27 Nisan , 2024, 18:34:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bana Dua Eder misiniz ???

Başlatan kız_kulesi, 17 Ağustos , 2011, 16:10:20

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

canım benim inş tutar ve bebişini saglıkla kucacına alırsın haber ver mutlaka merak ederim  :)

rusta

allah yardımcın olsun olsun inş. aşılaman tutar :amin:

__nil__

haklısın öyle doktorları allah görsün.
sende fazla beklentiye kapılma.eğer rabbim yazdıysa zaten olur cnım.strese girme çok.biliyorsunki aşılama da gebe kalma ihtimali doğal kalmak kadar filan.o nedenle sen dualarını et gönlünü ferah tut.rabbim ol deyince olur zaten.

meliss

rabbim yardımcın olsun inş güzel haberleri  alırsın en kısa zamanda :amin: :amin: :amin: :amin:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

celly

Allah yardımcın olsun cnm. İnş. aşılaman tutar. Allah hayırlı evlat nasip etsin. :amin:

insu

Allah gönlüne göre versin inşaallah hayırlısıyla aşılaman tutar da güzel haberlerini alırız burda :amin: :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

suzannn

allah yardımcın olsun canım inşallah herşey yolunda gider bebeğin gelir

kız_kulesi

hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum arkadaşlar..............
Rabbim sana emanetim...

asya81

canım inşallah bebeğin gelir sana emeklerini allahım boşa çıkarmasın hayırlısı ile haberlerini ver :amin: :amin: :amin: :amin:

luna

aslında arkadaşlar hersey bahana allah hayırlısını ve hayırlı evlat versin benim arkadaş vardı pko vardı doktor zor demiş ama kendiliginden hamile kalmıştı aslında hepimizde çok takıyoruz bende sürekli internetten araştırmaktan bıktım ama elimde degil doktorda söyledi internetten bakmayım pisikolojik olarak bu sizi çok etkiliyor bir müddet ara verin demişti düşünme kendi haline bırak dedigim gibi internet doktor yok şu kür bu kür allah verecekse öylede böylede olur sadece dua edelim ümidimizi hiç kesmeyelim allah olmayan ve isteyen herkeze hayırlı saglıklı evlat nasip etsin hepimiz birbirimiz için dua edelim dualarımız yeter zaten aminnn...

kız_kulesi

evet luna, haklısın aslında

bende internete bakmıyacağım , araştırmayacağım diyorum,
bir bakıyorum netin başındayım  :sunny:

elimde değil yani....

ama bu mübarek ayda hepimiz birbirimiz için dua edelim....
Rabbim sana emanetim...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kız_kulesi - 20 Ağustos , 2011, 09:00:07
evet luna, haklısın aslında

bende internete bakmıyacağım , araştırmayacağım diyorum,
bir bakıyorum netin başındayım  :sunny:

elimde değil yani....

ama bu mübarek ayda hepimiz birbirimiz için dua edelim....
:amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

dilara ışık

canım benim... allah yar ve yardımcın olsun.. inşallaha alırsın emeğinin karşılığını ki eminim alacağına hayrına bırak bencede... senin gibi o kadar çok sorunlar yaşadımki doktorlardan.... anlatamam... rabbim ol deyince ne engel kalır ne sorun... kalbini ferah tut... inşallah rabbim bu mubarek ayda duyar sesimizi.. inşallah tez zamanda gelir bebişlerimiz hayırlısıyla..  :opucuk:

kız_kulesi

Alıntı yapılan: dilara ışık - 20 Ağustos , 2011, 11:51:05
canım benim... allah yar ve yardımcın olsun.. inşallaha alırsın emeğinin karşılığını ki eminim alacağına hayrına bırak bencede... senin gibi o kadar çok sorunlar yaşadımki doktorlardan.... anlatamam... rabbim ol deyince ne engel kalır ne sorun... kalbini ferah tut... inşallah rabbim bu mubarek ayda duyar sesimizi.. inşallah tez zamanda gelir bebişlerimiz hayırlısıyla..  :opucuk:

inşallah Dilara'cığım....

sizlerin duaları ile kalbimi ferah tutmaya çalışıyorum....

Rabbim hepimizin dileklerini kabul eder inşallah.............
Rabbim sana emanetim...