28 Nisan , 2024, 03:09:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bana Dua Eder misiniz ???

Başlatan kız_kulesi, 17 Ağustos , 2011, 16:10:20

« önceki - sonraki »

kız_kulesi

Merhaba arkadaşlar....

Ben hamile kalmak isteyenler listesine adımı birkaç kez yazdırdım ama malesef hamile kalamadım...
Tedavime devam ettim, yılmadım , Rabbime sürekli dua ettim....

Bugün de Zeynep Kamil Hastanesinde ilk aşılamamı yaptırdım....

doktor 15 gün sonra gebelik testi yaptırmamı söyledi ve 15 gün günaşırı ilişki önerdi. ve tabi folikasit ve birde vajinal jel verdi....

Sizlerden benim gibi aşılama yaptıranların neler yaşadığını bu bekleme sürecini nasıl geçirdiklerini öğrenmek istiyorum...

En önemlisi de Şimdi sizlerden dua bekliyorum....
Rabbim sana emanetim...

HASRET!M S@N@

canım allah emeklerini bosa cıkarmasın böyle bir konu vardı istersen ordan bakabilirsin tecrübelere ben bulabilirsem linki veririm canım

ツgöçmen_54 ツ

canım allah emeklerini boşa çıkarmasın.. inşallah mükafatını alırsın tatlım dualarım seninle :amin:

kız_kulesi

hasretim sana ve göçmen....

çok teşekkür ederim....

linki verirsen ordan takip edebilirim.....
Rabbim sana emanetim...

HASRET!M S@N@

CANIM BULAMADIM SEN BURDAN DEVAM ET
ALLAH EMEĞİNİN KARSILIGINI VERSİN İNŞ

--elif--

RABBİM emeklerini boşa çıkarmasın inş. yüzünüzü güldürsün  :amin:

kız_kulesi

Rabbim sana emanetim...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

insallah bayrama güzel haber alirsin  :amin: :amin: hic stres yapma kafana takmamaya calis ins tutar  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

serserim

canım benim Allah gönlüne göre versin en kısa zamanda sevindirsin inşallah dualarımız seninleee  :)

kız_kulesi

sağolun arkadaşlar.....

takmamak istiyorum ama elimde değil ki
Rabbim sana emanetim...

__nil__

ben 1 kere aşılama yaptırdım canım ne öğrenmek paylaşmak istersen sorabilirsin.?
inş güzel sonuçlar alırsın

luna

canım allah emeklerini boşa çıkarmasın hayırlısını versin inş güzel haberlerini alırız

kız_kulesi

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ağustos , 2011, 16:56:11
ben 1 kere aşılama yaptırdım canım ne öğrenmek paylaşmak istersen sorabilirsin.?

Canım çok soru sordum diye kusuruma bakma öncelikle olur mu??

ne zaman yaptırdın ve en önemlisi tuttu mu???

aşılama yaptırdıktan sonra günlük yaşantında nelere dikkat ettin

netten biraz araştırdım kimisi aşılamadan 10 gün sonra test yaptırmış, doktor bna 15 gün sonra dedi,,, 10 ggünden sonra belli oluyor mu

şimdiden teşekkür ederim....
Rabbim sana emanetim...

__nil__

Alıntı yapılan: kız_kulesi - 17 Ağustos , 2011, 17:19:24
Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ağustos , 2011, 16:56:11

Canım çok soru sordum diye kusuruma bakma öncelikle olur mu??

ne zaman yaptırdın ve en önemlisi tuttu mu???

aşılama yaptırdıktan sonra günlük yaşantında nelere dikkat ettin

netten biraz araştırdım kimisi aşılamadan 10 gün sonra test yaptırmış, doktor bna 15 gün sonra dedi,,, 10 ggünden sonra belli oluyor mu

şimdiden teşekkür ederim....

canım öncelikle çok soru nedemek bizde geçtik bu aşamalardan bendde bilmediklermi sordum arkadaşlarma devamlı.sen istediğini sor.ben mart ayında yaptırdım canım.ama sonuç negatif oldu.çünkü bizim durumumuza aşılama yapılmazmış ve bizim doktorumuz para kazanmak içn yapmış :caca:

çünkü bizde eşimde sperm azlığı ve morfooloji bozukluğu bendede pko vardı.ve o sperm sayısına aşılama yapılmazmış o nedenle negatif oldu sonuç.ama bu senin moralini bozmasın canım.

ben çok dikkat etmedim.sadece ağır iş yapmadım o kadar.banada doktor 14.gün sonra test yap demişti ben 12.gün lekelenmem olmuştu ondan erken test yaptırdım ve negatif çıkmıştı.yani 10.gün erken ama 12.günde filan belli oluo aşağı yukarı.

rica ederim..he bu arada son olarak ben o aşılamadan sonra tüp bebekk yaptırdım o da tutmadı ama hemen 1ay sonra doğal yolla hamile kaldım.
yani hiç ümidini yitirm canım bol bol dua et.allah gönlüne göre versin inşş

kız_kulesi

Sağol Nil'cim...

teşekkür ederim....

malesef bizim durumumuzu kazanç kapısı gibi gören bir sürü doktor var... bizim umutlarımızla oynuyorlar ancak rabbim büyük ben ona havale ediyorum böyle kişileri

bende de rahimde perde varmış, 1 yıl boyunca 4 doktor değiştirdim hiç biri farketmedi. en sonunda bir profesöre gittim o farketti hemde ilk ultrason muayenesinde...

ameliyattı dinlenme süresiydi derken bir yıl daha geçti,,, özel hastaneler kanımızı emdi resmen...

şimdi zeynep kamile gidiyorum...  ve aşılamam yapıldı, o kadar tedirginim ki....

kafamda binlerce acaba var...

hastaneden geldiğimden beri istirahat ediyorum. bi taraftanda netten aşılama ile ilgili bilgi topluyorum, tutan da var tutmayanda. tutuanları okuyunca ümitleniyorum, tutmayanları duyunca acabalara dalıyorum...

aslında relax olmak istiyorum ama... zaten karar verdim. artık araştırma yapmayacağım... kendimi iyi hissedeceğim konulaa bakacağım.... ve bol bol dua edeceğim..

Rabbim büyük. o ol desin yeter ki.... vakti zamanı geldiyse bende meleğime kavuşurum nasılsa....

Allah'a emanet ol canım. ve bana bol bol dua et olur mu????
Rabbim sana emanetim...