2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

suzansuzi

Denizgózlüm haklisin canim ama iste ne bilim ilk hamileligim bi de o yüzdn korku doluyo icim.ya bi de grip olmusum ki hic sorma:( kocamdan bulasti insallah hemen gecer ya.hergün babasi karnimi seviyo simdidn bizi düsünmeye basladi :)
SENİ ÇOK SEVİYORUMMM CANIM SEVGİLİMM......

toprakk

ben haziranın sonları temmuzun baslarında rabbim nasip ederse bebeşimi alıcam kucama 2012 yaz anneleri nerdesiniz :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

toprakk

slm kızlar bende haziranın sonu temmuzun basında anne oluyorum nerde yeni anne adayları @gözdem@de yaza rastlıyor görmedim ama onu burda
Make a pregnancy ticker

Deniz gözlüm

Günaydın kızlar hepinize güzel haftalar .

Suzancım aman dikkat et kendine geçmiş olsun şimdi ilaçda kullanamazsın ıhlamur bal falan iç,portakal mandalina yiyerek toparlamaya çalış kendini çok salgın var bu zamanlarda :(

kelebekkk

Günaydııııınnnn  :occasion14: :occasion14:

hamişler daha uyanamadımı  :laughing7: :laughing7:

--elif--

slm kızlarr bugün kontrolüm vardı dr a gittim cinsiyetimizide örendik
oğlum olcakmışşş  :hieyt:  :hieyt:
bir kızım vardı zaten bide erkek geliyor  :hello2:
hadi bakalım 13+5 ilk cinsiyeti ben söledim devamını bekliyorum

belkis_nur

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:    canim ne guzelll   erken ogrenmissin ama     ::) 

Deniz gözlüm

Hayırlı olsun Allah sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin. Darısı bekleyenlerin başına. Ben oğlum olacağını 12. hafta da öğrenmiştim  :) bakalım bu hafta sonu kontrolüm var hayırlısı artık.

belkis_nur

hmmm  benim de bu hafta sonu kontrolum var ama benim daha kucuk cinsiyetini ogrenemem daha 10 haftalik oluyoz biz      :nazar:   

toprakk

kızlar benide listeye eklermisiniz ask olsun bende varım yaaa
Make a pregnancy ticker

doruk38

Alıntı yapılan: --€lif-- - 20 Aralık , 2011, 18:04:57
slm kızlarr bugün kontrolüm vardı dr a gittim cinsiyetimizide örendik
oğlum olcakmışşş  :hieyt:  :hieyt:
bir kızım vardı zaten bide erkek geliyor  :hello2:
hadi bakalım 13+5 ilk cinsiyeti ben söledim devamını bekliyorum

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  HAYIRLI OLSUN PAŞAN  :opucuk:

doruk38

Alıntı yapılan: belkis_nur - 20 Aralık , 2011, 20:20:04
hmmm  benim de bu hafta sonu kontrolum var ama benim daha kucuk cinsiyetini ogrenemem daha 10 haftalik oluyoz biz      :nazar:

:love9: :love9: :love9: :love9:  AY CANIM YA SEN BÖLE DİYORSAN BİZİM DAHA ÇOOOK YOLUMUZ VAR. AMA BEN HİÇ ACELE ETMİYORUM ZAMANI GELİNCE NASILSA ÖĞRENECEĞİM   :love9: :love9: :love9: :love9:

doruk38

doruk38

20 Aralık , 2011, 21:20:37 #388 Son düzenlenme: 21 Aralık , 2011, 22:47:01 doruk38
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012   :binkybaby: erkek  :binkybaby:
ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 20 Haziran 2012
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012
Gül-i rana......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
cy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 ağustos 2012
@@@gözde@@@..........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012

[/quote]

kelebekkk

Günaydınnn
demek ilk bebeğimiz erkek  :nazar: :nazar:
ben oğlumu 16.haftada öğrenmiştim sen fazla beklememişsin şanslısın  :icon_thumright: :occasion5: