2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

esmerim:))

Alıntı yapılan: masalkıvanç - 13 Şubat , 2012, 18:04:45
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 13 Şubat , 2012, 12:22:50
Kola İçtim  :-[

bende şu anda içiyorum tutamıyorum kendimi  :hungry: :hungry: :hungry:
gercı bende sureklı cıkolata yıyorum :hungry: napcam bılmıyorum..cıkolata ve cıkolatalı seyler..
cnm sen bebısını ne zaman hıssettın

MASAL ILGIN

canım  kızımı 16 haftalıkken hissettim ama bunda daha geçen hafta yani 20. haftamda hissettim bi dahada tekme felan atmıyor sadece bir yanda sertleşiyo dayanıyo  :k06:

Alıntı yapılan: masalkıvanç - 13 Şubat , 2012, 18:30:14
canım  kızımı 16 haftalıkken hissettim ama bunda daha geçen hafta yani 20. haftamda hissettim bi dahada tekme felan atmıyor sadece bir yanda sertleşiyo dayanıyo  :k06:
hım..ben bıraz gobeklıyım yaglı yanı gobek kısmım ondanmı daha hıssetmedım 19haftam oyle sertılık falanda yok henuzcc

MASAL ILGIN

olabilir canım ama bende kiloluydum da o çocuktan çocuğa değişiyo yani kızım hiç durmazdı sürekli tekmeliyodu ama bunda öle bişey yok işte arada sertleşiyo o kadar aslında sırt üstü yere yattığında karnının seğirdiğini görebilirsin daha çoookk hissederiz gece gündüz rahat vermezler artık biraz daha büyüyünce

Alıntı yapılan: masalkıvanç - 13 Şubat , 2012, 18:35:58
olabilir canım ama bende kiloluydum da o çocuktan çocuğa değişiyo yani kızım hiç durmazdı sürekli tekmeliyodu ama bunda öle bişey yok işte arada sertleşiyo o kadar aslında sırt üstü yere yattığında karnının seğirdiğini görebilirsin daha çoookk hissederiz gece gündüz rahat vermezler artık biraz daha büyüyünce
ınsallah ınsan ılk bebegı olunca ıste..deneyım bakalım yere ahsap zemınemı bakıyım ozaman..kımılerı dıyor 15,16haftalık anlam veremıyorum

MASAL ILGIN

canım halıya felan yere yat bacaklarını kır göbeğini aç hatta cd de koyabilirsin

canım kişiden kişiyede değişiyo belkide çok sert vurmuyordur emin ol içimizde kıpır kıpırlar hatta çok hissetmek için çikolata ye süt iç yat dinlen nasıl hareketlenir o zaman

belkis_nur

ikinci kizim olacak yuce rabbim kismet edersee ismide DERYA  :love9: :love9:  ama birseye cok sinir oldum isim konusunda annem bana baski yapiyor kaynanamin ismini koycakmisimmm  neymis gelinleride onunkini koysun diye beni onden suruyorr yaaa ne karisiyorlar banaaaa   zaten yeterince bekarken karistilarrr cok kotuyum sinir oluyorummm babamada baski yapiyor soyle kizina koysun diyeeee   :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

@@@gözde@@@

kızın hayırlı olsun canım sağlıkla kavuşun inşAllah  :love9: :love9: isim konusunda baskıcı olanlara cidden çok sinir oluyorum ya 9 ay buyunca karnında taşıyan sensin   ancak bu eşlerin arasında verilebilcek karar bence kişi isterse koyar istemezse koymaz kimseyide ilgilendirmemesi lazım benim fikrim bu konuda böyle..

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: belkis_nur - 15 Şubat , 2012, 17:48:42
ikinci kizim olacak yuce rabbim kismet edersee ismide DERYA  :love9: :love9:  ama birseye cok sinir oldum isim konusunda annem bana baski yapiyor kaynanamin ismini koycakmisimmm  neymis gelinleride onunkini koysun diye beni onden suruyorr yaaa ne karisiyorlar banaaaa   zaten yeterince bekarken karistilarrr cok kotuyum sinir oluyorummm babamada baski yapiyor soyle kizina koysun diyeeee   :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

Prenses kızın sağlıkla gelsin ismi ile büyüsün canım. İsim anne ve babaya kalmış birşey aslında neden 3.kişi yada kişiler karışıyor bende anlamış değilim illa birilerinin gönlü olsun diye isim koyulmaz diye düşünüyorum. Sen annene kayınvaldem istemiyor de yada eşim istemiyor desen yine ısrar eder mi ?

belkis_nur

Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 15 Şubat , 2012, 18:02:22

Prenses kızın sağlıkla gelsin ismi ile büyüsün canım. İsim anne ve babaya kalmış birşey aslında neden 3.kişi yada kişiler karışıyor bende anlamış değilim illa birilerinin gönlü olsun diye isim koyulmaz diye düşünüyorum. Sen annene kayınvaldem istemiyor de yada eşim istemiyor desen yine ısrar eder mi ?
evet canim ne dersen de biliyorki her kayin valide ister ve ne dersem diyeyim kayin validemde cokkk istiyor koymami bunuda biliyor annemle babam ama banane benim cocugum gozumun onune omur boyu hep kayin validemmi gelecekkkkk  hayirrrr olamaz bende onlarin kalbini kirarim olur biterrr karismasinlar artik zaten bekarken karisiyolar artik rahat biraksinlar beniii

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: belkis_nur - 15 Şubat , 2012, 18:08:50
Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 15 Şubat , 2012, 18:02:22

evet canim ne dersen de biliyorki her kayin valide ister ve ne dersem diyeyim kayin validemde cokkk istiyor koymami bunuda biliyor annemle babam ama banane benim cocugum gozumun onune omur boyu hep kayin validemmi gelecekkkkk  hayirrrr olamaz bende onlarin kalbini kirarim olur biterrr karismasinlar artik zaten bekarken karisiyolar artik rahat biraksinlar beniii

Haklısın aslıında yani ne kadar da sevsen de kayınvaldeni anneni ne bileyim onların isimlerini vermek eskide kalmış artık birazda bu gelenek .Şimdi herkez istediğini koyuyor yada dediğin gibi diretiyorlar. Bebeğin doğduktan sonra hepsi düzelir kırılsalar bile geçer gider o miniği görünce :)

aydolunayda

:nazar: bugün kontrolümüz vardı...  :k06: minişim 21+3 haftalık... 26 cm 475 gr normal heralde... koca dudaklıymış birde... bayaa yüzü dudaktan ibaret gibi :laughing7:    3 boyutlu görmek için sabırsızlanıyorum çooook :-ooo

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: aydolunayda - 15 Şubat , 2012, 18:26:04
:nazar: bugün kontrolümüz vardı...  :k06: minişim 21+3 haftalık... 26 cm 475 gr normal heralde... koca dudaklıymış birde... bayaa yüzü dudaktan ibaret gibi :laughing7:    3 boyutlu görmek için sabırsızlanıyorum çooook :-ooo

41 kere Maaşallah bebeğine . Ne zaman gideceksin 3 boyutluya. Bende sanırım bu hafta sonu yönlendirecek doktor renkli ultrasona bende çok merak ediyorum açıkçası