H@SRETİM SANA (CANAN) DÜŞÜK YAPMIŞ

Başlatan qonca, 10 Kasım , 2011, 12:30:30

« önceki - sonraki »

ruyam616

canan canim cok gecmis olsun okuyunca tuylerim diken diken oldu cok uzuldum :y25: :y25: :y25: allah sabir versin ins tez zamanda tekrar guzel haberlerini alicaz :amin: :amin: :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

çok çok uzuldum cananım  :y25: :y25: :y25: dıyecek laf bulamıyorum  :crybaby2: bılıyorsun bende ıkı kere dusuk yasadım ne demek  oldugunu cok ıyı bılıyorum  :crybaby2: allah bır daha yasatmasın  :amin:  tek tesellimız demek kı hamıle kalabılıyorsun ne kadar guzel  :love9: rabbım yıne verecek ınsallah en kısa zamanda saglıkla gelsın melegın  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

offff cok uzuldum ya  :'( :'(
Allah sabir versin canim tez zamanda yeniden gebe kalirsin insallah  :amin: dualarimiz seninle canim  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

doruk38

canacım ALLAH SABIR VERSİN canım geçmiş olsun. seni çok iyi anlıyorum. inşallah 2. bebeğin seni bekletmeden hemen gelir  :amin: :amin:

ORNA

canancım en son doktora gidiyorum demişsin ne oldu merak ettim  :dontknow: :dontknow: seni aksilik yoktur inşallah  :amin: :amin: :amin:

qonca

canm dün canan başka bi doktora gitti
doktor bakmış ben burda küçük bişey görüyorum
kese gibi demiş canan bende gördüm nokta kadar bişeydi diyo
ama kesin bişey diyemem demiş
tekrar tahlil istemiş
bu sefer 99 dan 118 e çıkmış
çok az bi artış var demiş buna göre kesin bişey konuşamayız farklı labaratuvarlarda bölyle sonuçlar çıkabiliyo belkide 99 ile eşdeğerdir demiş
pazar tekrar kan verecek pazartesi sonuca göre doktor bakcak yine

suzannn

ya canım allah sabır versin belirsizlikte çok kötü ama değerin bu şekilde olduğu için ümit edemiyorum ama yinede allah çok büyük

HASRET!M S@N@

benmde hiç ümidim kalmadı meleğimi gördüm orda bu sefer daha cok içim acıdı simdi diyorum keske görmeseydim hemen sevgisi olustu içimde hakkımda hayırlı olanı nasip etsin rabbim doktorda zaten cok umut verici konusmadı sonra testten sonra önce bence o test yanlıs ben görüyorum burda bebeği dedi hatta bende net sekilde gördüm ama değer düşük cıktı tüm ümitlerim gitti artık

suzannn

HASRET!M S@N@

baktı bence bebek var dedi bak nokta seklinde kese yeni olusuyor gibi dedi bende resmen gördüm ya cok netti inan aklıma geldikçe gözlerim doluyor dün bu kadar bilememştim tatlım

HASRET!M S@N@

cok heyecanlandım detay soramadım bence o testin yanlıs hadi cabuk yaptır sonuca bakalım dedi sonrada sonuctan sonra pek olumluda konusmadı hersey olabilir dedi

suzannn

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Kasım , 2011, 10:27:48
baktı bence bebek var dedi bak nokta seklinde kese yeni olusuyor gibi dedi bende resmen gördüm ya cok netti inan aklıma geldikçe gözlerim doluyor dün bu kadar bilememştim tatlım
canım benim allah büyük ne zaman gideceksiniz bidaha

HASRET!M S@N@

canım yarın testi tekrarlıcaz pazartesi günü netleşecekte ben artık ümit etmiyorum inan dün netleşsin diye gittim daha kötü oldum bakalım hayırlısı artık

suzannn

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Kasım , 2011, 10:30:26
canım yarın testi tekrarlıcaz pazartesi günü netleşecekte ben artık ümit etmiyorum inan dün netleşsin diye gittim daha kötü oldum bakalım hayırlısı artık
aslında değerin bi çıkmış bi düşmüş dış gebelik ihtimalini gösteriyor ama seninki farklı rahim içinde kese görünmüş bu aşamada dış gebelik ortadan kalkıyor

HASRET!M S@N@

dıs gebelikten hiç bahsetmedi birde her labaratarda değer farklı cıkabilir dedi