2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  10 Haziran 2012   "ADA"   :binkybaby: kız  :binkybaby:
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012   :binkybaby: erkek  :binkybaby:
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
masalılgın......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   21 haziran 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012 "ALPEREN" :binkybaby: erkek  :binkybaby:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  22 Haziran 2012    "TUANA NİSA"    :binkybaby: kız  :binkybaby:
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
aydolunayda.................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012 "AYDA ZEHRA"   :binkybaby: kız  :binkybaby:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012  :binkybaby: kız  :binkybaby:
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 9 Temmuz 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 17 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 6  Temmuz 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012 
:binkybaby: erkek  :binkybaby:
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 ağustos 2012
❤ հმzεlἶო ❤.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 16 ağustos 2012 :binkybaby: kız  :binkybaby:
melekdiliyorum...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 16 ağustos 2012
@@@gözde@@@...........Bebislerimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012

MASAL ILGIN

benim oğluşumun ismide kıvanç listeyi düzenlediğinizde yazarsanız sevinirim

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: kelebekkk - 13 Şubat , 2012, 10:12:53
Günaydınlar
Hazelim inşallah hiç bir sorun çıkmaz sağlıkla alırsın kucağına  :amin:

Bizim de cumartesi kontrolümüz vardı herşey yolunda çok şükür cinsiyetimiz de kesinleşti ikinci paşam geliyor, erkek tahmini doğru çıktı doktorun  :k06:

bu arada aklıma geldi ayrıntılı ultrason fiyatı soruluyodu,2 ay sonra yapılacak 200 tl miş.

bebişlere alışverişler de başlamış bakıyorum. benim için daha erken sanırım ama aklım hep alışverişte. bizimde abimizden kalma bir sürü eşyamız var hepsi yepyeni çok güzel. ilk çocukta çok abarttığım için alışverişi herşey yepyeni cinsiyet de aynı o küçük adam kıyafetlerimizi yine değerlendirices artık.

portatif beşiği yenilicem. bakım seti, yazlık badiler ve 1 tane de yeni hastane çıkışı ilk alacaklarım. (abiden kalma 6 takım hastane çıkışı var evde  :laughing7: :laughing7: )

Canım tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun demek bir paşamız daha geliyor  :hello2: :hello2: :hello2: topiğimizde eşitlik söz konusu erkeklerimizle kızlarımızın sayıları aynı... ne güzel  :muzz: :muzz: :muzz:

(A)yşe (D)eniz (A)da

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  10 Haziran 2012   "ADA"   :binkybaby: kız  :binkybaby:
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012   :binkybaby: erkek  :binkybaby:
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
masalkıvanç......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   21 haziran 2012  "KIVANÇ" :binkybaby: erkek  :binkybaby:
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012 "ALPEREN" :binkybaby: erkek  :binkybaby:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  22 Haziran 2012    "TUANA NİSA"    :binkybaby: kız  :binkybaby:
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
aydolunayda.................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012 "AYDA ZEHRA"   :binkybaby: kız  :binkybaby:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012  :binkybaby: kız  :binkybaby:
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 9 Temmuz 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 17 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 6  Temmuz 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012 
:binkybaby: erkek  :binkybaby:
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 ağustos 2012
❤ հმzεlἶო ❤.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 16 ağustos 2012 :binkybaby: kız  :binkybaby:
melekdiliyorum...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 16 ağustos 2012
@@@gözde@@@...........Bebislerimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: masalkıvanç - 13 Şubat , 2012, 11:05:06

Ekledim canım. ismi çok güzelmiş :) :)

Nezo

Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო ❤ - 11 Şubat , 2012, 13:55:46
Cvp yazan herkese tesekkur ederim cvs( placenta dokusu) orneginin ilk sonucuna gore down sendromu yokmus cok sukur. Simdi testlerin kalan sonuclarini beklioruz baska bir kromozom anomalisi varmi diye. Eger yoksa ense kalinliginin ve kan testi kotu cikmisti bunlarin baska sebeplerini 16. Haftada ultrason ile organlarini inceleyip bakacaklar. İnsallah bir sikinti yoktur varsada dermani vardir insallah. Placentada sagliksiz demislerdi cok kafam karisik bekliyoruz. Bu arada kizimiz olacakmis insallah.   :amin:
Çiğdemcimm O Kadar Çok Üzülmüştüm ki Çok Şükür İnşallah Başka Bi Problem Çıkmaz Testlerinizde Temizdir Allahım Kucağına Almayı Nasip Etsin Arkadaşım  :opucuk:

kelebekkk

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 13 Şubat , 2012, 10:17:04
canım hayırlı olsun paşanız sağlıkla kavuşun inşallah kaçıncı haftandasın canım sen bizimde yarın randevumuz var daha cinsiyet leri belli olmaz sanırım

saol canım doktor bize 12+3 te %85-90 erkek görünüyo demişti, 14+6 da tescillendi  :laughing7:

kelebekkk

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 13 Şubat , 2012, 11:06:09
Canım tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun demek bir paşamız daha geliyor  :hello2: :hello2: :hello2: topiğimizde eşitlik söz konusu erkeklerimizle kızlarımızın sayıları aynı... ne güzel  :muzz: :muzz: :muzz:

teşekkür ederiz canım dengeyi koruyoruz aferin bize  :k06:

__nil__

maşallah arkadaşlar sizlerinde listesi baya kalabalık olmuş..Sağlıkla doğurmak nasip olsun hepimize inşşşş :amin:

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: masalkıvanç - 11 Şubat , 2012, 14:25:40
inşallah bi sorun çıkmaz canım
birde ben bişey soracağım benim göğsümün kenarındaki kahverengilikler kocaman olmuş acaip büyümüş neden olabilir biliyomusunuz

Çiğdemcim çok geçmiş olsun hayırlısı ile kucağına alırsın sağlıkla sıhatle kızını dualarımız seninle canım.

Kızlar beni sağlık ocağından aradılar ,geçen haftalarda grip olmuştum hastaneden kayıdımı görünce aramışlar gelin bizede diye. Neyse geçen hafta gittim ben sağlık ocağına tetanz aşısı yaptılar ilk doz ,5 doz halinde olacakmış doğum sonrasıda dahil olmak üzere. İlk hamilelikte olmuştum ama bir kere yapıldı diye hatırlıyorum. Aranızda bu aşıyı olan var mı?bir ay sonra ikinci dozu olacakmışım aile hekimi öyle dedi. Bu hafta sonu kendi doktoruma gidince sorucam bende bakalım o ne diyecek bu aşı ile ilgili.

Kıyafet konusuna gelince ilk oğlum olunca bizim baştan aşağıya değişecek kıyafetler mecburen . Neyseki ablam birsürü kıyafet verdi  :occasion5: :muzz: onlarla Çağan'ın zıbınları vs  idare eder bir süre bir hastane çıkışı alıcam güzel sonrasına bakıcam artık;)

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 13 Şubat , 2012, 11:12:54
Alıntı yapılan: masalkıvanç - 13 Şubat , 2012, 11:05:06

Ekledim canım. ismi çok güzelmiş :) :)

teşekkürler canımmm  :opucuk: :opucuk:

esmerim:))

Slm..Doktora gıttım bugun tuvaletımı yaparken rahım agrısı cekıyorum dıye ıdrar tahlılıme baktı temız dedı sukur :amin:
Oglusumda ıyı Allahıma sukurler olsun :amin: Idrarım koyu geldıgı ıcın bol su ıc dedı.Ilac vermek ıstemıyorum dedı cunkı gecenlerde zaten ateslendıgım ıcın 15tane antıbıyotık kullanmıstım ama bana Magnorm verdı bundan ıc dedı.
Aranızda yokmu 19haftalık olanlar bebısınızı hıssetmeye basladınızmı ben daha hıssetmıyorum ınsallah hıssedıcem :amin:
Bıraz gobus kısmım yaglı kıloluydum acaba onun etkısı varmı

esmerim:))

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 13 Şubat , 2012, 12:22:50
Kola İçtim  :-[
ah ah şu kolayı bı bıraksanız.ben kola hastasıyken 5aydır agzıma surmedım ama 2kez falan fanta ıctım dahada ıcmıyorum.hep ayrana dondum :aferin:
ama bu aralar seftalı suyu ıcıyorum bazen..