2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

doruk38

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 25 Ocak , 2012, 09:24:38
Alıntı yapılan: doruk38 - 25 Ocak , 2012, 09:13:57
:hello2: :hello2: kızçeler kan tahlili sonuçlarımız çok güzel çıktı. çok şükür. tek sorun çiğ et. ona da dikkat edersek bir sorunumuz olmayacağını söyledi doktorumuz. veeeeee gelecek hafta ikili test için çağırdı. ama ben ikili testinnasıl yapıldığını bilmiyorum ?
Biz Sana Dedikte Sen Boşu Boşuna Telaş Yaptın  ;D
İkili Testte de Testi 2 Kere Yapıyolar O Kadar  :ehi:  :opucuk:

:hello2: :hello2: insan ilk bebeğini kaybedince telaşı normal olduyo.. nezo iki test deyince benim aklıma hep anne ve baba ya ikisine birden bakıyorlar diye geliyordu ama durum öle değilmiş...  :ehi: :ehi:

doruk38

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 25 Ocak , 2012, 09:25:23
:hello2: :hello2: kızçeler kan tahlili sonuçlarımız çok güzel çıktı. çok şükür. tek sorun çiğ et. ona da dikkat edersek bir sorunumuz olmayacağını söyledi doktorumuz. veeeeee gelecek hafta ikili test için çağırdı. ama ben ikili testinnasıl yapıldığını bilmiyorum ?
:nazar: gözünüzaydın zehracım  :hello2: :hello2: ikili tarama testi için  haftaya bizde gidicez..

canım ikili testi 12 + da yapmıyor mu? siz haftaya 11+4 oluyorsunuz.  :icon_scratch: :icon_scratch:

<<<peri masalı >>>

sevindim sorun çıkmamasına benimde ikili tarama testimin sonuçları çıkmış bugün gidicem inşallah sorunsuz geri dönerim

Nezo

Alıntı yapılan: doruk38 - 25 Ocak , 2012, 09:27:26
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 25 Ocak , 2012, 09:24:38
Biz Sana Dedikte Sen Boşu Boşuna Telaş Yaptın  ;D
İkili Testte de Testi 2 Kere Yapıyolar O Kadar  :ehi:  :opucuk:

:hello2: :hello2: insan ilk bebeğini kaybedince telaşı normal olduyo.. nezo iki test deyince benim aklıma hep anne ve baba ya ikisine birden bakıyorlar diye geliyordu ama durum öle değilmiş...  :ehi: :ehi:
Allah Seni Ya  :ehi: :ehi:

doruk38

Alıntı yapılan: lcy - 25 Ocak , 2012, 09:30:29
sevindim sorun çıkmamasına benimde ikili tarama testimin sonuçları çıkmış bugün gidicem inşallah sorunsuz geri dönerim

inşallah güzel haberlerle gelirsin canım. ne kadar sürede çıktı kan sonucun  ?

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: doruk38 - 25 Ocak , 2012, 09:28:25
:nazar: gözünüzaydın zehracım  :hello2: :hello2: ikili tarama testi için  haftaya bizde gidicez..
canım ikili testi 12 + da yapmıyor mu? siz haftaya 11+4 oluyorsunuz.  :icon_scratch: :icon_scratch:
evet canım benimde kafam karıştı ben en son 9+3 de gittim ama (9+0 9+6 ) 10. hafta deniyomuş ya neyse kendi doktorum ameliyata gitmişti asistanı baktı  9+6 gözüküyolar yarın zaten 10. haftaya giriyosun 2 hafta sonra gel ikili tarama testi yapılcak dedi  :dontknow:

doruk38

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 25 Ocak , 2012, 09:40:15
Alıntı yapılan: doruk38 - 25 Ocak , 2012, 09:28:25
evet canım benimde kafam karıştı ben en son 9+3 de gittim ama (9+0 9+6 ) 10. hafta deniyomuş ya neyse kendi doktorum ameliyata gitmişti asistanı baktı  9+6 gözüküyolar yarın zaten 10. haftaya giriyosun haftaya gel ikili tarama testi yapılcak dedi  :dontknow:

canım bende özeldeki doktorumda 3 gün geride gidiyrum. doğum evinde 3 gün ilerdeyim bende ne olduğumu anlamadım. en iyisi son adet tarihine göre gitmek  :ehi: :ehi: ben dün kan sonuçlarını göstermeye gittim. okuldan dolayı ikili testi yaptırıyım haftaya sonuçlar çıksın evime gidiyim dedim. bu hafta yapamayız dediler. haftaya gel dediler  :crybaby2: :crybaby2:

@@@gözde@@@

aaaa hadiya kesin haftaya benide geri gönderirler ozaman 1 hafta daha beklesem mi ne  :icon_scratch: ama ben kapıdan çıkarken 13. haftayı geçirme 13 haftadan sonra ikili tarama testi yapılmıyo dedi neyse gidim bakalımda geri gönderirlerse şansıma artık.. canım o 3 gün önde 3 gün geride fark etmiyomuş ben dedim normele göre  9+3 üm 3 gün öndemiyiz diye sordum 3 gün önde 3 gün geride bişey farketmiyo dedi

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: doruk38 - 25 Ocak , 2012, 09:37:51
Alıntı yapılan: lcy - 25 Ocak , 2012, 09:30:29

inşallah güzel haberlerle gelirsin canım. ne kadar sürede çıktı kan sonucun  ?

inşallah canım 5 günde çıktı

kelebekkk

Günaydın kızlar, dün ikili test için hastanedeydim ense ölçümümüz güzel çıktı, test sonuçlarını pzt. alıcas.
benim tiroid test sonucumu biras yüksek buldu dahiliyeye gönderdi bi hap başladık bugün 2 hafta sonra tahlil sonuçlarıyla tekrar gidicem.
ama asıl sürpriz radyoloji doktorundan geldi, ultrasonla ölçümleri yaparken ilk çocuğun erkekmiydi dedi evet dedim ona bir erkek kardeş geliyo sanırım dedi  :-ooo şok oldummmhiç beklemiyordum  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
yanlışlık olmasın ben hep kız hissediyodum dedim oda %85 ama bir dahaki kontrolde kesinleşir dedi.
sağlıklı olsunda bir paşa daha gelsin başımızın üstüneeeee  :muzz: :muzz: :muzz:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: kelebekkk - 26 Ocak , 2012, 10:25:30
Günaydın kızlar, dün ikili test için hastanedeydim ense ölçümümüz güzel çıktı, test sonuçlarını pzt. alıcas.
benim tiroid test sonucumu biras yüksek buldu dahiliyeye gönderdi bi hap başladık bugün 2 hafta sonra tahlil sonuçlarıyla tekrar gidicem.
ama asıl sürpriz radyoloji doktorundan geldi, ultrasonla ölçümleri yaparken ilk çocuğun erkekmiydi dedi evet dedim ona bir erkek kardeş geliyo sanırım dedi  :-ooo şok oldummmhiç beklemiyordum  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
yanlışlık olmasın ben hep kız hissediyodum dedim oda %85 ama bir dahaki kontrolde kesinleşir dedi.
sağlıklı olsunda bir paşa daha gelsin başımızın üstüneeeee  :muzz: :muzz: :muzz:

aaaa bir paşa dahamı geliyor çok sevindimmmmm  :hello2: :hieyt: :muzz: :occasion5: :occasion14: allah sağlıcakla kucağına aldığn günleride göstersin inşallah  :amin:

@@@gözde@@@

hayırlı olsun canım maşallah topikte sende olcayda cinsiyetlerini erken öğrendiniz bebeişleriniz fazla merakta bırakmadı sizi darısı bizlerin başına :nazar:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 26 Ocak , 2012, 10:54:03
hayırlı olsun canım maşallah topikte sende olcayda cinsiyetlerini erken öğrendiniz bebeişleriniz fazla merakta bırakmadı sizi darısı bizlerin başına :nazar:
inşallah sizde bir an önce öğrenirsiniz özellikle seninkileri merak ediyorum iki taneler ya ne olucak acaba cinsiyetleri  :)

@@@gözde@@@

hayırlısı olsun olcaycım sağlıklı olsunlarda  :love9: :love9: daha bir aya anca öğreniriz heralde biz tabi gösterirlerse  :laughing7:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 26 Ocak , 2012, 10:58:14
hayırlısı olsun olcaycım sağlıklı olsunlarda  :love9: :love9: daha bir aya anca öğreniriz heralde biz tabi gösterirlerse  :laughing7:

evet canım hayrılısı olsun sağlıklı hisatli olsunda sorun olmaz ne olduğu kızıda bir erkeğide gösterir annesi onlar saklamazlar herhalde