komşularınıza neler söylemek istesiniz

Başlatan niles1983, 01 Aralık , 2011, 13:45:37

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 01 Aralık , 2011, 14:58:18
Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Aralık , 2011, 14:57:41
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 01 Aralık , 2011, 14:53:44
Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Aralık , 2011, 14:36:13
bende alt komsumunnn pis kokan  :igrenc: :igrenc: yüzlerce kapinin önünde duran ayakkabilarina sinir oluyom yaaaaaa  :caca: :caca: :caca: :caca: insan evine dolap alir koyar ne bu yaaa gecemiyoz merdivenlerden biside demek istemiyom kirmamak icin ama sinir gercekten  :cussing: :cussing:
aynı sorun bizim yan dairede var evde 19 kişi yaşıyorlar birde hepsinin bikaçtane ayakkabısı var görsen ayakkabı dükkanı gibi bide pis kokuyor nefret geliyor bana
:honk: :honk: :honk: :honk:baya kalabalikmis anammm  :ehi: :ehi: bizimkiler 6kisi ama sanki 20kisi yasiyo  :cussing: :cussing: :cussing: bigün takilip düscem o olcak zaten yaa  :cildir: :cildir: :cildir:
bide beni düşün gülüm  :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk:
bigün giyin ellerinize eldiven takın burnunuza maske  toplayın bütün ayakkabıları gidin çöpe atın ozaman anlasınlar bi dışarda ayakkabı bırakmayı :ehi:  :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

niles1983

bence onlar dağda yaşasınlar rahat rahat. he bak  sölemeyi unuttum bide bizim alt komşu her sabah banyoda boğaz temizliği yapıyo yorganı kafama çekiyorum geçen gün baya bi uzun sürdü yeterrrrrrrrrr diye bağırdım yeter ya yeter artık bıktım her sabah senin sesindeeeeeeeenn. hergün midem bulanarak uyanıyorum insan ol yaaa olamıyosan sabahları bari insan taklidi yap diye bağırdım  :igrenc: :igrenc: :igrenc: ve duydu :) sonuç bidaha yapmadı inş. yapmazda utanmıs olmalı  :k06: ama napim ya ayıp ettım belkı ama gerçekten bu apartmana geldikeri günden beri huzurumuz kaçtı  2 ay filan oldu onlar geleli
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: niles1983 - 01 Aralık , 2011, 15:10:03
bence onlar dağda yaşasınlar rahat rahat. he bak  sölemeyi unuttum bide bizim alt komşu her sabah banyoda boğaz temizliği yapıyo yorganı kafama çekiyorum geçen gün baya bi uzun sürdü yeterrrrrrrrrr diye bağırdım yeter ya yeter artık bıktım her sabah senin sesindeeeeeeeenn. hergün midem bulanarak uyanıyorum insan ol yaaa olamıyosan sabahları bari insan taklidi yap diye bağırdım  :igrenc: :igrenc: :igrenc: ve duydu :) sonuç bidaha yapmadı inş. yapmazda utanmıs olmalı  :k06: ama napim ya ayıp ettım belkı ama gerçekten bu apartmana geldikeri günden beri huzurumuz kaçtı  2 ay filan oldu onlar geleli
ay selincim sen ne komiksin böyle
sabah sabah ne güldüm ya süpersin bacım

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende oğlum doğduğundan beri 8 aydır tadilatı bitmeyen ve inşaat sesinden bıktığım üst komşuma sesleniyorum
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer,durun artık ya tadilatı bitirin yada eviniz başınıza çöksün
eğer işleri olmayıncada sıpaları koşturuyor ordan oraya,Allah bildiği gibi yapsın sizi
bide çırpma dediğim halde halı çırpıyorsun ya,komşuluk hakkım haram zıkkım olsuuuuuuuuuuun

--elif--

binada oturmak ne illet bişeymiş Allah yardımcınız olsun kızlar
benimki miss gibi köy eve tabiii tezek kokusunu saymazsak ama en azından onları gerçek hayvanlar yapıyo sizinkileri iki ayaklı hayvanlar  :igrenc:   :igrenc:  :igrenc:

suzannn

Alıntı yapılan: --€lif-- - 02 Aralık , 2011, 10:23:44
benimki miss gibi köy eve tabiii tezek kokusunu saymazsak ama en azından onları gerçek hayvanlar yapıyo sizinkileri iki ayaklı hayvanlar  :igrenc:   :igrenc:  :igrenc:
ne güzel valla bende köyümü özledim

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: --€lif-- - 02 Aralık , 2011, 10:23:44
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

derbeder

camdan biseyler cirpma meselesi var ya..aslinda insanlar buna mecbur birakiliyor bir nevi. hani her silkeleyecekleri sey icin asagimi insinler? ama diger bir yandanda asagda oturanin balkonunda ne varsa rezil oluyor.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

gökkusağı

Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Aralık , 2011, 10:59:54
benim komşum bile yok  :-ooo :-ooo
aman olmaz olsun zaten,ben hiçbiriyle görüşmüyorum ama üst katımdakiyle her an mahkemede görüşebilirim :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: derbeder - 02 Aralık , 2011, 10:59:35
camdan biseyler cirpma meselesi var ya..aslinda insanlar buna mecbur birakiliyor bir nevi. hani her silkeleyecekleri sey icin asagimi insinler? ama diger bir yandanda asagda oturanin balkonunda ne varsa rezil oluyor.
canım böyle yerlerde kurallar oluyor,mesela 2 balkon var bizde anlaşılmış yatak odasından çırpılsın diye,bende mutfak balkonuna çamaşır seriyorum
o taraf uzak geliyo sanırım,mutfaktan çırpıyo,olacak şeymi,bi kaç kere söyledim,biraz ara verdi sonra devam
dedimki inşallah halı düşerde bana görürsünüz,yemin ederim 1 gün sürmedi balkonuma düştü kilimleri,tabi hemen damladılar istemeye geldiler
bende açmadım kapıyı azıcık tutuşsunlar diye
eşim evdeydi ayıp olur diye verdi bide katlamış kilimi iyi niyetli herifim benim :ehi:

Aytii

Çinekop aldım bugün  ;D

hadi bu akşam yine bizdensiniz   :ehi: :ehi:

derbeder

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 02 Aralık , 2011, 11:12:30
Alıntı yapılan: derbeder - 02 Aralık , 2011, 10:59:35
canım böyle yerlerde kurallar oluyor,mesela 2 balkon var bizde anlaşılmış yatak odasından çırpılsın diye,bende mutfak balkonuna çamaşır seriyorum
o taraf uzak geliyo sanırım,mutfaktan çırpıyo,olacak şeymi,bi kaç kere söyledim,biraz ara verdi sonra devam
dedimki inşallah halı düşerde bana görürsünüz,yemin ederim 1 gün sürmedi balkonuma düştü kilimleri,tabi hemen damladılar istemeye geldiler
bende açmadım kapıyı azıcık tutuşsunlar diye
eşim evdeydi ayıp olur diye verdi bide katlamış kilimi iyi niyetli herifim benim :ehi:
hmm yerleri olupta sirf tembellikten yapmiyorsa ne yapsaniz haktir o zaman  :violent1:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

tulayysl

iyi ki varsınız komsularım. ailem oldunuz saolun :) allah razı olsun onlardan