2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

benim oğlum geçen ay memeyi bıraktı yaaaa.naptıysam aldıramıyorum şimdi elini emiyor artık.

evet canım özellikle milupa çok aldırıyormuş herkes ole diyor :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: muhribe - 21 Mart , 2012, 11:55:58
mamanın zaten şişirici özelliği var.

ben zorunlu mama kullanmak durumunda kaldığımda bile az az verdim hep. şişmesin yiğit diye. ama ek gıdalara başlayınca daha hızlı kilo alıyorlar  :icon_thumright:
EVET DR BİZE İSHAL MAMASI VERDİ SADECE 1KUTU ONU KULLANDIK BİTTİ ZATEN ŞİMDİ BAKALIM BU KONTROLDE EK GIDAYA BASLATACAK  :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 11:57:39
Alıntı yapılan: muhribe - 21 Mart , 2012, 11:55:58
mamanın zaten şişirici özelliği var.

ben zorunlu mama kullanmak durumunda kaldığımda bile az az verdim hep. şişmesin yiğit diye. ama ek gıdalara başlayınca daha hızlı kilo alıyorlar  :icon_thumright:
EVET DR BİZE İSHAL MAMASI VERDİ SADECE 1KUTU ONU KULLANDIK BİTTİ ZATEN ŞİMDİ BAKALIM BU KONTROLDE EK GIDAYA BASLATACAK  :hello2: :hello2:

ohoooooo ben 3 haftadan beri meyve veriyorum.3 kez falan yoğurt verdim.biz başladık  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 21 Mart , 2012, 11:58:25
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 11:56:10
DİLARA CANIM KAÇ KİLO SENİN OĞLAN

8 bucuğa yaklaştık galiba. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar: MASALLAHHH ECRE DAHA YAKLASAMADI 8.5 A  :( YAVRUM İSHAL OLDUGU İÇİN BU AY AKSİNE KİLO KAYBI OLDU AMA CANI SAGOLSUN EN SON ECRE 7790 GRDI  :nazar: :nazar:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 12:03:56
Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 21 Mart , 2012, 11:58:25
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 11:56:10
DİLARA CANIM KAÇ KİLO SENİN OĞLAN

8 bucuğa yaklaştık galiba. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar: MASALLAHHH ECRE DAHA YAKLASAMADI 8.5 A  :( YAVRUM İSHAL OLDUGU İÇİN BU AY AKSİNE KİLO KAYBI OLDU AMA CANI SAGOLSUN EN SON ECRE 7790 GRDI  :nazar: :nazar:

gerçi siz bizden büyüksünüz ama kızların kilo alımları daha yavaş oluyor.bide ishalmiş haliyle hemen söner yavrular.balon gibiler.hasta olunca anında iniyorlar  :-\ :-\ :-\allahtan samet eslem diş çıkarırken bişi anlamadıda kilo kaybı yaşamadık  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ÖLE CANIM HAYIRLISI OLSUN SAGLIKLI OLSUNLARDA TEK BELKİ ŞİMDİ 8 KİLOYU GEÇMİŞTİR ECRE
CANIM SİZ BİZDEN BUYUKSUNUZ BENİM KIZ 14 EKİM DOĞUMLU  :k06: GALİBA SİZDE 20 EKİMDİ YANLIŞ HATIRLAMIYOSAM  :icon_scratch:

xxcansuxx

cici annişler selam naparsınız bebeleri mi çekiştiriyorsunuz  :k06: :k06: maşaallah onlara  :nazar: :nazar: :nazar:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 12:16:24
ÖLE CANIM HAYIRLISI OLSUN SAGLIKLI OLSUNLARDA TEK BELKİ ŞİMDİ 8 KİLOYU GEÇMİŞTİR ECRE
CANIM SİZ BİZDEN BUYUKSUNUZ BENİM KIZ 14 EKİM DOĞUMLU  :k06: GALİBA SİZDE 20 EKİMDİ YANLIŞ HATIRLAMIYOSAM  :icon_scratch:

evet canım tek onlar sağlıklı olsunlarda.

eee tamam işte canım.senin kız benim oğlandan 6 gün önce geldi dünyaya.6 gün büyüksünüz bizden.14 ekim olduğunu bilmiyordum ama.1 hafta öndesiniz. :icon_thumright: :icon_thumright:

aslında benim hamileliğim senden daha öndeydi.ama senin doktor sezeryana erken aldı seni.38.haftadamı doğum yaptın sen??? benim 40 bitmişti.3 gün geçmişti bile.

aydinays

maşallah kuzulara. Benim oğlum en son 7500 kiloydu. 65 cmdi. Onuda martın 6. sında baktırdık.
Ama benim oğlum yediğini midesinde tutamıyor. Hep kusuyor. Kusmasa bir o kadar daha olurdu yavrucuğum. Bu ay sanırım çok kilo almamıştır. Boyununda uzadığını sanmıyorum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Mart , 2012, 12:21:06
cici annişler selam naparsınız bebeleri mi çekiştiriyorsunuz  :k06: :k06: maşaallah onlara  :nazar: :nazar: :nazar:

aaaaaaaaaah aaaaah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

aydinays

mrb cnm buğlemim nasıl? Cadılık peşinde mi yine?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: aydinays - 21 Mart , 2012, 12:21:48
maşallah kuzulara. Benim oğlum en son 7500 kiloydu. 65 cmdi. Onuda martın 6. sında baktırdık.
Ama benim oğlum yediğini midesinde tutamıyor. Hep kusuyor. Kusmasa bir o kadar daha olurdu yavrucuğum. Bu ay sanırım çok kilo almamıştır. Boyununda uzadığını sanmıyorum.

ama boyu uzun maşallah.benimde 64 yada 65 anca olmuştur heraaaal :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: :opucuk: HOŞGELDİNN BUGLEMİMİN ANNESİ GUZEL ANNESİ  :opucuk:
EVET BEBİŞLERİ ÇEKİŞTİRİYORUZZZ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 21 Mart , 2012, 12:21:35
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 12:16:24

evet canım tek onlar sağlıklı olsunlarda.

eee tamam işte canım.senin kız benim oğlandan 6 gün önce geldi dünyaya.6 gün büyüksünüz bizden.14 ekim olduğunu bilmiyordum ama.1 hafta öndesiniz. :icon_thumright: :icon_thumright:

aslında benim hamileliğim senden daha öndeydi.ama senin doktor sezeryana erken aldı seni.38.haftadamı doğum yaptın sen??? benim 40 bitmişti.3 gün geçmişti bile.
:opucuk: EVET DİLARA KORDON DOLANMASINDAN DOLAYI ECRE SULTAN ERKEN GELDİ DUNYAYA  :k06: ERKEK ÇOCUKLARININ KİLOSU BİRAZDAHA FAZLA OLUYOR KIZ COCUKLARINA BAKARAK  :icon_thumright: