28 Nisan , 2024, 21:23:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

çocukken yaptığınız ama şimdi yapmam dediğiniz şeyler neler

Başlatan <<<peri masalı >>>, 08 Aralık , 2011, 10:21:41

« önceki - sonraki »

oslemturgay

annemler yazın camiye gönderirlerdi ben camiye diye çıkar caminin karşısındaki parkta oynardım  :BangHead:
ramazanda sahura kalkardım ama orucum acıkana kadar sürerdi gizli gizli mutfakta tıkınırdım  :k06:
annem evde beni yalnız buraktıgında mutlaka bi zarar işlerdim birinde  tv izlerken şartel atmış ışıklar yanıyor ama prizler çalışmıyormuş bende tvyi bozdum sanıp arkasını açmıştım ne cesaretse renkli kablolarını koparım zevkime göre tekrar bandla kırmızıyı sarıyla maviyi siyahla birşletirmiştim tabi anlaşılıncada temiz bi sopa yemiştim  :suclu:  şimdi olsa elimi  bile sürmem

Balböceği

11 Aralık , 2011, 00:22:37 #31 Son düzenlenme: 11 Aralık , 2011, 00:24:16 ßăʟßöƈεğἶ
Benim cami maceram coktur  :ehi:
1 muftuluge gittim annem sagolsun sevmedigim kizlarla gonderirdi
en fazla 3 hafta surdu bide ben sevmezdim oyle bas kapatmayi
bizim orda bi oglan vardi, beni boyle gormesin diye sakli gizli kacardim  :toothy10: :toothy10:
olmadi yolda kapatirdim basimi, sonra dedim ben gitmiyom  :ehi:
neyse bu sever camiiye gonderdi annecik orda bir iki arkadas edindim
tam kurani ogrenecekken ordan tasindik annem dedi burdaki camiiye git orayada gitmedim
sonra annemgil kurs acti hep mahelle cadolozlari geliyordu gitmedim sonra bizden 10 kisi vardi
onlarla beraber okuyordum daha sonra tekrar mahalle cadilari gelince gitmedim.. simdi pat cat iste biliyorum
rabb'im beni cok sinadi bu konuda  : :ehi:

Balböceği

daha ilkokul 3 veya 4 gidiyordum oruc tutuyordum..
bi an unuttum gittim kendime kocaman bir tabakla kaymakli puskevit doldurdum tam yiyecekken
aklima oruc oldugum geldi, o biskuvileri yiyemedimya o gun bu gundur aklimda  :y25: :ehi:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: oslemturgay - 11 Aralık , 2011, 00:21:58
annemler yazın camiye gönderirlerdi ben camiye diye çıkar caminin karşısındaki parkta oynardım  :BangHead:
ramazanda sahura kalkardım ama orucum acıkana kadar sürerdi gizli gizli mutfakta tıkınırdım  :k06:
annem evde beni yalnız buraktıgında mutlaka bi zarar işlerdim birinde  tv izlerken şartel atmış ışıklar yanıyor ama prizler çalışmıyormuş bende tvyi bozdum sanıp arkasını açmıştım ne cesaretse renkli kablolarını koparım zevkime göre tekrar bandla kırmızıyı sarıyla maviyi siyahla birşletirmiştim tabi anlaşılıncada temiz bi sopa yemiştim  :suclu:  şimdi olsa elimi  bile sürmem

:k06: :k06: :k06: :k06: bencede iyi cesaretmişş televızyonun arkasını açmann  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

çok küçük değildim 20 yaşındaydım erkek arkadaşımı eve almıştım evde annem babam varken  ;D üstünü örttüm kanepede uyudu ben de yatağımda ama şimdi düşünüyorum da yuh diyorum kendime  :honk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Sır_Çiçegi

:ehi: :ehi: :ehi: cok güldüm kızlar ne kadar yaramazmışsınız böle ben sizin kadar yaramaz deilim  :tongue3:
yatılı kursta okudum ben 4 yıl pek delilik yapmadım ama kavga edersem agır oluyordu bütün kurs inliyordu  :ehi: :ehi: bikeresinde de bi kızı soguk havada balkona kilitlemiştim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: gene olsa gene yaparım ama  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

SeliN59

eriklere dalmak zillere basıp kaçmak ve su birikintilerinden kurbağa yavrularını toplamak  :igrenc:

Balböceği

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 01 Ocak , 2012, 02:01:49
çok küçük değildim 20 yaşındaydım erkek arkadaşımı eve almıştım evde annem babam varken  ;D üstünü örttüm kanepede uyudu ben de yatağımda ama şimdi düşünüyorum da yuh diyorum kendime  :honk:
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 15 Ocak , 2012, 14:14:27
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 01 Ocak , 2012, 02:01:49
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
.   

rümeysaa

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 02 Ocak , 2012, 21:57:31
:ehi: :ehi: :ehi: cok güldüm kızlar ne kadar yaramazmışsınız böle ben sizin kadar yaramaz deilim  :tongue3:
yatılı kursta okudum ben 4 yıl pek delilik yapmadım ama kavga edersem agır oluyordu bütün kurs inliyordu  :ehi: :ehi: bikeresinde de bi kızı soguk havada balkona kilitlemiştim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: gene olsa gene yaparım ama  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

aynen bende yatılı kursta okudum çok haylazlıklarım olmadı okurken insan ağır başlı oluyo ister istemez...arakadaşlarla bir olup hocaları sinir ederdik.. :ehi: gizli gizli çerezler yerdik kokuturduk heryeri... :k06: :k06: :k06:

beynâ

çocukken aşırı sabırlı,hoşgörülü,iyi niyetliydim büyük akrabalarıma bile..tüm sorunları anlatırlardı ben de akıl verirdim..şimdi yapmam değil,yapamıyorum sabır tükendi..

bu işte bi terslik var ama :k06: :k06:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: beynâ - 22 Şubat , 2012, 15:15:16
çocukken aşırı sabırlı,hoşgörülü,iyi niyetliydim büyük akrabalarıma bile..tüm sorunları anlatırlardı ben de akıl verirdim..şimdi yapmam değil,yapamıyorum sabır tükendi..

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Bende bugun temızlık yaparken aklıma geldi bişey cocukken yapıpta sımdı yapmadıgım  bişey Ama neydı  unuttum  :icon_scratch: :k06:

beynâ

Lă_Tăhzen!

rümeysaa

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Şubat , 2012, 15:18:54
Alıntı yapılan: beynâ - 22 Şubat , 2012, 15:15:16

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Bende bugun temızlık yaparken aklıma geldi bişey cocukken yapıpta sımdı yapmadıgım  bişey Ama neydı  unuttum  :icon_scratch: :k06:
:k06: :ehi: :k06: