Umutsuz Ev Kadınları

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 17 Ağustos , 2011, 06:23:24

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

kım bu derya ya çok merak ettım  :icon_scratch: :icon_scratch:

Balböceği

tweety0555

bence o  sakalı adamın ya cocugu ıdı kazayla ıntıhar eden kadının oglu oldurdu annesıde sakladı...

Aytii

Nermine gıcık oluyorum ya  :cildir:

tweety0555

ben baz<en kendımı ona benzetıyorum bende cok mudahale ederım evde dokmayın duzgun olsun hersey dıye :dontknow: :dontknow:

derbeder

AlıntıHANIMLARIN YENi MERAKI
Pazartesi sabahı bir ilkokulda aile birliği toplantısı... Toplantılarda çocukların dertlerinin yanı sıra  günün dedikodu gündemi ön plana çıkar. Başrolde akşam izlenen diziler vardır. Toplantıda şu sıralar hanımların vazgeçilmezlerinden olan 'Umutsuz Ev Kadınları' üzerine konuşulmuş. Dizinin onlar için en önemli bölümü, pazar akşamı Melek'in Elif'e önerdiği bitkisel çay. Toplantının ana konusu işte bu çay olmuş. Dizide bahsi geçen özel bir çay. Bir aktarda yapılıyor. Karışımı gizli, fazlası insana dünyayı şaşırtır. 2 gram yeterli.
Melek yerinde duramıyor. "İki saat uyuyorum sonra zıpkın gibiyim" diyor. Enerji içecekleri yanında halt etmiş.
Bitkisel çayların sakinleştirici etkisi olduğu bilinir. Ama bizim çay tersine düz duvara tırmandırıyor! Dört çocuklu Melek yerinde duramıyordu. Onu aktardan alan Elif de aynen öyle oldu. Dikmeye söz verdiği tüm önlükleri yarım günde tamamladı. Sabah eşine mükellef kahvaltı hazırladı.
Peki bu çay neydi? Hangi aktarlarda bulunurdu? Ben de merak ettim. Medyapım'a sordum: "Böyle bir çay var mı?" Güldüler. Dizinin orijinalinde bir hap kullanılmış. Hiperaktif yapıyormuş içeni. Ama düşünmüşler şimdi biz yerlisinde hap içirirsek olay çıkar. Millet kendi kafasına göre gidip eczaneden böyle bir hap almaya kalkar. Sonra "Dizideki haptan içti zehirlendi" gibi durumların olasılığı hayli fazla bizde, yani başa bela! Hap yerine bitkisel çay formülünü bulmuşlar. Ama yine ben notumu düşeyim. 'Umutsuz Ev Kadınları'nın bitkisel çayı bizde' diye reklam yapan aktarlar olabilir. Sakın ola inanmayın!
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

elif35

türk milleti her hinliğe kafa çalışrı  :k06:

Lă_Tăhzen!

Balböceği

Elif'i ve nermin'i izlerken SIKILIYORUm  :cildir: ay aman aman hele elif  :cildir:

derbeder

gecen can sIkintisindan acmistim, iyiki acmisim cok guldum...hehe son bolumde hele su aralarindaki kokos kadin varya dizideki ismi aklima gelmiyor.
Favorim o benim yaaa..hehehe demiyor mu " kundakci zilli" seniiiii..hay Allahim dun esime biraz bahsettim o sahnesinden merakindan oturmus netten o sahneleri izliyordu  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Aytii

Alıntı yapılan: şekerlik - 09 Aralık , 2011, 22:25:42
nerminin çocuklarının ağzına bi tane çakasım var özellikle oğlunun   :cildir: :violent1:
anne değil sanki köpek karşılarındaki  :cildir:
cok abartmışlar amerikan dizisi çakması nede olsa  :violent1:

aynen. eşimde aynı yorumu yaptı  :laughing7: ve ekledi: bizim örf adetlerimize çok aykırı

tweety0555

ayyy dun hıc gulmedıgım kadar guldum yasemıne catklak yawww super dı dun gece ...
zelıs nasıl hamıle kalacak yasasın kucuk kudı :toothy10:
nermın ın cocukları nomale donduler...

Balböceği

Alıntı yapılan: tweety0555 - 19 Aralık , 2011, 11:11:38
ayyy dun hıc gulmedıgım kadar guldum yasemıne catklak yawww super dı dun gece ...
zelıs nasıl hamıle kalacak yasasın kucuk kudı :toothy10:
nermın ın cocukları nomale donduler...
dun bende hic gulmedigim kadar guldum, izlerken cok keyif aldim  :laughing7:
yasemin,zelis, bide sari kafaya gulmekten oldum  :ehi: :ehi: :ehi:
zelisi bu kadar yetenekli bilmiyordum  :laughing7:

HASRET!M S@N@

zelişe bende bayılıyorum ama sadece spor programları baslayana kadar izleyebiliyorum malum esim bana fırsat vermiyorr

Aytii

evet konuşması hoşuma gidiyo benimde  :k06: