymakta 10 gün sonra belli olur zaten güp güp atınca daha bi hissediyo insan sanki...

Sır_Çiçegi

ewt cnm 10 gün sonra kalp atışlarını duymaya gidecegiz inş.  :amin:

bu arada sayfanın adı sonbahar aneleri olması laızm deil mi  ???
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

senayy88

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 14 Mart , 2012, 10:31:15
ewt cnm 10 gün sonra kalp atışlarını duymaya gidecegiz inş.  :amin:

bu arada sayfanın adı sonbahar aneleri olması laızm deil mi  ???
valla canım bilmiyorum ki suzancım açmış ya o nerelerde hiç gözükmüyo