28 Nisan , 2024, 19:26:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğim Tutunamadı :(

Başlatan gülendam83, 28 Eylül , 2011, 22:27:18

« önceki - sonraki »

gülendam83

inşallah öyledir canım dr a gittim bugün oda aynısını dedi ama sen pazartesi gelde değerlerine bakalım dedi diğer hamileliklerimde de öyle olmuştu akıntı yoktu ama geç döllenme vardı değerler hep düşük çıkıyordu ihşallah öyledir bu da rabbim hayırlısını versin
EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM PİŞMAN OLURUM DİYE YAPAMADIKLARIM VE
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

duygucuk

hayırlı olsun allah sana bağışlasın miniğini...
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

burcum

inşallah yerleşme kanamasıdır  :amin: güzel haberlerinin devamını bekliyoruz :amin:

gülendam83

kızlar kahverengi leke geliyordu iki gündür dr tutunma kanamasıdır ama düşükte olabilir demişti beta hcg yaptırdım iki kere değerler 160,76 yüksek çıktı eve gelmiştik  bi arkadaşım var korkma kahverengi lekeden bişey olmaz ben hamileyken uzun süre geldi dedi bende sevindim bu  akşama kadar iyiydim...leke de gelmiyordu ta ki saat 8 30 a kadar ....kırmızıları gördüm acile gittim yine de bi ümit vardı beta hcg yaptılar 40 a düşmüş yani düşük....çok mutsuzum ama kendim için değil eşim ve oğlum için onlar çok istiyordu :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: tabi bende çok istemiştim ama eşimi üzgün görmek beni daha çok üzüyo Allah hayırlısını versin....
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

seda87

çok geçmiş olsun arkadaşım.üzülme rabbim hayırlısını versin .bizde hep bebeklerimizi kaybettik bak çok şükür senin bir tane oğlun varmış allah bağışlasın onu sizlere.biraz ara ver tekrar olur allahın izniyle bebeğin üzülme ama
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

oslemturgay

geçmiş olsun canım hayırlısı böyleymiş

Ya-semin

geçmiş olsun canım üzülme, inşallah bundan sonra Allah hayırlı sağlıklı bir bebek nasip eder sana :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

burcum

ALLAH tez zamana hayırlısını versin canım :amin:

bihterp3416

çok geçmiş canım sıkma canını rabbim zamanı gelince inşş sana da hayırlı evlatlar nasip eder  :amin:

gülendam83

amiiiiiiiiiiiiin kızlar sağolun inşallah bundan sonra sağlıklı bir bebişim olur rabbim tüm isteyenlere hayırlısından nasip etsin bir yıldır olmuyordu tam tedaviye başlıycaktık ,sonra tamam oldu derken  :crybaby2: :crybaby2: allah hayırlısını versin... ama benim üzüldüğüm şey düşmeden iki gün önce çok hafif kahverengi leke gelmişti dr a gittim bana yerleşme kanaması dedi ilaç vericekmisiniz dedim kese görünmediği için gerek yok dedi kızlar buna çok takılıyorum bebeğini sitede kaybedenlerin yorumlarını okudum biraz önce kese görünmeden ilaç kullananlarda var kanaması olupta  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: progestan diye bi ilaç sonra iğne kullananlarda var bilemiyorum kullansaydım belki tutunurdu bebişim tedbirimizi alamadık mı acaba  :sad1: :sad1: :sad1:
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: gülendam83 - 10 Ekim , 2011, 00:11:59
amiiiiiiiiiiiiin kızlar sağolun inşallah bundan sonra sağlıklı bir bebişim olur rabbim tüm isteyenlere hayırlısından nasip etsin bir yıldır olmuyordu tam tedaviye başlıycaktık ,sonra tamam oldu derken  :crybaby2: :crybaby2: allah hayırlısını versin... ama benim üzüldüğüm şey düşmeden iki gün önce çok hafif kahverengi leke gelmişti dr a gittim bana yerleşme kanaması dedi ilaç vericekmisiniz dedim kese görünmediği için gerek yok dedi kızlar buna çok takılıyorum bebeğini sitede kaybedenlerin yorumlarını okudum biraz önce kese görünmeden ilaç kullananlarda var kanaması olupta  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: progestan diye bi ilaç sonra iğne kullananlarda var bilemiyorum kullansaydım belki tutunurdu bebişim tedbirimizi alamadık mı acaba  :sad1: :sad1: :sad1:
cok gecmis olsun cnm bende maalesef o kötü yollardan 2keren gectim seni iyi anliyorum ama sende benim gibi kendini sakin suclama Rabbim böyle istedi oldu de hayirlisi buymus de  :opucuk: ha bide su progestan ilaci ben inanmiyom sagliksiz bebek düsecekse ne yaparsan yap düser onlar sadece bi yardimci bebegin tutunmasi icin ama sagliksizsa sen istesende istemesende düsük oluyo  :-\ bende 2düsük yaptimda yeni hamile oldumda sormustum yok dedi bekleyip görcez bisey vermedi sükürde bebegim beni birakmadi  :nazar: :amin: :amin: sende dua et hayirlisini iste  :amin: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

suzannn

Alıntı yapılan: gülendam83 - 08 Ekim , 2011, 22:48:05
kızlar kahverengi leke geliyordu iki gündür dr tutunma kanamasıdır ama düşükte olabilir demişti beta hcg yaptırdım iki kere değerler 160,76 yüksek çıktı eve gelmiştik  bi arkadaşım var korkma kahverengi lekeden bişey olmaz ben hamileyken uzun süre geldi dedi bende sevindim bu  akşama kadar iyiydim...leke de gelmiyordu ta ki saat 8 30 a kadar ....kırmızıları gördüm acile gittim yine de bi ümit vardı beta hcg yaptılar 40 a düşmüş yani düşük....çok mutsuzum ama kendim için değil eşim ve oğlum için onlar çok istiyordu :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: tabi bende çok istemiştim ama eşimi üzgün görmek beni daha çok üzüyo Allah hayırlısını versin....
canım üzülme rabbim bidaha verir inşallah

krizantem84

gülüm22 arkadasimiza kesinlikle katiliyorum :opucuk: bende 2 düsük yaptim ve tekrar hamile olunca doktordan düsük olmamasi icin ilac istedigimde öyle bisey olmadigini söyledi.ve simdi ise ALLAH IN izniyle tutundu insallah devamida gelir :amin: :amin: sen üzülme bir dahaki hamileliginde düsük icin dua var onu uygularsin cnm.cok gecmis olsun :opucuk:

nesssli

Alıntı yapılan: gülendam83 - 08 Ekim , 2011, 22:48:05
bence sen biraz beklemişsin arkadaşımm leke başlar başlamaz ilaç vermişti benim dr um demekki iyi bir dr a denk gelemedin o hapı verıyolarki gerçekten zaten sağlıksız bir gebelikse düşüyo ama hap düşmesini engellyor.

gülendam83

ben hep hayırlısını diliyorum rabbim böyle nasip etmiş diyorum ama hiç iyi bi dr a denk gelmedim yaşadığım yer küçük bir yer ve devlet hastanesine gidiyorum mecburen başka bi hastane yok tıklım tıklım oda... :-\ ama sağlıklı olsaydı düşmezdi hayırlısı böyleymiş ben oğlumdan önce böyle bi düşük yaşadım 4 haftalıktı oda üstüne bi kere adet gördüm oğlum oldu düşüğün ayağı içerde olur derler bizim oralarda  :k06: inşallah allahım sağlıklısından verir cümlemize tüm bebek isteyen kardeşlerimize  :amin: :amin: :amin:
DOKUNAMADIKLARIMDIR.