Bebeğim Tutunamadı :(

Başlatan gülendam83, 28 Eylül , 2011, 22:27:18

« önceki - sonraki »

gülendam83

kızlar merhaba sabahtan beri sol kasığım ağrıyor dayanılmaz bir ağrı değil ama sabahtan beri geçmeyince merak ettim bugün bir gün günüm geçti ilaçta kullanmıyorum o yüzden hamişimdir diye  :laughing7:inşallah allahım hayırlısından ver sağlıklı sihhatli tüm isteyenlere :hello: yine de heveslenmiyorum rabbim hayırlı zamanda versin kendimi çok mu dinliyorum sizce kızlar ağrı ne olabilir
EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM PİŞMAN OLURUM DİYE YAPAMADIKLARIM VE
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

GÜL GÜZELİ

canım bu ay benimde adetime 7 gün kala başladı sağ yumurtamda bi ağrı ve yaklaşık 10 gün sürdü..Böyle hafif sızlar gibi..Doktoruma sordum önemli bişey değil dedi zaten ultrasondada bişey çıkmadı çok şükür..ama geçmezse bi doktora görün..İnşaAllah hamişsindir  :icon_thumright:

MASAL38

canım ya gaz sancısı da olabilir birgün hastaneye gittim kistim mi var kasığım ağrıyor diye ama iki büklüm acile yani doktor baktı sen bide dahiliyeye git bağırsaklarına baktır dedi :honk:

gülendam83

Alıntı yapılan: MASAL38 - 29 Eylül , 2011, 19:43:22
canım ya gaz sancısı da olabilir birgün hastaneye gittim kistim mi var kasığım ağrıyor diye ama iki büklüm acile yani doktor baktı sen bide dahiliyeye git bağırsaklarına baktır dedi :honk:
kist yoktur inşallah en son dört ay önce bakmışlardı yoktu sistit ağrısı  olabilir diyorum gaz gibi değil  :y25:
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

suzannn

krizantem84

Alıntı yapılan: gülendam83 - 28 Eylül , 2011, 22:27:18
kızlar merhaba sabahtan beri sol kasığım ağrıyor dayanılmaz bir ağrı değil ama sabahtan beri geçmeyince merak ettim bugün bir gün günüm geçti ilaçta kullanmıyorum o yüzden hamişimdir diye  :laughing7:inşallah allahım hayırlısından ver sağlıklı sihhatli tüm isteyenlere :hello: yine de heveslenmiyorum rabbim hayırlı zamanda versin kendimi çok mu dinliyorum sizce kızlar ağrı ne olabilir

valla cnm bende kizima hamileymisim sol kasigim cok fena agriyordu hatta kadin doktorundan randevu almistim acaba neden bu agri diye meger hamileymisim :laughing7: insallah sende hamilesindir ALLAH IN izniyle :amin: :amin: :amin:

gülendam83

Alıntı yapılan: krizantem84 - 01 Ekim , 2011, 22:40:21
Alıntı yapılan: gülendam83 - 28 Eylül , 2011, 22:27:18

valla cnm bende kizima hamileymisim sol kasigim cok fena agriyordu hatta kadin doktorundan randevu almistim acaba neden bu agri diye meger hamileymisim :laughing7: insallah sende hamilesindir ALLAH IN izniyle :amin: :amin: :amin:

kızlar bugün altıncı günüm adet görmedim biraz önce gebelik testi yaptım testte ikinci çizgi çok soluk çıktı belli belirsiz acaba hamilemiyim ne olur ne olmaz diye iki tane almıştım testten, eğer adet olmazsam iki gün sonra tekrarlıycam testi .bu arada sistitim var benim idrar yollarım iltihaplı sürekli tuvalete taşınıyorum zaten hamileyken çok olur bende....oda düşüğe neden oluyor dr demişti oğluma hamileyken bol bol sıvı tüketiyorum sistitten kurtulmak için ALLAHIM HAKKIMIZDA EN HAYIRLISINI VER....ilginize teşekkür ederim kızlar rabbim hepimize hayırlısından evlatlar nasip etsin...
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

GÜL GÜZELİ

Canımm ikinci çizgi çıktıysa soluk bile olsa hamiş oluyosun.İnşaAllah hamişsindir.Ayyyyyyyyyyyyy çoookk sevindimmmmm Rabbim bizede nasip etsin  :hieyt:

@@@gözde@@@

canım hayırlısı olsun inşll hamilesindir bende ikinci çizgi silik bile çıksa hamile kalındığını duydum aslınd gitsen bi kan tahlili yaptırsan hem rahatsızlığında varmış bak Allah korusun nolur nolmaz ona göre daha dikkatli davranırsın yinede sen bilirsin tabi inşll hamişsindir tatlım :amin:

burcum

madem günün geçmiş kan tahlili yaptırsana ona göre hamileysen dr a gidersin önlemini alır idrar yolu enfeksiyonu için :icon_thumright:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

benim oglumda ve kizimda sol kasigim agrimisti hep ayagimin ustune basamiyodum  :(
sendede ikinci cizgi cikmis zaten genelde hamilelik belirtisidir bu hayirli olsun cnm  :flowers:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

bihterp3416

canım ikinci çizgi silik çıksa bile hamilelik oluyor bende de öyle olmuştu çok silik bir çizgiydi sonra kan testi yaptırdım ki hamileymişim... rabbim gönlüne göre versin inşş hamişsindir :amin:

gülendam83

Alıntı yapılan: burcum - 03 Ekim , 2011, 15:09:45
madem günün geçmiş kan tahlili yaptırsana ona göre hamileysen dr a gidersin önlemini alır idrar yolu enfeksiyonu için :icon_thumright:
[/quote
]benim yaşadığım yer çok küçük hastanelerde çok kalabalık zaten o yüzden gitmek istemiyorum ama aklıma takıldı Allahın izniyle yarın gidicem dr a gerçi bebiş varsa bile çok küçüktür göremem herhalde  :k06:
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

gülendam83

kızlar dün dr a gittim kanda beta hcg ye baktılar 160,76 çıktı daha çok küçük dedi dr 3 haftalıkmış geç yumurtladığım için normal ama tedirginlik var üstümde çünkü biraz önce kahverengi az miktarda bi akıntım oldu bu akıntı sizdedde oldumu kızlar yarıdım lütfen
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

suzannn

Alıntı yapılan: gülendam83 - 06 Ekim , 2011, 21:15:42
kızlar dün dr a gittim kanda beta hcg ye baktılar 160,76 çıktı daha çok küçük dedi dr 3 haftalıkmış geç yumurtladığım için normal ama tedirginlik var üstümde çünkü biraz önce kahverengi az miktarda bi akıntım oldu bu akıntı sizdedde oldumu kızlar yarıdım lütfen
YERLEŞME AKINTISI OLABİLİR 2 GÜN SONRA ARTARSA DEĞERİN KESİN ÖYLEDİR TEBRİK EDERİM