İKİNCİ KEZ MELEĞİM BENİ YALNIZ BIRAKTI

Başlatan Ya-semin, 21 Kasım , 2011, 14:09:01

« önceki - sonraki »

Ya-semin

ne söyleyeceğimi, ne yazacağmı bilemiyorum kızlar, dayanılması zor bir şekilde içim yanıyor... ikinci kez düşük yaptım yeni yeni kendimi toparlıyorum. sabırsızlıkla bebeğimin kesesini görüp, kalp atışlarını duymayı bekliyorduk ama malesef sadece kesesini görebildik bebişimin, kesenin içinde canlanamadan ölmüş kuzum  :y25: Rabbim kimseye böyle bir acı yaşatmasın... düşüğümde çok zor oldu ama çektiğim sancılar, bebeğimin yokluğunun yanında hiç kaldı... kendime moral verip, sabır göstermeye çalışıyorum, vardır bundada bir hayır diyorum... Hikmetinden sual olunmaz Rabbimin, katından bol sabırlar diliyorum  :amin: Allahtan alanında çok iyi bir profa denk geldim, daha en başından araştırma istedi şuan pek çok açıdan ve genetik olarak sorun araştırılıyor. daha düşük olmadan gittiğimde kesenin içinde bebeği göremediği zaman doktorum söyledi büyük ihtimal düşük olacak ama geç kalınmış ilk gebeliğinde araştırılsaydı şuan bunları yaşamazdınız diye. ama ben ilk düşüğümde pek çok doktora gittim ve hiçbiri de araştırmaya yanaşmadı üç düşüğe kadar beklenmesini söylediler. ne kadar kolay geliyor bu doktorlara... halbuki çektiklerimin vebali kendilerine. artık sadece Rabbimden bana  güç vermesini diliyorum, inşallah bu son olur :amin: dualarınızda beni de unutmayın kızlar buna çok ihtiyacım var...
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

gökkusağı

geçmiş olsun cnm bu durumlarda ne denir ben hiç bilmiorum aynı acıları bende çektim çünkü ilk bebeğimi alamadım kucağıma rabbim yardımcınız olsun.ama sakın üzülme her zaman hayırlı olanı istiyoruz demekki hayırlısı böyleymiş allah daha büyük acılar vermesin.hamile kalabiliosun bunu biliosun en azından.sakın üzme kendini iice araştırılsın gerekirse tadevi ol ki bi daha böle acılar yaşamayasın  :amin: :amin: :flowers: :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

ツgöçmen_54 ツ

çok geçmiş olsun canım.rabbim bol sabır ve dayanma gücü versin  :opucuk:  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok gecmis olsun cnm basligi okuyunca kendi halim aklima geldi üzüldüm  :sad1: bende 2kere bebegimi kaybettim  :y25: ne durumdasin cok iyi anliyom seni  :( güclü olmaya calis gecmisi düsünme önüne bak derim  :opucuk: arastirma yapilmadanda sakin hamile kalma derim  :opucuk: bende kanimi arastirmistim hic bisey cikmamisti sen baktir ins bi sorun varsada cözülür  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Ya-semin

Alıntı yapılan: kadriyee - 21 Kasım , 2011, 14:12:52
geçmiş olsun cnm bu durumlarda ne denir ben hiç bilmiorum aynı acıları bende çektim çünkü ilk bebeğimi alamadım kucağıma rabbim yardımcınız olsun.ama sakın üzülme her zaman hayırlı olanı istiyoruz demekki hayırlısı böyleymiş allah daha büyük acılar vermesin.hamile kalabiliosun bunu biliosun en azından.sakın üzme kendini iice araştırılsın gerekirse tadevi ol ki bi daha böle acılar yaşamayasın  :amin: :amin: :flowers: :flowers:

amin canım çok sağol... bu sefer iyice araştırılıyor hatta, iki doktora birden gidiyorum tam olarak emin olabilmek için... artık yeniden bu acıları yaşamamak için çabalıyoruz eşimle Rabbim yardımcımız olsun. bu arada seninle hiç konuşmadık sanırım, çok tebrik ederim canım, Rabbim tamamına erdirsin inşallah :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım benim çok gecmiş olsun inşallahh bidaha bu acıyı yasamazsın bu son olur inş bidahaki sefere bebişin guzelce sana tutunur saglıklı sıhatlıda kucagına alırsın  :amin: :amin: :honk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Ya-semin

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 21 Kasım , 2011, 14:14:28
çok geçmiş olsun canım.rabbim bol sabır ve dayanma gücü versin  :opucuk:  :amin:

aminn canım çok sağol, Allah razı olsun  :opucuk:

destina06

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

geçmiş olsun canım,allah daha büyük acılar vermesin

Ya-semin

Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Kasım , 2011, 14:25:23
cok gecmis olsun cnm basligi okuyunca kendi halim aklima geldi üzüldüm  :sad1: bende 2kere bebegimi kaybettim  :y25: ne durumdasin cok iyi anliyom seni  :( güclü olmaya calis gecmisi düsünme önüne bak derim  :opucuk: arastirma yapilmadanda sakin hamile kalma derim  :opucuk: bende kanimi arastirmistim hic bisey cikmamisti sen baktir ins bi sorun varsada cözülür  :amin: :amin:

çok sağol canım, senin yaşadıklarını biliyorum forumdan takip ediyordum, o dönemler ben de senin için çok üzülmüştüm, ama çok şükürkü senin yüzün güldü, Rabbim tamamına da erdirsin inşallah.. :nazar: inşallah sonumda sana benzer, üçüncüde olur  :amin: canım bu ruh haliyle emin olmadan hamile kalmayı düşünmüyorum zaten. test sonuçlarımızı bekliyoruz bakalım, sanırım biraz zaman alacak çıkması ondan onra doktorum bir yol çizecek bakalım, hayırlısı Allahtan..

Ya-semin

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Kasım , 2011, 14:28:53
canım benim çok gecmiş olsun inşallahh bidaha bu acıyı yasamazsın bu son olur inş bidahaki sefere bebişin guzelce sana tutunur saglıklı sıhatlıda kucagına alırsın  :amin: :amin: :honk:

:amin: :amin: :amin: çok sağol canım, Allah razı olsun... inşllah bu dileklerin kabul olur :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Ya-semin - 21 Kasım , 2011, 14:40:17
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Kasım , 2011, 14:28:53

:amin: :amin: :amin: çok sağol canım, Allah razı olsun... inşllah bu dileklerin kabul olur :amin:
:amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Ya-semin

@@@gözde@@@

Ya-semin

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 21 Kasım , 2011, 14:35:37
geçmiş olsun canım,allah daha büyük acılar vermesin

:amin: :amin: :amin: çok sağol canım, dediğin gibi Allah daha büyük acılar vermesin, bunları da atlatmayı nasip etsin :amin: