Umutsuz Ev Kadınları

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 17 Ağustos , 2011, 06:23:24

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

'Yaprak Dökümü' dizisinde Fikret karakterini canlandıran tiyatro oyuncusu Bennu Yıldırımlar, yeni sezonda ünlü Amerikan dizisi 'Desperate Housewives'ın (Umutsuz Ev Kadınları) yerli versiyonunda rol alacak.

Yeni yayın döneminde Kanal D'de ekrana gelecek olan Medyapım imzalı 'Umutsuz Ev Kadınları'nda Yıldırımlar, orijinal versiyonda Marcia Cross'un canlandırdığı temizlik, yemek, düzen saplantısı özellikleriyle öne çıkan Bree Van De Kamp karakterini oynayacak. Rolün Türkçe adı ise Berrin olacak. Dizinin kadrosunda kesinleşen diğer isimler ise Songül Öden, Ceyda Düvenci ve Evrim Solmaz.   

derbeder

cakma bir dizi, cok tutmaz diyorlar bu dizi icin..
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

laracroftt

yaptıgımız hangı dızı cakma degıl kı allah askına, yıne ozentı yıne kopya...

Lă_Tăhzen!

BİLDİGİM KADARIYLA O DİZİ KOMEDİ  FIKRET VE KOMEDI   :icon_scratch:

AMA İZLERİM YA BEN O YABANCI VERSIYONUNU SEVIYORDUM 

Aytii

çok beğendim. sürükleyici

derbeder

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Ağustos , 2011, 21:25:18
BİLDİGİM KADARIYLA O DİZİ KOMEDİ  FIKRET VE KOMEDI   :icon_scratch:

AMA İZLERİM YA BEN O YABANCI VERSIYONUNU SEVIYORDUM
fikret tam olmasi gereken bir rolde bence  :ehi: pimpirikli bir anne, super yapismis uzerine  :ehi: hatta tum karakterlere yakismis rolleri.

uyuklayarak izlemistim ilk bolumunu dunde tekrar vardi 2. bolumun sanirim az goz attim, ama reklam aralari filan derken sIkiliyorum ya uyuyorum ya da kalkiyorum basindan. tv den dizi izlemek hic bana gore degil, cok vaktimi aliyor.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

gökkusağı

bende çok sevdim bu diziyi çok güselmiş  :hello2: :hello2: :k06: :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

Balböceği

__nil__

yabancı serisini izliyorum hala.yabancıyı izleyince bunu beğenemiyor insan.Çok amatörce geliyor.ZAten yabancıdaki orjainal hali burada uygulasalar rtük anında yasaklar.o nedenle orjinal hali daha iyi bence.
DEnk gelirsem izliyorum ama çok da beğenmedim

βαlκιz

çok sevdim bu diziyi hele o 4 çocuklu olan süper
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

__nil__

Alıntı yapılan: βαlκιz - 19 Ekim , 2011, 23:57:04
çok sevdim bu diziyi hele o 4 çocuklu olan süper

gülşaahh yaşıonmu bacım sen benmi denk gelemiyorum yoksa azmı giriyorsun foruma.Nasılsın nasıl gidiyor yakışıklılar nasıl büyümüşlerdir iyice

Aytii

bunun orjinalini eşim izliyodu ve çok güzel bi dizi demişti

bende bi kere izledim ama ordaki kadınlar bana çok yaşlı gibi geldiler :D

sevemedim

şimdi bu hoşuma gitti ama geçen hafta izleyemedim Oğuz rahat durmuyodu  :k06:

birisi bana özet geçebilirmi  :opucuk:

dilengisk

ya gecen bolumde 4 cocuklu kadnın halini gorunce esim al işte sen artık boyle olcaksın die dalga gecti simdi de dilegi gormek isteyen umutsuz ev kadınlarını izlesin o 4 cocuklu kadın varyaaa hahahahah dierek dalga gecio 

ben de yabancı versionunu izliodum ama bize uymaz onlardaki olaylar dusunemiorum aynısını cektiklerini eslerini boynuzlamaktan yalandan dolandan komedi yaratıo adamlar da biz gulmeyiz bunlara hatta esler yasaklar bence:)

izlerken guluyoruz valla

tweety0555

AY ESIM BENI YAPRAK DOKUMUNDEKI FIKRETE BENZETIYOR BAKINCA BENDE EVET DIYORUM :ehi:

Balböceği

Ben bu diziye bayiliyorum yaaa  :hello2: