27 Nisan , 2024, 17:01:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

H@SRETİM SANA (CANAN) DÜŞÜK YAPMIŞ

Başlatan qonca, 10 Kasım , 2011, 12:30:30

« önceki - sonraki »

esracım

Canancım çok üzüldüm.bugün gördüm ve bilmiyordum düşük yaptığını.ama akşam dua ederken hepimize.Canan ında bebeği sağlıcakla gelir inşallah demiştim.inşallah 1 hafta sonra gittiğinde bebeğin yine seninledir diyorum.ama aksi olursa da üzülme sakın.inşallah doktorun dediği gibi peşindeki ay hamiş kalırsın.Allah ım sana sabır versin :amin:

HASRET!M S@N@

arkadaslar hepinize cok tesekkür ederim güzel dilekleriniz için ben iyiyim beni merak etmeyin rabbime cok sükür bana öyle bir sabır verdiki inanın iyiyim kanamam hiç olmadı kan tahlilini tekrarladık onda değerim 99a düşmüş doktor ordan anladı azar azar baslarda lekelenmem vardı demekki rahme tutunmadan gitmiş bebeğin dedi oan öyle agladımki nutkum durdu hiçbirsey soramadım agzımı acamadım doktorun ne dediğini bile hatırlamıyorum hala esimde umut var ama bende yok olsa değerim düşmezdiiyiki varsınız

HASRET!M S@N@

birde sancıma gelince o kadar cok olmadı yani duramayacak kadar sadece belimde sızı vardı dediğim gibi oda normaldi benmde aklımda cok soru var biraz daha beklicem pazartesi kanamam olmazsa gidicem doktora ama iki gündür adet sancım var galiba olacak kanamam hayırlısı böyleymiş zaten rüyamda ben bu yasadıklarımı hep gördüm ama sonrasında doktor bana kim dedi sana cocugun sağlıklı diyordu ama kan değerim tüm umutlarımı bitirdi

yasmin24

canım benim ii olmana sevindim Allah büyük canım inş en kısa zamanda bidaha yaşatcak bu duyguyu  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

inş cnm ama bir süre düşünmüyorum cocugu artık zaten tam dinleniyordum o asamada geldi bebeğim oda kısmet olmadı allah hayırlısını versin ama biraz vakit gectikten sonra inş

yasmin24

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 11 Kasım , 2011, 09:42:29
inş cnm ama bir süre düşünmüyorum cocugu artık zaten tam dinleniyordum o asamada geldi bebeğim oda kısmet olmadı allah hayırlısını versin ama biraz vakit gectikten sonra inş
ama doktor hemen ayında hamile kalabilrsin demiş canım bence boş bırakma eğer  sağlık açısından bi sakıncası yoksa dene tatlım

HASRET!M S@N@

evet cnm bnm olur tedaviye baslarız dedide tedaviyi düşünmüyorum korunmam belki ama düşünmemde gercekten yıprandım ama bakarsın oda süpriz yapar yine

yasmin24

inş süpriz yapar canım onun tadı daha bi başka olur inş biran önce tekrar gelir bebişin senin gebeliğin beni çok heveslendirmişti ovulasyon testi aldım bol bol çalışma yaptım çok istiyorum seninle aynı zamanda anne olmak bebbişlerimiz hakkında sohbet etmek inş en kısa zamanda ikimize ve bütün isteyenlere nasip olur  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

inş bu ay kalırsın canım hemde en saglıklısından bitanem allahım versin sana güzel dileklerin içinde cok tesekkür ederim önceki süpriz oldu belki buda beklemediğim anda gelir ama dediğim gibi yıprandım ya biraz toparlanmak iyi gelecek bana

suzannn

canancım allah sabrını veriyor ne yapalım elimizden gelen bişey değilki inşallah 2. mucizen bunun acısını hemen unutturur sana canım değerin düşmüş buda düşük anlamına geliyor ve değerin 0 görünce muhtemelen kanaman gelir ama takip ettir sıfırı gör yoksa allah korusun dış gebelik riskide var şuan bilinmiyor değerin sıfırlanana kadar takip ettir

HASRET!M S@N@

zaten cnm haftaya tekrarlıcaz inş sıfırlanır yani sıkıntı yaratmaz zaten sancılarım oluyor genelde iki gündür adet sancısı gibi garip bir olay ama yasadıgım sancısız sızısız kanamasız bir düşük herhalde bir daha gebelik olursa heran korkuyla gececek cünkü bunda rahattım kanama yok sancım yok düşük olmuyor diye belki sancım baskasına göre fazlaydı cünkü ben adet sancısını cok fazla cektiğimden alıskınım ya sancıya belki bunda da sancıları hafife aldım bana normal gibi geldi dediğim gibi birdahaki gebelikte sürekli kendimi dinlerim bu yüzden biraz zaman gecerse benm acımdan daha iyi olur unutmam gerek bir süre yoksa gebelikte cok fena kafayı yerim ben

suzannn

bu dediğini çok iyi bilirim 5 kere gebelik geçirdim ve hepsinde ayrı bir huzursuzdum olmayınca olmuyor rabbim uygun görmeyince olmuyor allah nasip edecek inanki çünkü artık hamile kalabildiğini görmüş olduk inşallah sen kısa zamanda rabbim uygun görür nasip  eder

HASRET!M S@N@

evet canım benm valla ben hep huzursuzdum hep içimde sıkıntı vardı demin arkadasımda diyo hissetmiş gibi hep sıkıntılıydın hiç sevinemiyordun dedi gercektende öyle hatta kendime bile cok kızmıstım al istediğin oldu neden huzursuzsun nankör işte diye kendime hep kızdım valla ama demekki rabbim baglanmamı istememiş canım insan hissediyormus artık bir süre dinlenmek benm için daha iyi en azından olabiliyor hemde dogal yoldan bunu gördüm ya en önemliside buydu

suzannn

hakkınızın hayırlısı olsun canım zamanla soğuyacak içindeki acı

RuHGuZeLi

canım çok ama çok üzüldüm geçmiş olsun En azından şöyle düşün artık sana diğer tarafta şefaat edicek bir yavrun var. Bundan sonra ki yavruna Allah sağlık sıhhatle doğmayı nasip eder inş. Üzülme tatlım en azından hamiş kalabiliyorsun