kızlaarrr türbe ziyareti yaparak birbirimize duaa ediyoruzzz katılmaz mısınızz ?

Başlatan GÜL GÜZELİ, 05 Ekim , 2011, 15:55:51

« önceki - sonraki »

elfo

İnşaallah böyle bir durum olursa toplanalım tam orta yere yani Ankara'ya  :k06: tanışalım fotoğraf çektirelim falan  :muzz:  :muzz:  :muzz:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: elfo - 06 Ekim , 2011, 15:18:33
İnşaallah böyle bir durum olursa toplanalım tam orta yere yani Ankara'ya  :k06: tanışalım fotoğraf çektirelim falan  :muzz:  :muzz:  :muzz:

heheheyttttttttttttttttttt  :hieyt: süpperrrrrrrrrr olurrrrrrrrrrrrrr  :wav:

kelebegimm

kizlar banada dua edermisin burda turbe yok almanyada yasiyorum bende camiye gidip etsem sanki olmasmi :) :) ismim aysenur hayirlisiyla bi melegim olsun istiyorum ::)

]

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Ekim , 2011, 16:01:22
kizlar banada dua edermisin burda turbe yok almanyada yasiyorum bende camiye gidip etsem sanki olmasmi :) :) ismim aysenur hayirlisiyla bi melegim olsun istiyorum ::)

tamam ayşenurcum sanada ederiz tabiki  :opucuk: sende bizlere et inşaAllah  :icon_thumright: listeye yazıyorum isimleri

GÜL GÜZELİ

ayşegül (yani ben)
esra
suzan
yasemin
zehra
suna
eda
ayşe
fatma elif
ayşenur

bebiş için dua edilecek inşaAllah

özlem arkadaşımızada aile huzursuzluğu için dua edilecek inşaAllah  :hello2:

kelebegimm

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 06 Ekim , 2011, 16:03:29
Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Ekim , 2011, 16:01:22

tamam ayşenurcum sanada ederiz tabiki  :opucuk: sende bizlere et inşaAllah  :icon_thumright: listeye yazıyorum isimleri
Allah Razi Olsun Canimm

]

GÜL GÜZELİ

DoctorGunel

aysegulcum ben dun cuma aksami oldugu icin kaynanamla mescide gittim, burdaki listede olan arkadaslara, hepinize dua ettim bolca,sen bana ozelden yazdiginda ben girdim buraya bakdim, ama dun gittim, hafta sonu deyil, gittim vallah hepinize bolca dua ettim, insallah RABBIM hepimizin dualarini kabul eder...isimleri bir bir yazmiyorum buraya simdi, ama sizde not ederseniz unutmazsiniz, ben oyle yapdim...RABBIM kabul etsin, sizde bana dua edin kizlar,ismim Gunel
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

GÜL GÜZELİ

Günelcim Rabbim niyetini ve yaptığın duaları en kısa zamanda kabul etsin inşaAllah..Güzel gönlüne sağlık  :opucuk: bende ediyorum sizlere  :icon_thumright:

GÜL GÜZELİ

ayşegül (yani ben)
esra
suzan
yasemin
zehra
suna
eda
ayşe
fatma elif
ayşenur
günel

hayırlı evlat için dua edilecek  :hello2:

özlem arkadaşımızada aile huzursuzluğu için dua edilecek inşaAllah

tweety0555

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 06 Ekim , 2011, 14:37:28
Alıntı yapılan: tweety0555 - 06 Ekim , 2011, 14:29:11
evımdekı huzursuzlugun bıtmesı ıcın banada dua edermısınız... :crybaby2: adım özlem

Rabbim yardımcın olsun özlemcim  :flowers: ederim tabi
:amin: :amin:sagol canım allah razı olsun

esracım

arkadaşlar dün hepimiz için dua ettim.ve iki tane türbeye gittim.inşallah dualarımız hayırlı zamanda kabul olur.türbelerden biri sahabe türbesiydi.

ยรlคภ๓คz göภlüm

bayanlar ben gidemedim... cumartesi fırsatım olmadı dün de fırtına vardı... Dua eden arkadaşlarımın duası inşallah kabul olur :amin:

esracım

ayşecim amin canım.inşallah dualarımız kabul olur.sizler içinde kendim içinde dua tetim Allah ıma.inşallah hayırlı zmanda bizler evladına kavuşuruz.Özlem arkadaşımızda aile huzuruna.

tweety0555

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Ekim , 2011, 09:11:45
ayşecim amin canım.inşallah dualarımız kabul olur.sizler içinde kendim içinde dua tetim Allah ıma.inşallah hayırlı zmanda bizler evladına kavuşuruz.Özlem arkadaşımızda aile huzuruna.
allah razı olsun rabbım tuttugunu altın etsın duaların umarım kabul olur :amin: