2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: doruk38 - 22 Aralık , 2011, 15:44:34
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 15:41:27
Alıntı yapılan: doruk38 - 22 Aralık , 2011, 15:40:03
akıntı bende de çok bazen okuldayken aktığını hissediyorum surat ifadem değişiyo  :ehi: :ehi: :ehi: ya kızlar ben düşündemde benim seyirmelerim fazla olmuyo bu normalmi acaba
canım normal sakın böyle şeylere takılma.ilk zamanlar anlayamadığın zamanlar olur. :icon_thumright: kimisi hiç seyirdiğini anlamaz kimiside sürekli seyirdiğini söyler benim gibi.

canım ya gerçekten hiç seğirme olmaması normal mi ?

bendede olmadı seğirme hiç 14. haftaya girdikten sonra kelebek çırpınması gibi bir şey hissetmeye başladım ama öncesinde hiçbirşey yoktu

Deniz gözlüm

Bana doktorum mustellanın mı ne çatlak kremini vermişti bende sürüyordum sabah akşam göbeğime ama bikini bölgemin biraz üstünde oldu çatlaklarım sürdüğüm yer ile alakasız biryerdi.
Sonra baharatcıdan kakao yağı birde badem yağı mı ne vardı yine doktorum demişti onları alıp sürmüştüm.

Nezo

Kocişkom Geldi Doktora Gidiyoruz Dua Edin Benim İçinde Duyayım Kalp Atışlarını Görüşürüz Kızlar  :opucuk:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:47:11
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 22 Aralık , 2011, 15:41:42
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:36:56
Ayşecim ben zaten kiloluyum daha ne kadar şişicem ne olurum bilemiyorum allahtan boyum uzun  :suclu: ben mide bulanması yok dencek kadar az bi sabahları böğürüyorum. daha 1 kere mi ne çıkardım aş ermem de yok tiksinmem de yok doğru diyosun benziyo gerçekten kaşıntım geçti çok şükür akıntı devam ediyo adet olurken içinizden bişi aktığını hissedersiniz ya benim akıntı da öyle hissettiriyo kendini.  :k06:

ben en kilolu olduğum halimle hamile kaldım üzerine hiç durmadan kiloda alıyorum gidişatım kötü işin kötüsü benim boyumda kısa... resmime bakıp kanmayın o ben değilim artık  :suclu: :suclu: :suclu:
peki canım sende baş ağrısı oluyormu ben krizlere giriyorum baş ağrısı gelince  :BangHead: :BangHead: :BangHead:
Hiç Baş Ağrım Yok Canım Maşallah

aman nazar değmesin yaşamada inşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 22 Aralık , 2011, 15:45:02
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 15:43:02
kızlar sakın ihmal etmeyin
ÇATLAK KREMİNİ SÜRÜN :director: :director: 7.aya kadar hiç olmadı catlağım

bende başladı bile canım çok endişeliyim bu yüzden... peki ne kullanıyorsunuz önerebileceğin birşey varsa alayım hemen...
bu arada sen ne yaptın doktor işini canım
kakao yağı badem yağı dedi arkadaslar onu kullandım,ama kullanmak zoruma gitti geç kaldığım için fayda etmedi.ama gerginlği alıyor yumusaltıyor.lansinoh çatlak kremi çok iyi.pahalı biraz ama yazdırabilirsiniz doktora.canım öyle kaldı.bu hafta gideceğim doktoruma ne diyecek bakalım.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:48:33
Kocişkom Geldi Doktora Gidiyoruz Dua Edin Benim İçinde Duyayım Kalp Atışlarını Görüşürüz Kızlar  :opucuk:

Hadi canım hayırlısı olsun hakkında

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:48:33

Allah yardımcın olsun canım inşallah mutlu mutlu dönersin

KasrıCinan

hadi bakalım insallah canım :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

doruk38

,

:hello2: :hello2: :hello2: hadi bakalım hayırlısı olsun. gelir gelmez yaz :love9: :love9:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 15:49:03
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 22 Aralık , 2011, 15:45:02
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 15:43:02
kızlar sakın ihmal etmeyin
ÇATLAK KREMİNİ SÜRÜN :director: :director: 7.aya kadar hiç olmadı catlağım

bende başladı bile canım çok endişeliyim bu yüzden... peki ne kullanıyorsunuz önerebileceğin birşey varsa alayım hemen...
bu arada sen ne yaptın doktor işini canım
kakao yağı badem yağı dedi arkadaslar onu kullandım,ama kullanmak zoruma gitti geç kaldığım için fayda etmedi.ama gerginlği alıyor yumusaltıyor.lansinoh çatlak kremi çok iyi.pahalı biraz ama yazdırabilirsiniz doktora.canım öyle kaldı.bu hafta gideceğim doktoruma ne diyecek bakalım.

çok teşekkür ederim hepsini deneyeceğim :flowers: :flowers: seninde herşey inşallah dilediğin gibi olur :amin: :amin: :amin:

doruk38

kızlar ben çıkıyorum biraz dinleniyim. kendimi çok yorgun hissediyorum görürşmek üzre  :wave:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: doruk38 - 22 Aralık , 2011, 15:52:20
kızlar ben çıkıyorum biraz dinleniyim. kendimi çok yorgun hissediyorum görürşmek üzre  :wave:

görüşmek üzere canım iyi dinlenmeler...

<<<peri masalı >>>

allahım güzünü güldürsün canım inşallah bebişini kalp seslerini duyarsın  :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  10 Haziran 2012
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012   :binkybaby: erkek  :binkybaby:
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012
Gül-i rana......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 ağustos 2012
@@@gözde@@@..........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012
Duygu_58......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 22 ağustos 2012

Nezo

kızlaaaaaaaaar Kalp Atışlarını duydukj Pıt Pıt Sağlıklı Çok İyi Dedi Doktorumuz  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: İkinci Fotosunuda Aldık Ayyyyyy Çok Mutluyummmmm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :nazar: