Düşük ve Kürtaj Sonrası Adet Süreci, Korunma, Gebelik

Başlatan ceylinazra, 14 Mayıs , 2008, 13:38:48

« önceki - sonraki »

ikranaz

ya bende 24 aralıkta kürtaj oldum ama hala adet görmedim gelsin artık ya

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: ikranaz - 19 Ocak , 2010, 13:01:40
ya bende 24 aralıkta kürtaj oldum ama hala adet görmedim gelsin artık ya

tam 24 ünde gelir canım
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

****SeRaP-27****

bebeğim geçecek bu günlerinde 3 ay bekle garanti olsun zaten sende farkındasın sakıncalı olduğunu bide 3 hafta da ilişki yasak canım biliyorsundur herhalde ben test yaptım bi baktım 2. çizgi çokkk silik çokkkk belli bile değil bakalım 2 gün sonra tekrar yapacağım inşallah koyulaşır yaa

arzuhatem

canım merhaba benim kürtajdan 40 gün sonra hastalığım başladı 40 ile 45 gün arasında olursun dedi doktorr aynenede öyle oldu
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

ırmak184

ben kürtajdan 1 ay sonra regli olmuştum..ama kişiden kişiyede degişir,normalde 40 güne kadar gelmesi gerekir eger gelmezse doktora gitmeni tavsiye ederim..

ikranaz

şimdiden hayırlı uğurlu olsun kesin hamilesin gör bak.benimde hamilelik testi yaptırdığımda belli belirsiz çıktı acaba göz yanılmasımı dedim.hergün yaptım ben biraz sabırısızım 1 haftaya tam net belli oldu.doktorun yanında yapmıştım ben testimi belli belirsiz çıktığında hamilesin dedi.okadarı çıktıysa olur.allah bebeğini sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin çok sevindim senin adına :)))))))))))))

****SeRaP-27****

ayyy canım sağol yaa ama çoooook silik ertesi günküde o kadar silik bakalım yarın sabah bir daha yapacağım o ne olacak eğer biraz bile daha fazla belli olursa o zaman içim rahatlayacak canımmm

ikranaz

benim 1 hafta boyunca silikti meraklanma sabırsızlığımdan hergün yaptım hatta günde 2 kez:))))))) bcg hormonu anca idrara karışıyor çünkü ondan silik kan testi yaptırısan hamile olduğunu görürsün canım hakkında hayırlısı olsun

ikranaz

SELAM HERKESE SONUNDA ADET OLDUM OKADAR MUTLU OLDUMKİ 24 ARALIKTA KÜRTAJ OLMUŞTUM BUĞÜN ADET OLDUM

****SeRaP-27****

ikranaz

geçmiş olsun canım allah bir daha yaşatmasın aynısını bende yaşadım 24 aralıkta bana narkoz vermediler ama tam 30 gün sonrada adetimi oldum şimdi.

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ·[ KeVseR ]·Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ - 23 Ocak , 2010, 23:34:28
kürtaj oldum.
narkoz verdiler dediğiniz gibi hiçbişey hissetmedim.Allah bi daha yaşatmasın amin.

canımmm çok geçmiş olsun üzme kendini

EMEL 26

geçmiş olsun canım allah birdaha yaşatmasın
Kızlarımla hayat çok güzel💖

suzu

Slm herkeze 9 gündür her ay olan adet im neyazıkki bu ay olmadı daha önceleri normal bir şekilde düzenli adet görüyordum fakat bu ay  ??? eşime durumu anlattım o doğal olarak havaları uçtu fakat ben şuan bazı problemlerden dolayı çocuk istemiyorum bunu kendisin anlattım fakat şöle komik bi durum var bende en ufak hamilelik belirtisi yok siteyi hatim ettim  :cildir: belki benimkisi evham diyorum ama günler geçtikçe kabus haline geliyo yarın gebelik testi alıcam  :crybaby2: eğer pozitif olursa durum kürtaj yolu ama kürtaj dan çok korkuyorum ben uyutma filan okuyunca iyicene korktum  :binkybaby: ne yapmalıyım  :'( beklimmi yoksa neyse yarın testten sonra gene yazıcam  :honk:

RANAM

Devlet hastanelerinde ücret almıyorlar.Ben 29 ocakta oldum.9 haftalık bebeğimi aldılar.Kalbi durmuştu.Anesteziyle  kürtaj oldum.Buna  dikkat edin bazı doktorlar  canlı canlı alıyorlarmış.Siz doktorunuza hatırlatın lütfen.zaten  o esnada duygusal çöküntü içinde oluyorsunuz.Birde  canınız
yanmasın.