27 Nisan , 2024, 14:20:57

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

GÖZ SEYİRMESİ

Başlatan ツgöçmen_54 ツ, 30 Kasım , 2011, 12:23:13

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

suzannn

ben çalıştığım için sürekli başındayım ama bu aralar fazla girmemeye başladım ama gözleri en çok tv bozuyor bi ara işe ara vermiştimde tv başından kalkmadan izliyordum ve gözlerimin bozulduğunu farkettim

SeliN59

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 30 Kasım , 2011, 12:23:13
2 haftadır geçmek bilmeyen bir göz seyirmesi yaşıyorum.öyle böyle deyil delirtti beni :cildir: :cildir:
bu durumu yaşayan varmı? doktora gitmem gerekirmi  :dontknow:

ben doktora gittim göz doktoruna bi ara sol gözüm sürekli seyiriyodu geçmek bilmiyodu deli olucak gibiydim hatta o aralar başıma hep kötü şeyler geldi psikolojim dahada bozulmuştu göz doktoru bişey bulamadı baktı gözüme çok takma düşünmemeye çalış  geçmezse nörolojiye git dedi gerçektende üstüne durmadım dşünmemeye umursamamaya başladım geçti

serife26

BİR DÖNEM BEN DE BAYA BAYA OLMUŞTU,1-2 AY GEÇMEDİ,DOKTOR SADECE BAZEN MADDİ-MANEVİ SORUNLARI OLABİLİR İNSANLARIN DEMİŞTİ,MUAYENE BİLE ETMEDİ,DEDİĞİ GİBİ DE OLDU,O DÖNEM BEN STRESLİYDİM,STRES GEÇİNCE SEYİRMEDE YOK OLDU.İLAÇ FLN DA KULLANMADIM.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende bi kac hafta cektim ya sinir oluyodum  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: valla gözüme vurasim geliyodu sinirden  :caca: :caca: sonradan kendilinden gecti sükür  :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: