28 Nisan , 2024, 05:40:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

komşularınıza neler söylemek istesiniz

Başlatan niles1983, 01 Aralık , 2011, 13:45:37

« önceki - sonraki »

niles1983

ben hemen alt komuşama sesleniyim YETER ARTIIIIIIIKKKKK SUSUNNNNNN  veletlerinize sahip olun evdede top oynanamazki. o kocanada söyle  bağıra bağıra konuşmasın biz onun size ettiği iğrenç küfürleri dinlemek zorundamıyız yaa. şuan bile adam çocuklara bağrıyo heralde bugun izinli karısıda çalışıo işte  dioki  bu bebeleri sen çıkardın tepemize bi gün senide döveceeem diryaaaaa
(karısının adı derya ama o dirya dio )  :k06:

gerçekten bıktık ya  yaz gelsin hemen taşınıcam bu evden  kırıkkale türküleri dinlemektende bıktım. zaten 15 senem kırıkkalede geçti davul zurna seslerinin arasında geçti en güzel yıllarım. ewlendim ankaraya geldm kurtuldum dedim. ama alt komşumda kırıkkaleli oldugu için davul zurna dinlio. hatta bide o da eşlik ediyo o da şarkı sölüyo sesi güzel olsa hadi neyse  ama yeter yaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

FeHi

Rahat bırakın beni yaaaaaaaaaaa Ben kendi kendime yetiyorum kimseye gitmek istemiyorum Çünkü hiçbirinizden elektrik alamadım bana hitap etmiyo sohbetleriniz Alla Alla yaa

niles1983

hahahaha :) bide meraklılar war gelirler giderler sonra banada gel derler. ertesi gün kapı çalar kahve yapıyorum hadi gel filan. aslında sen istemezsin bahaneler uydurursun :) biliorum benmde öle komsularım olmustur. ama bitane kafadengi  komşu şarttt diorum  :icon_thumright:

ツgöçmen_54 ツ

giriş kattaki kiracımıza sesleniyorum  :director: :director: :director:

girdiğiniz ilk günden beri tüm mahalle sakini sizden şikayetçi  :violent1: :violent1: kavganız gürültünüz hiç eksik olmuyor..özellikle şu zurna çalma konusunda sizi kaç kez ikaz etsekde dinlemediniz.. özellikle cuma saati girdiğinde başlıyorsun zurna çalmaya bee adam  :ehi: :ehi: tamam anladık ek bi gelir kazanmak için zurna çalmayı öğrenmeye çalışıyorsun ama kimsede huzur ve kafa  bırakmadın..  :caca:
belkide senin yüzünden.. eşim hiç alakası olmayan bişey gitara merak sardı  :ehi: :ehi:

niles1983

hahahaha bence eşin gitar deilde bi davul alsın insin aşşağıya :) beraber ek iş yaparlar

FeHi

Alıntı yapılan: niles1983 - 01 Aralık , 2011, 14:11:54
hahahaha :) bide meraklılar war gelirler giderler sonra banada gel derler. ertesi gün kapı çalar kahve yapıyorum hadi gel filan. aslında sen istemezsin bahaneler uydurursun :) biliorum benmde öle komsularım olmustur. ama bitane kafadengi  komşu şarttt diorum  :icon_thumright:
Aynen Niles öle oluyo Valla ama ben hoşlanmdgmın yanında ne oturabilirm nede konuşurum

suzannn

hay benimde alt kattaki komşuma bişeyler demem lazım ya delircektim sabah gidip bağırasım geldi daha yeni evli ev sahibimizin oğlu alt katımızda oturuyor gece 4 te bağrışlarına uyanıyorum kavga ediyorlar bide bu sabah saat 8 de açmış son ses kürtçe müziği sabah sabah korktum nerdeyse inecektim aşağıya bıktım sizden keşke burda bi yerde olup okusan bu yazdıklarımı nefret ediyorum sizden

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende alt komsumunnn pis kokan  :igrenc: :igrenc: yüzlerce kapinin önünde duran ayakkabilarina sinir oluyom yaaaaaa  :caca: :caca: :caca: :caca: insan evine dolap alir koyar ne bu yaaa gecemiyoz merdivenlerden biside demek istemiyom kirmamak icin ama sinir gercekten  :cussing: :cussing:
:nazar: :nazar:

@@@gözde@@@

bende alt kat komşuma sesleniyorum yeter artık yaaaa yeter bıkdırdın  tak tak kapıyı açıp kapatışlarınız insan olun azcık  hiç mi düşünce yok sizde bi akşam keyfimiz var içine ediyosunuz  bağırış çığırış hadi akşamları gale almıyonuz aaa vicdansızlar eşim işden yorgun geliyo uyusun diye sabah ben bile parmak ucumla yürüyorum uyanmasın diye sabahın köründe bari şu kapıyı sessizce açıp kapadın bigün fena patlıcam ama sabredip dururum :director: :director:

niles1983

gülüm benm bu bahsettiğim komsuda öle 7-8 çift ayakkabı terlik var kapılarında  nasıl kadın bunlar anlamıyorum bide onlar 1. kattalar her gelen görüyo rezil oluyoruz ve biz sitede oturuyorz yaptıkları herşey yasak aslında biz muhattap olmuyoruz  yönetime  söylüyoruz onlar uyarıyo ama anlamıyolar. ben ev sahibiyim dio adam ewimdedemi nasıl davranacağımı size sorcam dio ne kadar ayıp kınıyorum seni komşu kınıyoruzzz hattaa  :caca:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: niles1983 - 01 Aralık , 2011, 14:46:37
gülüm benm bu bahsettiğim komsuda öle 7-8 çift ayakkabı terlik var kapılarında  nasıl kadın bunlar anlamıyorum bide onlar 1. kattalar her gelen görüyo rezil oluyoruz ve biz sitede oturuyorz yaptıkları herşey yasak aslında biz muhattap olmuyoruz  yönetime  söylüyoruz onlar uyarıyo ama anlamıyolar. ben ev sahibiyim dio adam ewimdedemi nasıl davranacağımı size sorcam dio ne kadar ayıp kınıyorum seni komşu kınıyoruzzz hattaa  :caca:
:caca: :caca: :caca: :caca: :caca: gercekten sinir yaa al koy evine alla alla cokmu zor anlamiyom  :cussing: benimde cok ayakkabim var hepsini dolaplarima koyarim disarda fazla birakmam biraksamda disardada dolabim var ona düzerim  :cildir: :cildir: bide pis kokuyo gecerken burnumu tikiyom hele hamilelikte cok bulandi onun yüzünden midem  :igrenc: :igrenc:

suzannn

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Aralık , 2011, 14:36:13
bende alt komsumunnn pis kokan  :igrenc: :igrenc: yüzlerce kapinin önünde duran ayakkabilarina sinir oluyom yaaaaaa  :caca: :caca: :caca: :caca: insan evine dolap alir koyar ne bu yaaa gecemiyoz merdivenlerden biside demek istemiyom kirmamak icin ama sinir gercekten  :cussing: :cussing:
aynı sorun bizim yan dairede var evde 19 kişi yaşıyorlar birde hepsinin bikaçtane ayakkabısı var görsen ayakkabı dükkanı gibi bide pis kokuyor nefret geliyor bana

FeHi

01 Aralık , 2011, 14:56:58 #12 Son düzenlenme: 01 Aralık , 2011, 15:42:47 FeHi
Oturdugum binada da aynı sorun var genelde herkesin ayakkabısı terliği kapılarının önünde :igrenc:
Resmen görüntü kirliliği hiç doğru burlmuyorum çok çirkin :igrenc:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 01 Aralık , 2011, 14:53:44
aynı sorun bizim yan dairede var evde 19 kişi yaşıyorlar birde hepsinin bikaçtane ayakkabısı var görsen ayakkabı dükkanı gibi bide pis kokuyor nefret geliyor bana
:honk: :honk: :honk: :honk:baya kalabalikmis anammm  :ehi: :ehi: bizimkiler 6kisi ama sanki 20kisi yasiyo  :cussing: :cussing: :cussing: bigün takilip düscem o olcak zaten yaa  :cildir: :cildir: :cildir:

suzannn

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Aralık , 2011, 14:57:41
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 01 Aralık , 2011, 14:53:44
:honk: :honk: :honk: :honk:baya kalabalikmis anammm  :ehi: :ehi: bizimkiler 6kisi ama sanki 20kisi yasiyo  :cussing: :cussing: :cussing: bigün takilip düscem o olcak zaten yaa  :cildir: :cildir: :cildir:
bide beni düşün gülüm  :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: