minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

ponçik

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Temmuz , 2011, 10:58:31
Alıntı yapılan: g10ca - 26 Temmuz , 2011, 10:56:22
çok sevindim , inşallah hep böyle güzel haberlerle geçireceğiz senin hamilelik sürecini   :icon_thumright:
valla ne yalan söyliyim 2.bebek olayını yeniden mi düşünsem diye bi şeyler gıdıklıyor içimi  :ehi:
ins yakinda bi güzel haber aliriz  :suclu:  :laughing7:
:y25: nasip kısmet , Allah kızıma sağlıklı ömürler nasip etsin, sizleri sağlıkla kavuştursun yavrularınıza  :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: g10ca - 26 Temmuz , 2011, 11:01:41
Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Temmuz , 2011, 10:58:31
Alıntı yapılan: g10ca - 26 Temmuz , 2011, 10:56:22
çok sevindim , inşallah hep böyle güzel haberlerle geçireceğiz senin hamilelik sürecini   :icon_thumright:
valla ne yalan söyliyim 2.bebek olayını yeniden mi düşünsem diye bi şeyler gıdıklıyor içimi  :ehi:
ins yakinda bi güzel haber aliriz  :suclu:  :laughing7:
:y25: nasip kısmet , Allah kızıma sağlıklı ömürler nasip etsin, sizleri sağlıkla kavuştursun yavrularınıza  :love9:
amin cümlemizin  :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ORNA

Alıntı yapılan: __nil__ - 26 Temmuz , 2011, 10:54:07
Alıntı yapılan: ORNA - 26 Temmuz , 2011, 10:50:51
Alıntı yapılan: __nil__ - 26 Temmuz , 2011, 10:49:31
ben geldim  arkadaşlar öncelikle doktorumu çok sevdim güleryüzlü,ilgili ve konuşkan..sonra değerime baktı en az bizim kadar mutlu oldu  doğal yolla olmasına.sonra keseyi daha göremeyiz ama ultrasonla bir bakalım rahme dedi.vajinal ultrasonla baktı rahim çok güzzel kalınlaşmış bebeğe hazırlık var herşey yolunda dedi.yarın tekrar test yaptırıcam katlarsa sorun yok dedi.ama dış gebelik gibi değil dedi.kasık ağrıların normal rahim büyüyor dedi.bebeğiğn tutunması için ayrıca bir ilaç vermeme gerek yokdedi.bitek folbiol verdi.
öyle işte güzel geçti genel olarak yarın test yapıp doktora telde bildiricem...

ÇOK SEVİNDİM ARKDAŞIM BUGÜN ALDIGIM 2. GÜZEL HABER İNŞALLAH HERŞEY YOLUNDA GİDER SENİNDE KONUU AÇARIZ BEBİŞİN DOGDUGUNDA  :amin: :amin: :amin:

sağol cnm.aldığın ilk güzel haber ney  :dontknow: :toothy10:bişi mi kaçırdım

aytenim dogum yaptı ya canım onun haberiydi  :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Nil dualarimiz seninle canim insallah kucaginda gormekte nasip olur  :amin: :amin:

cano_m

:nazar:  :nazar:  :hello2: hadi bakalım inşallah değerlerinde katlanıcak yarına bi güzel haber daha bekliyoruz senden canımm  :flowers:  :amin:

Demet_dk

NİLCİM ÇOK SEVİNDİMM

ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN  :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: Demet_dk - 26 Temmuz , 2011, 14:01:11
NİLCİM ÇOK SEVİNDİMM

ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN  :amin:

amin canım çok sağol

__nil__

Alıntı yapılan: cano_m - 26 Temmuz , 2011, 13:37:16
:nazar:  :nazar:  :hello2: hadi bakalım inşallah değerlerinde katlanıcak yarına bi güzel haber daha bekliyoruz senden canımm  :flowers:  :amin:

teşekkürler inşallah test sonucunu yazarım zaten

__nil__

Alıntı yapılan: ORNA - 26 Temmuz , 2011, 11:07:02
Alıntı yapılan: __nil__ - 26 Temmuz , 2011, 10:54:07
Alıntı yapılan: ORNA - 26 Temmuz , 2011, 10:50:51
ben geldim  arkadaşlar öncelikle doktorumu çok sevdim güleryüzlü,ilgili ve konuşkan..sonra değerime baktı en az bizim kadar mutlu oldu  doğal yolla olmasına.sonra keseyi daha göremeyiz ama ultrasonla bir bakalım rahme dedi.vajinal ultrasonla baktı rahim çok güzzel kalınlaşmış bebeğe hazırlık var herşey yolunda dedi.yarın tekrar test yaptırıcam katlarsa sorun yok dedi.ama dış gebelik gibi değil dedi.kasık ağrıların normal rahim büyüyor dedi.bebeğiğn tutunması için ayrıca bir ilaç vermeme gerek yokdedi.bitek folbiol verdi.

ÇOK SEVİNDİM ARKDAŞIM BUGÜN ALDIGIM 2. GÜZEL HABER İNŞALLAH HERŞEY YOLUNDA GİDER SENİNDE KONUU AÇARIZ BEBİŞİN DOGDUGUNDA  :amin: :amin: :amin:

sağol cnm.aldığın ilk güzel haber ney  :dontknow: :toothy10:bişi mi kaçırdım

aytenim dogum yaptı ya canım onun haberiydi  :love9: :love9: :love9:

doğru canım gördüm sonradan..allah analı babalı büyütsün inşallah

ツgöçmen_54 ツ

nil çok sevindim :hieyt: rabbimden sağlıklı sıhhatli 9 ay geçirmeni diliyorum  :amin: darısı başıma  :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 26 Temmuz , 2011, 14:17:29
nil çok sevindim :hieyt: rabbimden sağlıklı sıhhatli 9 ay geçirmeni diliyorum  :amin: darısı başıma  :amin:

amin canım inşallahh

Shadowqueen

Nilcim şimdi gördüm ve inan kendim hamile kalmış kadar sevindim. Hep dualarımdaydın ve doğal yolla olmasına ayrıca sevindim. Rabbim yavrunu sağlıkla size bağışlasın. Doğduğu zamanları da görelim inş.  :amin: :amin: :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Temmuz , 2011, 15:03:55
Nilcim şimdi gördüm ve inan kendim hamile kalmış kadar sevindim. Hep dualarımdaydın ve doğal yolla olmasına ayrıca sevindim. Rabbim yavrunu sağlıkla size bağışlasın. Doğduğu zamanları da görelim inş.  :amin: :amin: :amin:

sağol canım teşekkür ederim.

Nezo

Nil' cim Gözün Aydın Tebrik ederim Kucağına Almayıda Nasip Etsin Mevlam Arkadaşım.  :flowers:

aydinays

Canım benim çok güzel bir haber. Ayy hep böyle güzel haberleri paylaş meleğinle. Kayınvalidenlere söyledin mi canım. Yarınki testten sonra mı söyleyeceksin???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.