kızlaarrr türbe ziyareti yaparak birbirimize duaa ediyoruzzz katılmaz mısınızz ?

Başlatan GÜL GÜZELİ, 05 Ekim , 2011, 15:55:51

« önceki - sonraki »

GÜL GÜZELİ

ayşegül (yani ben)
esra
suzan
yasemin
zehra
suna

Hayırlı evlat için dua edilecek inşaAllah  :hello2: :hello2:

krizantem84

kizlar ne güzel RABBIM insallah dualarinizi,dileklerinizi kabul eder :amin: :amin: bende hamileyim ama riskli bir hamileligim var bende ziyarete gitmek isterdim fakat yurt disindayim malsef :( banada dua edin (EDA)

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: krizantem84 - 05 Ekim , 2011, 20:02:41
kizlar ne güzel RABBIM insallah dualarinizi,dileklerinizi kabul eder :amin: :amin: bende hamileyim ama riskli bir hamileligim var bende ziyarete gitmek isterdim fakat yurt disindayim malsef :( banada dua edin (EDA)

edacım Rabbim bebişini hayırlısıyla kucağına nasip etsin inşaAllah..Çünkü O "ol" dedikten sonra engeller kalkar aradan..Senin içinde dua edicem inşaAllah  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar beni de yazın , ayşe... ben de gitmeye çalışırım. Antalya'dayım hiç türbeye gitmedim internetten türbelerin yerlerine bakıyorum

elfo

Arkadaşlarım benim adım elif fakat 2 ismim var ikisini de söylerseniz daha makbul olur diye düşünüyorum diğer ismim de Fatma yani "Fatma Elif" dualarınıza Rabbimden en kısa sürede nasip edivermesini ekleyelim çünkü beklemek de zor bir imtihan ve bu kısa sürenin bizim için en hayırlı zamana dönüştürülmesini isteyelim çünkü Rabbimin herşeye gücü yeter..
Benim bulunduğum yere yakın bir türbe yok diye biliyorum.. Şimdiden Allah razı olsun..
Bir de türbe ziyaretleri çok önemlidir hatta dualarımıza Allah dostlarını aracı kılmak daha da güzeldir. Ayşegülümün dediği gibi orada yatan mübarek zatın yüzüsuyu hürmetine Rabbimizden isteyeceğiz..  bu işi başlatan Ayşegül den de Rabbim kat kat razı olsun en kısa sürede kucaklarımız meleklerle dolsun  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

GÜL GÜZELİ

Elifimmm sen daim aklımdasın canım kardeşim..Rabbim inşaAllah gitmeyi nasip ederse selamınla birlikte bebişin için dua edicem sana ve tüm isteyen kardeşlerime Rabbim en kısa zamanda hayırlı bi evlat versin inşaAllah  :opucuk:

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: happines - 06 Ekim , 2011, 08:32:16
kızlar beni de yazın , ayşe... ben de gitmeye çalışırım. Antalya'dayım hiç türbeye gitmedim internetten türbelerin yerlerine bakıyorum

Tamam canım senide yazıyorum  :opucuk:

GÜL GÜZELİ

ayşegül (yani ben)
esra
suzan
yasemin
zehra
suna
eda
ayşe
fatma elif

Bebiş için dua edilecek inşaAllah  :hello2: :muzz:

tuana16

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 05 Ekim , 2011, 19:16:39
Alıntı yapılan: tuana16 - 05 Ekim , 2011, 17:48:29
canım beni de yazarsan çok mutlu olurum türbeler uzak bizede ama yakın bi zamanda annemler gelince gidicez gezmeye o zaman bende dua ederim sizler için  ;) ismim suna

tamam sunacım senide yazdım canım  :opucuk:
çok saol canım allah razı olsun  :amin: :opucuk:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

krizantem84

sagolun dua eden dillerinizden,el acan ellerinizden :amin:  RABBIM dilegimizi geri cevirmesin :amin:

GÜL GÜZELİ

aminnnnnn ecmainnnn canlarım inşaAllah Rabbim en tez vakitte bebişlerimizi gönderir  :hello2:

tweety0555

evımdekı huzursuzlugun bıtmesı ıcın banada dua edermısınız... :crybaby2: adım özlem

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: tweety0555 - 06 Ekim , 2011, 14:29:11
evımdekı huzursuzlugun bıtmesı ıcın banada dua edermısınız... :crybaby2: adım özlem

Rabbim yardımcın olsun özlemcim  :flowers: ederim tabi

elfo

Ayşegül düşünsene Rabbim nasip ediverirmiş dua edilen herkes bu Kurban Bayramına hamile kalırmış aman Allah'ım ne müthiş bişey olur  :muzz:   :amin:  :amin:  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: elfo - 06 Ekim , 2011, 15:07:47
Ayşegül düşünsene Rabbim nasip ediverirmiş dua edilen herkes bu Kurban Bayramına hamile kalırmış aman Allah'ım ne müthiş bişey olur  :muzz:   :amin:  :amin:  :amin:

ayyyyyyy ayyyyyyyy hobaaaa o zaman süper olur işte yhaaa elifim ağzından bal damlıyo kızz ayy inşaAllah inşaAllah Rabbim büyüktür !!!  :muzz: :hello2: :hieyt: :wav: