Yaradana Şükürler Olsun, Cinsiyetini de Öğrenmeyi Nasip Etti Çok Şükür

Başlatan bebeğimbenim(şerife), 19 Eylül , 2011, 11:50:14

« önceki - sonraki »

swen

selam canım öncelikle tebrikler değerin biraz düşük çıkmış aynı şey benimde başıma gelmişti adetim 1 gün geçmişti kan testi vermiştim 16 çıkmıştı o zman doktorum  40 ın altında çıkan değerler genelde kimyasal gebelik oluyor demişti ve gerçekten ertesi gün kanamam başlamıştı inşallah seninki geç döllenme falan olur değerin yükselir allahtan hayırlısını iste rabbim yardımcın olsun
bebeğim geliyor

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 19 Eylül , 2011, 23:23:31
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 19 Eylül , 2011, 19:08:56
Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 19 Eylül , 2011, 11:50:14
ARKAADAŞLARRR HALA şoktayımm tedavi görmeye gitmiştim cumartesigün doktoraa doktor allttan baktı kistin var ama rahim duvarın kalın bir hcg testi yapalım dedi sana bendee hiç beklemiyorum ya çıkmaz dedimm kanı verdim bir saatt sonra tahlil sonucunu görünce şok oldum başladım aglamayaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: beta hcg degerim 14.43 cıkmışş inanamadım :hello2: :hello2: :hello2: 2 defa aşılama yaptırıp olmamıştıı   :'( :'( :'( : doktor progestan verdi cuma gün tekrar gidecekmişimm deger cokmu düşük böyle hcg düşük cıkıp yükselen oldumu hiçççç sizde arkadaşlarrrr???şokku üstümden daha atamadımm

cnm değeri düşük olup yükselen bir çok kişi var gizem arkadaşımız vardı onunda değeri 24 tü bak meleğini kucağına aldı allaha bol bol dua et cnm meleğini sana başlasın sende çok bekledin inş allahım seninde yüzünü güldürür meleğini sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün bir şekilde kucağına almayı nasip eder sana sakın hiç bir iş yapma yat dinlen uzan inş en güzel haberlerini verirsin bize
canım arkdasşım benimm cok teşekkür ederimmm duaa ediyorumm canımmm allahımmm saglıklı sıhhatli nasipetsin bebişimizziii  :amin: :amin: :amin:duan için cok saol canım allahh razıolsunnn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:allahımm sanaa bebişinii saglıklı birşekildee kucagına almayı nasip eder inşallahhh tatlımmmmm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

amin cnm tekrar kan testi yaptır yükselmişmi bir baksaydın dualarım seninle cnm
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

ruyam616

canim cok sevindim degerin biraz dusuk cikmis ama insallah yukselir dualarim seninle allah tamamina erdirsin.
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

hümeyra_t_e

canım senin değerin yine iyi benim en yakın arkadaşımın ilk değeri 9du kendi gözümle gördm beraber gtmiştik şimdi oglu 1yaşında

HASRET!M S@N@

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 21 Eylül , 2011, 09:11:55
canım naptın test yaptırdn mı inş katlanmıstır
inşallh katlanmştır canım daha yaptırmadımmm doktor cuma gün dedi bekleyelim  demişti cumaya kadar hayırlısı  cok tedirginim neolcak diyee
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 20 Eylül , 2011, 00:00:40
tebrikler canim masallah cizginiz net gozukuyor insallah degerinde katlanarak artar  :amin: :amin:
teşkkürler canım amin aminnn
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: swen - 20 Eylül , 2011, 00:56:33
selam canım öncelikle tebrikler değerin biraz düşük çıkmış aynı şey benimde başıma gelmişti adetim 1 gün geçmişti kan testi vermiştim 16 çıkmıştı o zman doktorum  40 ın altında çıkan değerler genelde kimyasal gebelik oluyor demişti ve gerçekten ertesi gün kanamam başlamıştı inşallah seninki geç döllenme falan olur değerin yükselir allahtan hayırlısını iste rabbim yardımcın olsun
:'( :crybaby2:yaa hayırlısı allahtann saglıklı sıhhatlı olsundaaa bebişlerimizzz başka birşey istemeyiz tabikiii allahım büyükkk saol canım

✿گสЯเ_ќĮż✿

TEBRİK EDERİM. :flowers:
SONUNDA SENDE KAVUŞTUN MELEĞİNE  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2:
RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN  :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 20 Eylül , 2011, 19:18:44
Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 19 Eylül , 2011, 23:23:31
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 19 Eylül , 2011, 19:08:56
Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 19 Eylül , 2011, 11:50:14
ARKAADAŞLARRR HALA şoktayımm tedavi görmeye gitmiştim cumartesigün doktoraa doktor allttan baktı kistin var ama rahim duvarın kalın bir hcg testi yapalım dedi sana bendee hiç beklemiyorum ya çıkmaz dedimm kanı verdim bir saatt sonra tahlil sonucunu görünce şok oldum başladım aglamayaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: beta hcg degerim 14.43 cıkmışş inanamadım :hello2: :hello2: :hello2: 2 defa aşılama yaptırıp olmamıştıı   :'( :'( :'( : doktor progestan verdi cuma gün tekrar gidecekmişimm deger cokmu düşük böyle hcg düşük cıkıp yükselen oldumu hiçççç sizde arkadaşlarrrr???şokku üstümden daha atamadımm

cnm değeri düşük olup yükselen bir çok kişi var gizem arkadaşımız vardı onunda değeri 24 tü bak meleğini kucağına aldı allaha bol bol dua et cnm meleğini sana başlasın sende çok bekledin inş allahım seninde yüzünü güldürür meleğini sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün bir şekilde kucağına almayı nasip eder sana sakın hiç bir iş yapma yat dinlen uzan inş en güzel haberlerini verirsin bize
canım arkdasşım benimm cok teşekkür ederimmm duaa ediyorumm canımmm allahımmm saglıklı sıhhatli nasipetsin bebişimizziii  :amin: :amin: :amin:duan için cok saol canım allahh razıolsunnn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:allahımm sanaa bebişinii saglıklı birşekildee kucagına almayı nasip eder inşallahhh tatlımmmmm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

amin cnm tekrar kan testi yaptır yükselmişmi bir baksaydın dualarım seninle cnm
saol canım doktor cuma gün gel demişti cuma gün tekrar yapılacakmış test cok heycanlıyım günler geçmek bilmiyor

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: ruyam616 - 20 Eylül , 2011, 23:40:52
canim cok sevindim degerin biraz dusuk cikmis ama insallah yukselir dualarim seninle allah tamamina erdirsin.
amin aminnnnnnnnnnn inşallahhh inşalllah canımmmm

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: afra024 - 21 Eylül , 2011, 00:18:54
canım senin değerin yine iyi benim en yakın arkadaşımın ilk değeri 9du kendi gözümle gördm beraber gtmiştik şimdi oglu 1yaşında
allahımm ömrünü uzun etsin canımm inşallahhhh benim degerde yükselir canım yaaa amin amin

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 21 Eylül , 2011, 14:04:29

COK TEŞEKKÜRLER CANIMM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: amaa daha degerim düşük cıktıgı içinnn  tam sevinemedim canım ya allahım büyükkk

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 21 Eylül , 2011, 14:19:07
Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 21 Eylül , 2011, 14:04:29

COK TEŞEKKÜRLER CANIMM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: amaa daha degerim düşük cıktıgı içinnn  tam sevinemedim canım ya allahım büyükkk

TATLIM İNŞALLAH YÜKSELİR DEĞERİN.  :amin:
BURADA BİRÇOK ARKADAŞINDA SENİNKİ GİBİ DÜŞÜKTÜ VE SONRADAN YÜKSELMİŞTİ  :icon_thumright: SENİNDE GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUM  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

bebeğimbenim(şerife)

ARKADAŞLARRR ALLAHIMM BANA BUGUNLERİ GÖSTERDİ ALLLAHIM BÜTÜN İSTEYENLERE GÖSTERSİN ALLAHIM TAMAMINA ERDİRİR İNŞALLAHH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:ELLERİM TİTRİYOR DEGERİM YÜKSELMİŞ DEGERİM 187.29 OLMUŞ ALLAHIM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN DUALARINIZZI EKSİK ETMEDİZ BENDENN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: