2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ocak , 2012, 23:40:25
selam yaz anneleri...bakalım sizin listenizde kızlaar mı fazla olucak erkeklermi? bizim bahar annelerinde erkekler listeyi önde tamamladı.bakalım sizde durumlar nasıl olucak.bu arada ayşecim seninle hamileliğin başında konuşuyorduk daha maşallah cinsiyetide öğrenmişsiniz ay zaman çok çabuk geçiyor yaa süper
bence kiz cok olcak  :k06: :k06: simdiden belli gibi ama bakalim bellide olmaz bizimki masallah erkek dolu  :binkybaby: :love9: sanirim 14erkek 4kiz  ??? :k06: :k06: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ocak , 2012, 23:40:25
selam yaz anneleri...bakalım sizin listenizde kızlaar mı fazla olucak erkeklermi? bizim bahar annelerinde erkekler listeyi önde tamamladı.bakalım sizde durumlar nasıl olucak.bu arada ayşecim seninle hamileliğin başında konuşuyorduk daha maşallah cinsiyetide öğrenmişsiniz ay zaman çok çabuk geçiyor yaa süper

evet canım yaa sorma zaman çok hızlı geçiyor 4. ayımız bitti Allahıma şükür problemsiz geçiriyorum. Sanırım bizim topikte kızlar yoğunlukta olacak:))) genelde gönüllerden geçen kız

GÜLOO

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 10 Ocak , 2012, 23:18:51
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  10 Haziran 2012  "ADA" :binkybaby: kız  :binkybaby:
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012   :binkybaby: erkek  :binkybaby:
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   22 Haziran 2012   :binkybaby: kız  :binkybaby:
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 22 Haziran 2012
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 9 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 ağustos 2012
❤ հმzεlἶო ❤.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 16 ağustos 2012
melekdiliyorum...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 16 ağustos 2012
@@@gözde@@@...........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012

teşekkür ederim bu listede adımı görmek güzel bi duyguymuş rabbim herkese asip etsin inşallah  :amin:
"Rabbi yessir vela tuaasir Rabbi temmil bi'l-hayr" >>> Allah'ım kolaylaştır zorlaştırma  Allah'ım hayırla sonuçlandır<<< ALLAH NASİP ETMEYECEĞİ ŞEYİN HAYALİNİ KURDURMAZ...

GÜLOO

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 10 Ocak , 2012, 23:20:24
Alıntı yapılan: GÜLOO - 10 Ocak , 2012, 15:39:30
SLM HANIMLAR BİZDE ÖĞRENDIK DÜN CİNSİYETİMİZİ RABBİM İZİN VERIRISE BENIM DE KIZIM OLACAK ÇOK MUTLUYUM :love9:  RABBİM DİLEYEN İSTEYEN HERKESE HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLESİN AMA BENI HALA LİSTENİZE EKLEMEDINIZZ 22 HAZIRAN DA BEKLIYORUZ MİNİĞİMİ HAYIRLISIYLA :love7:

Canım tebrik ederim, hayırlı uğurlu olsun. Allahım mutluluğunu daim etsin meleğine sağlık versin...
amin cnm saolasın  :amin:
"Rabbi yessir vela tuaasir Rabbi temmil bi'l-hayr" >>> Allah'ım kolaylaştır zorlaştırma  Allah'ım hayırla sonuçlandır<<< ALLAH NASİP ETMEYECEĞİ ŞEYİN HAYALİNİ KURDURMAZ...

kelebekkk

nerdesiniz kızlar herkes wc.demi  :igrenc: :igrenc: :igrenc:
gece 4.de uyandım bulantıdn sabah 7.de yattım tekrar tabi 1 saat uyudum oğluşu okula yolladım sonra da zaten yatamıyorum ben erken kalkmaya alışkınım  :honk:

birasdan başarabilirsem kuaföre gidip saçlarımı kestircem, hurafeleri ardımda bırakıp  :icon_thumright:

yarında öğlen çaya misafirim var sabahtan Allah'ım biraz güç versin de hazırlanabileyim inşallah  :D

belkis_nur

merhaba kizlar .... benim dogum tarihi   17 temmuz yazarsaniz ....  bulantilara gelince 3 ayi doldurduk sukkur biraz iyim ama cok yorgunummmmm

@@@gözde@@@

ayşecim listede benim adımın karşısına bebişimizi değilde bebişlerimizi yazarmısın tatlım  :opucuk:

MASAL ILGIN

ben neden yokummm liste yenilendikçe eskiler çıkıyormu  :icon_scratch:

aydolunayda

ya şu listeye yüzsüzlük yapıp kendi adımı yazdım... yeni listede yine yokum :cussing:    neden nden kimse beni kale almıyoooo :cildir: :cildir:

(A)yşe (D)eniz (A)da

kızlar son liste üzerinde değişiklik yaptım sadece kim var kim yok takibini yapmak elbetteki zor oluyor... ama şimdi üşenmeden toparlamaya çalışacağım :opucuk: :opucuk: :opucuk:

(A)yşe (D)eniz (A)da

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  10 Haziran 2012   "ADA"   :binkybaby: kız  :binkybaby:
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012   :binkybaby: erkek  :binkybaby:
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
masalılgın......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   21 haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  22 Haziran 2012 :binkybaby: kız  :binkybaby:
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
aydolunayda.................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 9 Temmuz 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 17 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 ağustos 2012
❤ հმzεlἶო ❤.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 16 ağustos 2012
melekdiliyorum...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 16 ağustos 2012
@@@gözde@@@...........Bebislerimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012

(A)yşe (D)eniz (A)da

topiği baştan sona taradım kızlar eksik olanları ekledim, umarım eksik yoktur...

doruk38

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: kızlar nerelerdesiniz.... kimse yok mu   :director: :director: :director: :director:

aydolunayda

:nazar: :nazar: :nazar: cinsiyetimizi öğrendik... KIZ... :k06:  AYDAmız kızımız geliyor.... ayda zehra kızımız :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: aydolunayda - 17 Ocak , 2012, 16:04:38
:nazar: :nazar: :nazar: cinsiyetimizi öğrendik... KIZ... :k06:  AYDAmız kızımız geliyor.... ayda zehra kızımız :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar:

hayırlı olsun allahım sağlıcakla ucağına almayı nasip etsin