İKİNCİ KEZ MELEĞİM BENİ YALNIZ BIRAKTI

Başlatan Ya-semin, 21 Kasım , 2011, 14:09:01

« önceki - sonraki »

Ya-semin

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 24 Kasım , 2011, 09:39:20
canım benim çok üzüldüm allah sabır versin inşallah herşey yoluna girer

:amin: amin çok sağol suzancım, inşallah yoluna girer canım...sen, bekleyen bütün arkadaşlar ve içinde de ben; annelik duygusunu inşallah yakın zamanda hayırlısıyla yaşarız :amin: :amin: :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

suzannn

Alıntı yapılan: Ya-semin - 24 Kasım , 2011, 14:01:09
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 24 Kasım , 2011, 09:39:20
canım benim çok üzüldüm allah sabır versin inşallah herşey yoluna girer

:amin: amin çok sağol suzancım, inşallah yoluna girer canım...sen, bekleyen bütün arkadaşlar ve içinde de ben; annelik duygusunu inşallah yakın zamanda hayırlısıyla yaşarız :amin: :amin: :amin:
AMİN CANIM CÜMLEMİZİN İNŞALLAH

duygucuk

çok geçmiş olsun canım benim ya...umarım araştırmalar sonuç verir de bir daha ki sefere bebeğini alırsın kucağına...rabbim sabırlar versin  :amin:
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

Ya-semin

Alıntı yapılan: duygucuk - 28 Kasım , 2011, 13:52:55
çok geçmiş olsun canım benim ya...umarım araştırmalar sonuç verir de bir daha ki sefere bebeğini alırsın kucağına...rabbim sabırlar versin  :amin:

amin canım, çok sağol... Rabbim sana ve dileyen herkese bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

FeHi

MEVLAM sabrını versin en kısa zamanda hayırla sağlıkla meleğini almayı nasip etsin İnşALLAH :amin: :amin: :amin:

Ya-semin

Alıntı yapılan: FeHi - 02 Aralık , 2011, 20:24:53
MEVLAM sabrını versin en kısa zamanda hayırla sağlıkla meleğini almayı nasip etsin İnşALLAH :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: inşallah kabul olur canım, bu güzel DUAN  :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

canım akadasım daha dogusu kade arkadasım ben sana hep teselli verirken aynı kadei paylasacagımız hiç aklıma gelmemişti bildiğin üzere bende bebeğimin ne kesesini nede kendisini gördüm seninle aynı dönemde aynı acıyı paylastık abbim inş ikimizinde yüzüne baka ve saglıklı evlat nasip eder bize ve bizim gibi olanlara senin acını en iyi ben anlarım bende kendimi ancak toplayabildim ama he serde bir hayır vardır unutma bizimde meleklerimiz gelecek bigün bunu sakın unutma bizde kucagımıza alıp öpüp koklayacagız sadece sabır bitanem sadece sabı

bebeğimmm

Allah birdaha göstermesin inş.beni de bebeğim 2 defa terk etti ve çok üzücü ve yıpratıcı bir durum.Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip eder inş

Ya-semin

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 04 Aralık , 2011, 12:39:35
canım akadasım daha dogusu kade arkadasım ben sana hep teselli verirken aynı kadei paylasacagımız hiç aklıma gelmemişti bildiğin üzere bende bebeğimin ne kesesini nede kendisini gördüm seninle aynı dönemde aynı acıyı paylastık abbim inş ikimizinde yüzüne baka ve saglıklı evlat nasip eder bize ve bizim gibi olanlara senin acını en iyi ben anlarım bende kendimi ancak toplayabildim ama he serde bir hayır vardır unutma bizimde meleklerimiz gelecek bigün bunu sakın unutma bizde kucagımıza alıp öpüp koklayacagız sadece sabır bitanem sadece sabı

canım arkadaşım benim, yazdıklarını okuyunca çok duygulandım inan... ilk zamanlar daha iyiydim, daha metanetliydim canım ama son bir kaç gündür kendimi hiç iyi hissetmiyorum cananım, düşük yaptığımda memlekette ailemin yanındaydım, şimdi bu gurbette yalnızım eşimden başka kimsem yok ondanmıdır nedir bilmiyorum, bu konu daha bir içimi acıtır oldu... iki üç gündür hep rüyalarımda bebek görüyorum, rüyamda bile bu acyı yaşıyorum sanki... canım hiçbişey yapmak istemiyor, sanki biri içimden tüm enerjimi alıp götürmüş gibi... inşallah senin için de benim için de bu son olur Rabbim kimsye evlat acısı yaşatmasın, meleklerimiz dünyanın hiç bir günahına, kötülüğüne nail olmadan Rabbime kavuştular şefaatçimiz olacaklar inşallah :amin: zor olan kısmı ise bu acıyla başedebilmeye çalışmak, inşallah sabredenlerden oluruz cananım  :amin: inşallah yeniden hayırlı sağlıklı bir şekilde anne oluruz ve meleklerimize bu kavuşuruz :amin: senin kanamalr bitti mi canım? doktorunu değiştirdin mi?

HASRET!M S@N@

CANIM benmde içim cok sızlıyor bazen kendi kendime aglıyorum aklıma gelince ama napalım buda bizim sınavımız zor ama dayanıcaz gülüm evet doktorumu değiştirdim cnm kanamam bitti cok olmadı biteli epeeeey uzun sürdü tatlım benmki seninde bitti mi doktor bize korunmana gerek yok dedi adet olunca gel iğne tedavisine baslayalım dedide ben gitmicem birkaç ay düşünmüyorum cnm

HASRET!M S@N@

canıms en kayseriye doktora gelecek misin sana düşükte uzman müthiş bir doktor önereceğim adı mustafa basbug burda qonca arkadasımız var 3 düşük yapmıstı bu doktora gitti dördüncüde durdu bahara dogum yapacak özel muayenehanesinde bakıyormus biraz pahalı tabi maddi durumun varsa fakültede profesör cnm bnm

Ya-semin

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 06 Aralık , 2011, 13:51:24
CANIM benmde içim cok sızlıyor bazen kendi kendime aglıyorum aklıma gelince ama napalım buda bizim sınavımız zor ama dayanıcaz gülüm evet doktorumu değiştirdim cnm kanamam bitti cok olmadı biteli epeeeey uzun sürdü tatlım benmki seninde bitti mi doktor bize korunmana gerek yok dedi adet olunca gel iğne tedavisine baslayalım dedide ben gitmicem birkaç ay düşünmüyorum cnm

benim kanamam 15 gün kadar sürdü canım, biteli de iki haftayı geçti şimdi de adet öncesi sancılarım oluyor ara ara sanırım haftaya adet olucam... bence de bir iki ay kendini toparla canım, yeniden bir hamilelik için hem bedenen hemde ruhen çok iyi durumda olmak gerekiyor, bizde korunuyoruz sanırım bizimki biraz daha uzun sürecek sorun tamamen anlaşılana kadar... bir de vitamin  ve folik asit verdi mi doktorun sana? iğne tedavisi ne için canım?

HASRET!M S@N@

cocuk olsun diye tatlım benmki arastırmaya gitmedi ilk olunca ama sana tavsiyem bu doktora mutlaka git arkadasıma herkes kan pıhtılasması teshisi koydu buda arastırdı bir vitamin eksikliğinden kaynaklı düşüyormus 2 ay tedaviyi yaptı vitamin tedavisi sonra bebişi oldu ve tutundu ama cok sıkı takip etti doktor kalırsam bende ona gitmeyi düşünüyorum cnm

Ya-semin

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 06 Aralık , 2011, 13:56:22
canıms en kayseriye doktora gelecek misin sana düşükte uzman müthiş bir doktor önereceğim adı mustafa basbug burda qonca arkadasımız var 3 düşük yapmıstı bu doktora gitti dördüncüde durdu bahara dogum yapacak özel muayenehanesinde bakıyormus biraz pahalı tabi maddi durumun varsa fakültede profesör cnm bnm

CANIM BENİMM kalp kalbe karşıymış, ben de sana mustafa beyi önerecektim, çünkü mustafa beye gidiyorum zaten ve çokkk memnunum, inşallah bebeğime kavuşmama vesile olacak diye ümid ediyorum. kayseriye
gelmeden önce de sana doktor sormuştum, işte o sıralar internette de çok araştırmıştım Rabbim yüzümüze baktı bu doktoru karşımız açıkardı... düşük yapmadan kayserideydik, başından sonuna mustafa bey ilgilendi, ilk gittiğimizde bize büyük ihtimal düşük olavak dedi ve çok geç kalmışsınız dedi. ilk bebekten sonra araştırma yaptırmanız gerekiyordu eğer öyle yapsaydınız şuan bunu belki de yaşamıycaktınız dedi ve içim cız etti inan. daha düşüğüm başlamadan hemen araştırma için, testler istedi. testlerimiz fakültede yapılıyor. ama kendisi muayenehanesinde bulunuyor hep, ücretiz izne ayrılmış, biraz zor olacak ama tedavimizi sonuna kadar mustafa bey yürütecek aralık sonu yine kayseriye geleceğiz kısmetse... bence sen de ona bir git bakalım canım ne diyecek, inan çok zor acısı keşke ilk başta bilseydim ve ona gitseydim

HASRET!M S@N@

bende ilk düşükte yapmıyorlar diye gitmemeyi düşünüyordum durda bende gidiyim cnm bnm en kısa sürede