2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 10:50:51
Alıntı yapılan: aydinays - 21 Mart , 2012, 10:48:55
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 10:46:38
ECRE MICIRDIYORR  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
GALİBA DİŞTEN  :cildir: :cildir: :cildir:

ayy yerim onları ben. Bu diş sancıları benimkinin eli ağzından ddüşmüyor. eli ya ağzında yada gözlerinde.
AYNEN ÖLE DÜNÜRÜM ECREDE ELİ HİÇ AGZINDAN CIKMIYORRR HAYIRLISIYLA CIKSADA YAVRUM RAHATLASA TABİ ZAMANINDA CIKSIN İNŞ HAYIRLISIYLA  :amin:

KAYRAM NASIL AKILLI BIDIGIM BENİMMMM O YANAKLARINI ÖPER ÖPER BİTİRİRİMMMMM  :hungry:

öp öp kevsercim çok yaramaz ya çookk hiç uykusu yok. Gündüz 10 dakika uyusa seviniyoruz. Çok fena uykuya dalamıyor. Neden böyle anlamıyorum. Gecede uykuya yatırana kadar resmen canım çıkıyor. Kendide işkence çekiyor bizde. Gözlerini ovuşturmaktan canı çıkıyor paşamın. Sabahları sevimliyiz. Ama akşam yatmadan önce resmen kavga ediyoruz.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

OYYY KIYAMAM YAA NİYE UYKUYA DALAMIYOSA  :dontknow:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 11:18:31
OYYY KIYAMAM YAA NİYE UYKUYA DALAMIYOSA  :dontknow:

bilmiyorum kevserim ben işe başladığımdan beri bu kadar huysuz önceleri bu kadar değildi  :dontknow: :dontknow:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BENCE DAMAKLARI KAŞINIYODUR DİŞTENDİR EMİN OL  :opucuk:

Dilara Ebrar

kevseeeeeeeeeer kızının maşallahı var canım.10 kg yu geçtiniz galiba  :nazar: :nazar: sütün yarayışlı demek  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 21 Mart , 2012, 11:43:42
kevseeeeeeeeeer kızının maşallahı var canım.10 kg yu geçtiniz galiba  :nazar: :nazar: sütün yarayışlı demek  :nazar: :nazar: :nazar:
:-ooo :-ooo :-ooo KIZ NE 10KG NE YAPTIN YUHH ARTIKKKK  :ehi: :ehi:
CANIM İSHAL OLDUGUNDAN DOLAYI KİLO KAYBI OLDU BU AY DR APTAMİLLİN İSHAL MAMASI VARYA 1KUTU ONDAN VERDİ EMZİRDİKTEN SONRA ONU VERİYORUM ARTIK EK GIDYA YAVAS YAVAS BASLICAM
SENİN OĞLANN 10 KİLOYU GECTİ GALİBA ÖLE DEDİĞİNE GÖRE  ???

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN MELEĞİMİ MASALLAHH ECREYE  :nazar: RABBİM KEM GÖZLERDEN KORUSUN NAZAR EDENİN GÖZÜ ÇIKSIN BUTUN MELEKLERİMİZ NAZARLARDAN KORUSUN YARABBİM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

muhribe

10 kilo naptınız tatlışlar  :opucuk:

yiğit 7 aylık daha yeni oluyor 10 kilo. hem fazla kilo iyi değil, doktorlar ikaz ediyor zaten kilosu yüksek olunca

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 11:48:15
CANIM İSHAL OLDUGUNDAN DOLAYI KİLO KAYBI OLDU BU AY DR APTAMİLLİN İSHAL MAMASI VARYA 1KUTU ONDAN VERDİ EMZİRDİKTEN SONRA ONU VERİYORUM ARTIK EK GIDYA YAVAS YAVAS BASLICAM

yok canım yaaa .mama verseydim geçerdi ama.geçen gün akraba geldi.2 ay emzirmiş sonra mamaya başlamış.anaaaaaaam çocuk topaç gibi olmuş  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo aay ne bilim o zaman iyi görünüyorda ondan dedim.40 kere maşallah onaaaaaaa.sen dışardanda bişi vermiyosun neden ishal olmuş ki yavrucak  :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: muhribe - 21 Mart , 2012, 11:51:40

yiğit 7 aylık daha yeni oluyor 10 kilo. hem fazla kilo iyi değil, doktorlar ikaz ediyor zaten kilosu yüksek olunca
CANIM DİLARA İYİCE ABARTTI  :ehi: :ehi: 10KG ÇOOOKK TABİ  :ehi: :ehi:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: muhribe - 21 Mart , 2012, 11:51:40

teyzemin torunu 6 aylık 11 kiloydu  :k06: :k06: :k06: :k06: ve sadece anneyi emiyordu sıpa. ;D ;D oldumu oluyor kızlar.evet bizim doktorda sevmiyor naptın sen böle dedi önceki ay.son ay az aldı olsun almasın zaten diyor .azcık kızdım bile  ??? ??? ??? ???

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 21 Mart , 2012, 11:52:40
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 11:48:15

yok canım yaaa .mama verseydim geçerdi ama.geçen gün akraba geldi.2 ay emzirmiş sonra mamaya başlamış.anaaaaaaam çocuk topaç gibi olmuş  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo aay ne bilim o zaman iyi görünüyorda ondan dedim.40 kere maşallah onaaaaaaa.sen dışardanda bişi vermiyosun neden ishal olmuş ki yavrucak  :dontknow:
CANIMMM EMZİĞİNİ CESME SUYUYLA YIKADIGIM İÇİN İSHAL OLMUŞŞŞ
İŞTE BEN EN ÇOK NAZARDAN KORKARIM  :icon_pale:
ALLAH NAZARLARDAN ESİRGESİN YAVRULARIMIZI

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 11:49:43
ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN MELEĞİMİ MASALLAHH ECREYE  :nazar: RABBİM KEM GÖZLERDEN KORUSUN NAZAR EDENİN GÖZÜ ÇIKSIN BUTUN MELEKLERİMİZ NAZARLARDAN KORUSUN YARABBİM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

muhribe

mamanın zaten şişirici özelliği var.

ben zorunlu mama kullanmak durumunda kaldığımda bile az az verdim hep. şişmesin yiğit diye. ama ek gıdalara başlayınca daha hızlı kilo alıyorlar  :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ