2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

sağol canım evet bende aynı hiç su filan içemiyorum günden güne dahada çoğalıyo 4 5 ay bayağı fazlaymış ya kimisininde hiç geçmiyomuş bakalm bizim nasıl olcak  biz daha küçüğüz 8+1 günlüğüz canım  :love9: :love9: :nazar:  :nazar:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 08 Ocak , 2012, 13:38:36
sağol canım evet bende aynı hiç su filan içemiyorum günden güne dahada çoğalıyo 4 5 ay bayağı fazlaymış ya kimisininde hiç geçmiyomuş bakalm bizim nasıl olcak  biz daha küçüğüz 8+1 günlüğüz canım  :love9: :love9: :nazar:  :nazar:
azalır daha vücut alışamadığı için oluyor zaten genelde bana gavisgon diye bi şurup vermişlerdi mide yanması iin ama mentollü olduğu için mideyi biraz bastırıyordu bi sor istersen doktoruna hamileleikte kullanımı a çünkü

kelebekkk

ayşecim kızın oluyomuş çok sevindim bende içimden hep kızım diye seviyorum bakalım ne çıkacak  :D

kızlar bu arada bulantılarım arttı, eskiden sürekli bulanıyordu 4-5 gündür klozetle kafam arkadaş oldu yediklerimi hep çıkarıyorum berbat bi haldeyim bide oğlumda kötüyüm sanıyodum o sabah sarı su çıkarmaları yanında hiç kaldı yani tabi bende herkes gibi hepsine razıyım haftaya pzt. kontrolümüz var tek sıkıntım fazla beslenememiş olmak  :'( ::) :'( ::)

belkis_nur

herkese selamlar fistiklar   .... kizlar bende foruma pek giremiyorum cok kotuyummm  bulantilar beni mahv ediyor  :igrenc: :igrenc: :igrenc:   herseyden tiksiniyorummm  yuce rabbim hepimize kolaylik nasip etsin .... o kadar yorgunumki evin isini bile tutamiyorum artik 3 aylik hamilegim insallah yakinda gecerde kendime gelirim  ...    :opucuk:    :hello:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 08 Ocak , 2012, 13:15:53
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 06 Ocak , 2012, 16:15:29
  :muzz: :muzz: :muzz: Kızlar sonunda cinsiyetimiz belli oldu :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: canım hayırlı olsun zaman ne çabuk geçiyo daha dün gibi hatırlıyorum hamileyim diye yazdığın günü Allah sağsalim kucağınıza aldığınız günleride göstersin prensesinizi  :love9: :love9:

canımmmm çok teşekkür ederim aynen dediğin gibi zaman çok hızlı geçiyor 17. haftamız bitti bugün, gönlümden hep kız geçiyordu allaımda gönlüme göre verdi artık darısı sizin başınıza..:)) ayrıca iyi olmana çok sevindim canım umarım senin için kısa bir süreç olur bu bulantılar, rabim sabrını veriyor herşeyin yeterki meleklerin sağlıklı olsun....

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: kelebekkk - 08 Ocak , 2012, 14:29:22
ayşecim kızın oluyomuş çok sevindim bende içimden hep kızım diye seviyorum bakalım ne çıkacak  :D

kızlar bu arada bulantılarım arttı, eskiden sürekli bulanıyordu 4-5 gündür klozetle kafam arkadaş oldu yediklerimi hep çıkarıyorum berbat bi haldeyim bide oğlumda kötüyüm sanıyodum o sabah sarı su çıkarmaları yanında hiç kaldı yani tabi bende herkes gibi hepsine razıyım haftaya pzt. kontrolümüz var tek sıkıntım fazla beslenememiş olmak  :'( ::) :'( ::)

canım çok teşekkür ederim, bende aynı senin gibiydim kızım diye sevdim hep istem dışı hep kızım diyesim geliyordu ve gönlümde hep kız istedi allahımda nasip etti şükürler olsun... darısı herkesin başına allahım gönlünüze göre versin inşallah

Deniz gözlüm

Günaydın hayırlı haftalar kızlar,

Bizimde tam net olmamak ile birlikte büyük ihtimal kızımızoluyorr :occasion14: :occasion5: :muzz: :hello2:

Doktorum göstermiyor dedi ama bu durum normalde kıza işarettir dedi bir çıkıntı gözükmüyor dedi :k06:
Allahım hayırlısını nasip etsin inşallah hep aklımızda gönlümüzde kız vardı , bir oğlumuz var birde kızımız olsun istiyorduk Rabbim dileyen isteyen herkese evlat nasip etsin.

Bulantılara gelince maalesef devam ediyor. Ama bir nebze daha iyi yiyebiliyorum artık. Bu gidişimde doktor vitamin,balık yağı ve kan hapı verdi  :igrenc: onları içmeye çalışıyorum şimdide .

kelebekkk

Filizcim hadi bakalım inşallah Allah gönlümüze göre versin çok sevindim  :opucuk:

bir iki gün daha bekleyip doktorumu arıcam bulantı için bişi isticem çünkü artık her yediğimi çıkarıyorum berbat durumdayım  :igrenc: :igrenc:

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: kelebekkk - 09 Ocak , 2012, 09:54:05
Filizcim hadi bakalım inşallah Allah gönlümüze göre versin çok sevindim  :opucuk:

bir iki gün daha bekleyip doktorumu arıcam bulantı için bişi isticem çünkü artık her yediğimi çıkarıyorum berbat durumdayım  :igrenc: :igrenc:

Amin Denizim darısı başına inşallah. Bende öyle durumdaydım yediğim midemde durmuyordu ama şimdi biraz daha azaldı Çağan'a hamileyken doktorum Emedur vermişti bulantım için sen doktoruna danış yine oda verir bulantı kesici bir ilaç . Ben her kokuya ,yediğim şeye midem bulanıyor geçecek bunlarda inşallah güzelim.

doruk38

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 08 Ocak , 2012, 13:10:19
slm arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim pazartesiye kadar kalırsın demişlerdi ilk gittiğimizde çok şükür değerlerimiz normel çıktı bide ben hastanede oldum mu dahada bi sıkıntı basıyor biran önce çıkmak istedim bide serumu takınca kendime geldim biraz gittiğimizde tansiyonum falan çok düşüktü zamanla oda düzeldi değerlerde çok şükür  iyi çıkınca dün taburcu oldum bulantılar için hap kullanmanı önermiyoruz o yüzden hap yazmıcam dedi dr bugün gene başladı bulantılar olsun zamanla onlarda geçer inşll yeterki bebeklerimiz iyi olsun  :love9: :love9: 

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  canım tekrar geçmiş olsun. bende bulantıdan şikayetçiydim biliyorsun. doktorum bana bulantı hapı verdi ama ben kullanmadım. canım iyye bilirsen ekşi yeşil elma ye bulantıyı süper kesiyo  :love9: :love9:

@@@gözde@@@

sağol zehracım  :opucuk: ekşi değilde normel elmayı denedim olmadı demin ablanın biri limon tavsiye etti ilk haftlar çok aşırı yiyodum ama sonra bıraktım bakalım bide onu denicem.. eğer dayanabiliyosan hapı kullanmamakla iyiy yapmışın ben kendi doktorumla konuşamadım yataklı servisteki bana bakan dr sordu eşim hap falan verme imkanınız yokmu evde gene çok kötü olursa diye dr hap kullanılmasını önermiyoruz  fazla bi zararı yok ama sonuçta ilaç dedi biraz sabır 2 aya geçer dedi..

GÜLOO

SLM HANIMLAR BİZDE ÖĞRENDIK DÜN CİNSİYETİMİZİ RABBİM İZİN VERIRISE BENIM DE KIZIM OLACAK ÇOK MUTLUYUM :love9:  RABBİM DİLEYEN İSTEYEN HERKESE HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLESİN AMA BENI HALA LİSTENİZE EKLEMEDINIZZ 22 HAZIRAN DA BEKLIYORUZ MİNİĞİMİ HAYIRLISIYLA :love7:
"Rabbi yessir vela tuaasir Rabbi temmil bi'l-hayr" >>> Allah'ım kolaylaştır zorlaştırma  Allah'ım hayırla sonuçlandır<<< ALLAH NASİP ETMEYECEĞİ ŞEYİN HAYALİNİ KURDURMAZ...

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: GÜLOO - 10 Ocak , 2012, 15:39:30
SLM HANIMLAR BİZDE ÖĞRENDIK DÜN CİNSİYETİMİZİ RABBİM İZİN VERIRISE BENIM DE KIZIM OLACAK ÇOK MUTLUYUM :love9:  RABBİM DİLEYEN İSTEYEN HERKESE HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLESİN AMA BENI HALA LİSTENİZE EKLEMEDINIZZ 22 HAZIRAN DA BEKLIYORUZ MİNİĞİMİ HAYIRLISIYLA :love7:

Hayırlı olsun Allah herkesin gönlüne göre nasip etsin inşallah.

Biraz evvel kuzenimden öğrendim bu ikili testlerde beta hcg değeri 50 nin üstündeyse kız altında oluyorsa erkek oluyormuş bilimsel olarak araştırılıyormuş . Bilginize kızlar sizlerin nasıl çıktı değerleri ??

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: GÜLOO - 10 Ocak , 2012, 15:39:30

Canım tebrik ederim, hayırlı uğurlu olsun. Allahım mutluluğunu daim etsin meleğine sağlık versin...

__nil__

selam yaz anneleri...bakalım sizin listenizde kızlaar mı fazla olucak erkeklermi? bizim bahar annelerinde erkekler listeyi önde tamamladı.bakalım sizde durumlar nasıl olucak.bu arada ayşecim seninle hamileliğin başında konuşuyorduk daha maşallah cinsiyetide öğrenmişsiniz ay zaman çok çabuk geçiyor yaa süper