kızlaarrr türbe ziyareti yaparak birbirimize duaa ediyoruzzz katılmaz mısınızz ?

Başlatan GÜL GÜZELİ, 05 Ekim , 2011, 15:55:51

« önceki - sonraki »

GÜL GÜZELİ

canlarım bende gittim elhamdülillah  :hieyt: cumartesi eyüp sultana gittim orda bi güzel dua ettim hepinize..Pazar günüde ayasofyadaki padişah türbelerini ziyaret ettim ordada ettim..Rabbim inşaAllah tez zamanda kabul etsin dualarımızı ...

tweety0555

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 10 Ekim , 2011, 13:41:13
canlarım bende gittim elhamdülillah  :hieyt: cumartesi eyüp sultana gittim orda bi güzel dua ettim hepinize..Pazar günüde ayasofyadaki padişah türbelerini ziyaret ettim ordada ettim..Rabbim inşaAllah tez zamanda kabul etsin dualarımızı ...
banada dua ettın mı aslı unuttun mu yoksa :icon_scratch:saka bır yana unutsanda allahımdualarını kabul etsın...ne guzel fırsat bulabılmıssın allah razı olsun...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: tweety0555 - 10 Ekim , 2011, 09:50:31
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Ekim , 2011, 09:11:45
ayşecim amin canım.inşallah dualarımız kabul olur.sizler içinde kendim içinde dua tetim Allah ıma.inşallah hayırlı zmanda bizler evladına kavuşuruz.Özlem arkadaşımızda aile huzuruna.
allah razı olsun rabbım tuttugunu altın etsın duaların umarım kabul olur :amin:

amin canım

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: tweety0555 - 10 Ekim , 2011, 14:25:03
Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 10 Ekim , 2011, 13:41:13
banada dua ettın mı aslı unuttun mu yoksa :icon_scratch:saka bır yana unutsanda allahımdualarını kabul etsın...ne guzel fırsat bulabılmıssın allah razı olsun...

unutmadım canım hepinize ettim Rabbim kabul etsin inşaAllah  :flowers:

suzannn

BENDE CUMA GÜNÜ ORADAN GEÇİYORDUM FATİHA OKUDUM ALLAHA DUA ETTİM ALLAH KABUL EYLESİN

krizantem84

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ