27 Nisan , 2024, 16:02:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GÖZ SEYİRMESİ

Başlatan ツgöçmen_54 ツ, 30 Kasım , 2011, 12:23:13

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

2 haftadır geçmek bilmeyen bir göz seyirmesi yaşıyorum.öyle böyle deyil delirtti beni :cildir: :cildir:
bu durumu yaşayan varmı? doktora gitmem gerekirmi  :dontknow:

Demet_dk

CANIM SANIRIM SİNİR SİSTEMİYLE İLGİLİ Bİ DURUM BU
BENİM EŞİMDE ÇOK SIK OLUYO SEYİRME BİR ARKADASI B1 VİTAMİNİ ÖNERMİŞ ALDIK
KULLANIYO BAKALIM

AMA YİNEDE DOKTORA GÖRÜNMEKTE FAYD AVAR

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: Demet_dk - 30 Kasım , 2011, 12:43:08
CANIM SANIRIM SİNİR SİSTEMİYLE İLGİLİ Bİ DURUM BU
BENİM EŞİMDE ÇOK SIK OLUYO SEYİRME BİR ARKADASI B1 VİTAMİNİ ÖNERMİŞ ALDIK
KULLANIYO BAKALIM

AMA YİNEDE DOKTORA GÖRÜNMEKTE FAYD AVAR

anladım demetcim.bende vitamin eksikliği olmaması lazım maşallahım var çünkü fazlam var eksiğim yok  :laughing7:
göz doktorunamı gitmem gerekiyor  :icon_scratch:

Demet_dk

CANIM ONU BİLEMEYİZ Kİ VÜCUDUN NEYE İHTİYACI VAR YADA YOK
DEDİĞİM GİBİ ECZANEYEDE SORDUM DOĞRU DEDİ SİNİR SİTEMLERİYLE İLGİSİ VAR DEDİ

ÖNCE GÖZ DOKTORUNA GÖRÜN

suzannn

BENİMDE OLUYOR ARADA AMA BUKADAR UZUN SÜRELİ DEĞİL DR. GİDERSEN İYİ OLUR CANIM

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 30 Kasım , 2011, 12:58:24

benimde ilk defa böyle oluyor..sanırım yarın gidicem.gözüme vurup duruyorum deli oldum  :ehi:

suzannn

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 30 Kasım , 2011, 13:01:44
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 30 Kasım , 2011, 12:58:24

benimde ilk defa böyle oluyor..sanırım yarın gidicem.gözüme vurup duruyorum deli oldum  :ehi:
EVET ÇOK RAHATSIZ EDİYOR

@@@gözde@@@

bende 2 gündür sanki gözümde perde varmış gibi bulanıklı çift çift görüyorum sanırım benimd bi doktora gitmem lazım nete çok fazlada girmiyorum acaba o mu bozdu desem sizlerde genelde masa başında sürekli bilgisayarla iç içesiniz sizdede oluyomu bu durum bilgisayar gözümü mü bozmaya başaladı acaba :icon_scratch:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 30 Kasım , 2011, 13:26:37
bende 2 gündür sanki gözümde perde varmış gibi bulanıklı çift çift görüyorum sanırım benimd bi doktora gitmem lazım nete çok fazlada girmiyorum acaba o mu bozdu desem sizlerde genelde masa başında sürekli bilgisayarla iç içesiniz sizdede oluyomu bu durum bilgisayar gözümü mü bozmaya başaladı acaba :icon_scratch:

canım seninki çok farklı.bilgisayar ekranı gözlerini yormuş ondan öyle olmuştur ;)

derbeder

bi ara bende o kadar oluyorduki bu  :k06: bende misafir gelecek deyip duruyordum, hatta arkadaslar benle dalga gecerlerdi  :ehi: bir muddet sonra kendiliginden gecti.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 30 Kasım , 2011, 15:40:00

canım seninki çok farklı.bilgisayar ekranı gözlerini yormuş ondan öyle olmuştur ;)
evet canım farklı hazır gözle ilgili konu açılmışken bende araya sıkıştırım dedim :D bilgisayardan şüphelenmeye başladım bende yakında bu bilgisayarla itemeyerek yollarımı ayırcam böle giderse  :icon_pale: çok bi bağlıydım birbirimize bilgisayarımla ama yapcak bişey yok  başım  zonkluyo resmen iki güdür  gözlerimde iyi görmüyo  bugün uzak durdum bayağı bi ama bigünle olcak iş değil sanırım :suclu:

derbeder

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 30 Kasım , 2011, 16:15:06
Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 30 Kasım , 2011, 15:40:00

evet canım farklı hazır gözle ilgili konu açılmışken bende araya sıkıştırım dedim :D bilgisayardan şüphelenmeye başladım bende yakında bu bilgisayarla itemeyerek yollarımı ayırcam böle giderse  :icon_pale: çok bi bağlıydım birbirimize bilgisayarımla ama yapcak bişey yok  başım  zonkluyo resmen iki güdür  gözlerimde iyi görmüyo  bugün uzak durdum bayağı bi ama bigünle olcak iş değil sanırım :suclu:
bilgisayardan gozler zaten bozuluyor, uzun sureli olarak gozlerimizi kirpmadigimizdan ve gozlerimizin kurumasindan kaynaklaniyor. aynisi tv icinde gecerli. benim tansyonum filan bile dusuyor bazen bu pc yuzunden, ama ne yaparsin isimin bir parcasi. isimle ilgili olmasa bu pc basina oturmam bile gibime geliyor.

@@@gözde@@@

aslında benim bi mejburiyetim yok ama yalnız olduğum için tek arkadaşım bilgisayarım diyebilirim çok fena bağımlılık yaptı bende akşama kadar araştırmadığım şey kalmıyo tabi forumunda sabit üyelerinden biri haline geldim  :k06: tek tek nerde ne yazılmış okuyorum ama işin tuhaf tarafı bıkmıyorum yani hafif bi çatlaklık var bende :ehi: bu gidişle çok sevdiğim bilgisayarımdan mejbur uzak durcam  :suclu:

suzannn

bendede var o pcsiz yaşayamam sanki  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

derbeder

calisiyorsan canin sIkilir oturdugun yerdeyse hele birde, anlayabiliyorum. evdeysende arada bi girersin tabiiki. zamaniniz varsa cikin gezin dolasin ohhh ne guzel  :k06: