2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: lcy - 26 Ocak , 2012, 11:00:20
Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 26 Ocak , 2012, 10:58:14
hayırlısı olsun olcaycım sağlıklı olsunlarda  :love9: :love9: daha bir aya anca öğreniriz heralde biz tabi gösterirlerse  :laughing7:

evet canım hayrılısı olsun sağlıklı hisatli olsunda sorun olmaz ne olduğu kızıda bir erkeğide gösterir annesi onlar saklamazlar herhalde
inşll canım  :love9: :love9: :love9: :love9:

Nezo

Bende İkili Test İçin Kan Verdim 1 Hafta Sonra alcam Sonuçları Ense Kalınlığı Falan İyiymiş Cinsiyeti Ne Zaman Öğreniriz Dedim 4. Ayda Dedi Hiç Tahmin Falan Yürütmedi Kesin Olmadan Hiçbişiyi Söylemez 1 Ay Daha Bekletecek Beni Gıcık. Korkumdan Tahminin Varmı Falan Dememişim Bende Oda Bişi Demedi.  :dontknow:

@@@gözde@@@

bazı doktorlar kendileri görse dahi kesin olmadan sölemiyomuş canım senin doktorda gördüyse bile kesinlemesini beklicek demekki  :D

Nezo

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 26 Ocak , 2012, 11:08:31
bazı doktorlar kendileri görse dahi kesin olmadan sölemiyomuş canım senin doktorda gördüyse bile kesinlemesini beklicek demekki  :D
Haftaya Test Sonucu İçin Gidicem Ya O Zaman Sıkıştırırım Ben Onu. Zaten Odaya Girdim Ne Oldu Dedi Sarılıp Ağlıcaktım Az Kaldı.  :k06:

<<<peri masalı >>>

bir daha ki gittiğinde sorarsın çaktırmadan bakalım cevap verecek mi
olsun nezcim geçsunda güç olmasın derler ya biraz geç öğrenin yeterki bebişler iyi olsunlar

Nezo

İnşallah Canım. Ben Ağrıların Sebebine Netten Baktım Amniyos Sıvısı Filan Diyo Dedim. Ohooo Bakma Annem Sen Nete Filan Boşver Orda Yazanları Dedi  :k06: Kan İLacı ve Vitamin Verdi Bide

<<<peri masalı >>>

evet bazen yanlış bilgiler var en doğrusunu yine kendi doktorlarımız veriyorlar benimde bir ara olmuştu karnıma kıramplar giriyordu ama kalsiyum eksiliği var dedi ilaç verdi şimdi şükür iyiyim inşallah senin ilaçlardasana iyi gelir

kelebekkk

<<<peri masalı >>>

kızlar ikili testimin sonuçlarını aldım doktorumla tam konuşamadım ama sorun olmadığını herşeyin normal çıktığını söyledi
şimdi burda benim için hangi değerler önemli yrdım edermisiniz

kelebekkk

yazsana cnm değerlerini
risk faktörü yazıyo bilmem kaçta 1 gibi
ama doktorun iyi dediyse sorun yok demekki sıkma canını  ;)

<<<peri masalı >>>

biykimyasal trisomy 21 riski 1:6433 yazıyor bumu  :icon_scratch:

kelebekkk

<<<peri masalı >>>

allah razı olsun içim dahada rahatladı çok saol canım  :amin: :amin: şükürler olsun

doruk38