Yaradana Şükürler Olsun, Cinsiyetini de Öğrenmeyi Nasip Etti Çok Şükür

Başlatan bebeğimbenim(şerife), 19 Eylül , 2011, 11:50:14

« önceki - sonraki »

bebeğimbenim(şerife)

ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

25 haftayaşındayım; anneciğime kramp denen bir şey gelip ağrı yapıyormuş o da ağlıyor, futbol topu kadar büyüdüm, anneciğim diyor ki beli ve bacakları zonkluyormuş, zonk ne demek? Zonk sesini duyunca bacaklarına buz koyuyor ya da duş alıyoruz. Yine de geçmezse doktorumuzun verdiği ilaçları alıyoruz. Babam çok heyecanlı bir şekilde geldi bu akşam. Anneme bağıra bağıra " biliyor musun üç boyutlu ultrason varmış" dedi. Yani benim çeşitli açılardan görüntülerimi alıyor, bu
görüntülerin arasını bilgisayar kendi dolduruyor, bana benzeyen bir görüntü ortaya çıkarıyorlarmış. Ama doktorumuz bunu bize söylemişti çok önemli bir şey değilmiş. Babacığım beni görmek için sabırsızlanıyor herhalde.

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

Sır_Çiçegi

saglıklı gelsin bebegin inş. cnm  :amin:

rabbim olmayan herkese nasip etsin inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 13 Şubat , 2012, 16:28:19

:amin: :amin: :amin: :amin:inşallahh canımm allahımmm nasipeder inşallahh ogünleriii :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

ALLAHIMM ENKISAA SÜREDE HAYIRLISIYLAA SANADA NASİPEDER İNŞALLAAHHHH :amin: :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 13 Şubat , 2012, 17:46:20
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 13 Şubat , 2012, 16:28:19

:amin: :amin: :amin: :amin:inşallahh canımm allahımmm nasipeder inşallahh ogünleriii :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

ALLAHIMM ENKISAA SÜREDE HAYIRLISIYLAA SANADA NASİPEDER İNŞALLAAHHHH :amin: :amin: :amin: :amin:

inş. cnm  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

bebeğimbenim(şerife)

26 hafta yaşındayım; artık 750 gramım cildimin altında yağ birikiyormuş. Kollarımı ve bacaklarımı çok hareket ettirdiğim için anneciğim çok kızgındı, annesiyle konuşurken bağırıyordu, çok korktum neden bu kadar sinirleniyor ki. Babacığımın dediğine göre bunların sebebi ani kasılma ve gevşemeler hissetmesi imiş. Bunlara Braxton-Hicks kasılmaları deniyormuş. Kasılmalar ağrılı olunca anneciğim benim sürpriz yapıp erken geleceğimi düşünüyor, ama ben ona kızdım erken gelmeyeceğim. Bazen de anneciğimin adet sancısına benzer kramp tarzı ağrıları, bel ağrıları, akıntıları, barsak krampları oluyor, herkes yine benden şüpheleniyor, dedim ya ben erken gel-me-ye-ce-ğim. Akciğerlerimdeki hava keseciklerim bile oluşumunu tamamlamadan, beynimdeki görme ve işitme dalgaları tam anlamıyla faal olmadan nasıl gelirim.

:nazar:   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: