Yaradana Şükürler Olsun, Cinsiyetini de Öğrenmeyi Nasip Etti Çok Şükür

Başlatan bebeğimbenim(şerife), 19 Eylül , 2011, 11:50:14

« önceki - sonraki »

__nil__

canım değerinin yükselmesine çok sevindim.değer 1500ü geçince vajinal ultrasondan keseyi görebilirsiniz.Ondan sonrada 1 hafta sonra filan vajinalde kalp atışlarını da duyarsın canım.sağlıkla büyüsün bebeğin inş

rusta

hayırlı olsun canım ne güzel yükseliyo değerin sorunsuz bi hamilelik olur inşallh :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

şerifecım çok sevındım canım  :hieyt: :muzz: :hello2: ne zamandır bu haberı beklıyorduk  :hieyt: darısı dıger arkadasların başına  :amin: rabbım saglıkla kucagına alacagın gunlerıde gosterır ınsallah  :amin: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

bebeğimbenim(şerife)

arkadaşlar cok teşekkür ederim hepinizeee allahımmm hepinizden razı olsun allahımm herkesin gönlünee göre verir inşallahhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
kızlar carşamba akşamı lekelenmem geldi hemen apar topar acile gittik beni hemen hastaneye yatırdıar serum bagladılar hcg baktılar hcg 2148 cıkmış cok şükür :nazar: :nazar: :nazar:ne korktum düşük yapıyorum diye birgün hastanede yattım doktor alltan baktı keseyide göördük cok şükürrrrrr :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt:allahımm tamamınaa erdirrir inşallahhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:yanilız bi sorunum varr kistim buyümüş iyice 5 cm kistimm olmuş büyümeye devamedermiş doktor dikkat etmeemi eger patlarsaa tehlikeye girer hamileligin dedi cok üzgünümmm :y25: :y25: :crybaby2:sürekli yatmamı söylediii evdee hiç ayakta kalmıcakmışımmmm allahım inşallahhhhh kaybolur kendiligindennnn cok tedirginimmm dualarınıızı benden eksiketmeyin arkadaşllarımmmm
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

suzannn

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 30 Eylül , 2011, 09:18:03
arkadaşlar cok teşekkür ederim hepinizeee allahımmm hepinizden razı olsun allahımm herkesin gönlünee göre verir inşallahhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
kızlar carşamba akşamı lekelenmem geldi hemen apar topar acile gittik beni hemen hastaneye yatırdıar serum bagladılar hcg baktılar hcg 2148 cıkmış cok şükür :nazar: :nazar: :nazar:ne korktum düşük yapıyorum diye birgün hastanede yattım doktor alltan baktı keseyide göördük cok şükürrrrrr :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt:allahımm tamamınaa erdirrir inşallahhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:yanilız bi sorunum varr kistim buyümüş iyice 5 cm kistimm olmuş büyümeye devamedermiş doktor dikkat etmeemi eger patlarsaa tehlikeye girer hamileligin dedi cok üzgünümmm :y25: :y25: :crybaby2:sürekli yatmamı söylediii evdee hiç ayakta kalmıcakmışımmmm allahım inşallahhhhh kaybolur kendiligindennnn cok tedirginimmm dualarınıızı benden eksiketmeyin arkadaşllarımmmm
canım benim bebeğin büyüyor çok şükür dr. dediği gibi kalkma yorma kendini hep yat inşallah bebeğine bişey olmaz

HACERESMA

:hello2: :flowers:tebrik ederim canım rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip eder inş bizede bol bol dua et.allah kimsenin kucağını boş bırakmasın tez zamanda hamile kalsın inşşşş :amin: :amin:
]

gülendam83

:nazar:  şerifecim tebrikler      :flowers:  Allah tamamına erdirsin sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın inşallah  canım bo l bol dinlen kendine ve bebişe iyi bak darısı bize dua etmeyi unutma canım
EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM PİŞMAN OLURUM DİYE YAPAMADIKLARIM VE
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

burcum

üzme kendini dinlen bol bol kisti olup doğum yapan çok kişi duydum :icon_thumright: güzel haberlerinizin devamını bekliyoruz :amin: :nazar:

aydinays

Canım benim kendine çok dikkat et. Dinlen bol bol. inşallah sana bu süre zarfında yardımcı olacak biri vardır. Dularımız sizinle. Çok şükür ki meleğin büyüyor annesi. İnşallah bu yaşadığın son sorun olur. Kistinde kendiliğinden küçülür. Rabbim gönlüne göre versin.  :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

:muzz: :muzz: :muzz: tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin nasıl sevindim anlatamam bir mucize melek daha geldi demek çok şükür  :amin: :amin: inşaallah kistinde sorun çıkarmaz dr dediği gibi hiç kalkma ayakta kalma biryerlere uzanma inş. kendiliğinden kaybolur Allaha emanet ol meleğinle  :amin:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: Katre-iMatem - 30 Eylül , 2011, 10:04:10
Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 30 Eylül , 2011, 09:18:03
canım benim bebeğin büyüyor çok şükür dr. dediği gibi kalkma yorma kendini hep yat inşallah bebeğine bişey olmaz
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:canım amin bu yazıyı bile yattıgım yerden yazıyorum canımmm
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: HACERELFİN - 30 Eylül , 2011, 10:17:33
:hello2: :flowers:tebrik ederim canım rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip eder inş bizede bol bol dua et.allah kimsenin kucağını boş bırakmasın tez zamanda hamile kalsın inşşşş :amin: :amin:
amin caminnn allahım kimsenin kucagını boş bırakmasınnnnnn aminnnnnnnnnn........yattıgım yerden yazdıgım için tek  el cok zor oluyor yazmasıdaaa canımmm alllahımmmm dualarımızı kabuleder inşallh....aminnn

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: HACERELFİN - 30 Eylül , 2011, 10:17:33
amin cANJm aminnnnnnnnncok tesekkur ederimmmmmmm
Alıntı yapılan: gülendam83 - 30 Eylül , 2011, 10:50:11
        :nazar:  şerifecim tebrikler      :flowers:  Allah tamamına erdirsin sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın inşallah  canım bo l bol dinlen kendine ve bebişe iyi bak darısı bize dua etmeyi unutma canım
caminnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnn canımmmmmmm ck tessekkrlerrrr allahım meleklerimizee kavuşmayı nasip etsinnn hepimizeeee  aminnnnnnnnnnnnnnnnnn..........

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: burcum - 01 Ekim , 2011, 01:36:31
üzme kendini dinlen bol bol kisti olup doğum yapan çok kişi duydum :icon_thumright: güzel haberlerinizin devamını bekliyoruz :amin: :nazar:
amin canm cok teseekkülr dkr kistin hamilelik hormonuylaa iyicee büyürrrdediii patlamasından cok korkuyorum canımmmm allahımmmmmmmmm korusunnnnnnnnnn

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: aydinays - 02 Ekim , 2011, 10:32:41
Canım benim kendine çok dikkat et. Dinlen bol bol. inşallah sana bu süre zarfında yardımcı olacak biri vardır. Dularımız sizinle. Çok şükür ki meleğin büyüyor annesi. İnşallah bu yaşadığın son sorun olur. Kistinde kendiliğinden küçülür. Rabbim gönlüne göre versin.  :amin: :amin: :amin: :amin:
cok tesekkürler canımmm iyiki varsınızzzzz aminnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnn caanım sürekli yatmaktacok zorrr meleklerimizzzz içinnnndegeerr canımmm yeterkiiii onlara bişi olmasın canımmm annelik böyle bişeeeydemekkiii aminnnnnnnnnnnn...........canım eşim annem yardımcı oluyorlar allah onlardanda razı olsunnn