28 Nisan , 2024, 01:02:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

çocukken yaptığınız ama şimdi yapmam dediğiniz şeyler neler

Başlatan <<<peri masalı >>>, 08 Aralık , 2011, 10:21:41

« önceki - sonraki »

<<<peri masalı >>>

kızlar çocukken yapıpta şimdi yapmam dediğimiz neler var ?

biraz eskilere gidip gülelim  ;D

<<<peri masalı >>>

hatta ilk ben anlatayım biraz gülelim :)
hani yolların kenarlarında su giderleri olur ya demir parmaklılklar olur üzerinde oralardan geçemezdim

yolda anlardan varsa kesin başka bi yerden geçerdim parmaklıkların arasına düşmekten korkardım :hello2: :ehi:

derbeder

sokaktaki taslarin cizgilerine basmazdim, taslari sayardim bazen  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

<<<peri masalı >>>

aaaa siz cocukken hiç yaramazlık yapmadınızmı  ;D

hani nerde cevaplar

HASRET!M S@N@

HASRET!M S@N@

ben hangi birini anlatayım valla cocuklugum maceralarla dolu mesela yazlık evimiz vardı orda piknik yapıcaz ates yaktık sucuk pişiricez malum gayserili olunca  :ehi: :ehi: :ehi: bütün dağı yaktık simdi olsa cok daha dikkatli yaprdım o sekilde asla yapmazdım yüksek bir yer vardı ordan asağı atlardık kumun üstüne ne  sanırsak  daha bircok sey var ama simdilik aklıma gelenler bunlar

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 10 Aralık , 2011, 13:57:27
ben hangi birini anlatayım valla cocuklugum maceralarla dolu mesela yazlık evimiz vardı orda piknik yapıcaz ates yaktık sucuk pişiricez malum gayserili olunca  :ehi: :ehi: :ehi: bütün dağı yaktık simdi olsa cok daha dikkatli yaprdım o sekilde asla yapmazdım yüksek bir yer vardı ordan asağı atlardık kumun üstüne ne  sanırsak  daha bircok sey var ama simdilik aklıma gelenler bunlar
:toothy10: :toothy10:hepimiz biraz olsun yaramzdık bak ne güzel hatılayınca gülüyoruz

HASRET!M S@N@

Balböceği

cocukken cok cocuk doverdim ama simdi bu aliskanligimi biraktim   :ehi:

<<<peri masalı >>>

destina06

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Aralık , 2011, 14:12:40
cocukken cok cocuk doverdim ama simdi bu aliskanligimi biraktim   :ehi:

süpersin ablamda çok döverdi hırsını alamadımı ısırırdı :ehi:

HASRET!M S@N@

bende dayk yerdim dedim ya saftiriğin tekiydim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: simdi olsa hayatta yemem sacını basını yolarım

medine

ayy basligi gorunce direk bi gulumseme geldi hangi birini soylesemki cok yaramazdim yapmadigim sey kalmamistir heralde :k06: :k06:bikeresinde tutturdum komsunun camini kiracam agliyorum nasil derdim neyse artik en sonunda kirdimda rahatladiydim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:iki defa kendi yaptigimiz tahtaravalliden dustum kolumu kirdim bikere agactan dustum kirdim birinide karyolanin basindan dusup kirdimm acilarin cocuguyum  :k06: :k06: 4 defa insan kol kirarmi ya ama ben kirdimm :toothy10: :toothy10: :toothy10: simdi olsa asla kendi yaptigim tahtaravalliye binmem  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
sen benim herseyimsinn:)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ay medoş çok komiksin
bizde ağaç tepelerinden hiç inmezdik
dallar evimiz olurdu herkesin dalı ayrıydı :ehi:
tabi dizimizin yarası hiç iyi olmazdı düşe düşe :ehi: