minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

__nil__

arkadaşlar şuanda ellerim titriyor yazamıyorum resmen.ben daha geçen ay tüp bebek yaptırdım tutmadı.buay bitincede adetimle 2.tüp bebek için istanbula gidicektim.bugün adet günümdü.eşimle tatildeydik bikaç günlüğüne ve eve gelince biraz önce idrar testi yaptım.sonra bakmayı unuttum aradan zaman geçti bir baktım ikinciçizgi silik çıkmış ama belli baya.sonra hemen ardından ikinciyi yaptım ondada ikinci silik çizgi anında çıktı.inanamadım şimdiben yaa napçağımı şaşırdım...

bende polikistik over var.eşimde sperm azlığı ve morfoloji bozukluğu tüp bebek bile tutmazken nasıl olurki?üzülmekten çok korkuyorum.
fotolarınıda koyacağım birazdan

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

CNM NASİP BU BELLİ OLMAZ  :basardim: :basardim: :basardim:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
KUZUCUĞUN GELECEĞİ VARSA HOŞGELMİŞ SEFA GELMİŞ  :binkybaby:

BENİM DE 2. SİLİK ÇIKMIŞTI AMA KALP ATIŞLARINI GÖRENE KADAR KENDİMİ HEVESLENDİRMEDİM.
İNŞLLH HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

susanna

Alıntı yapılan: __nil__ - 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

arkadaşlar şuanda ellerim titriyor yazamıyorum resmen.ben daha geçen ay tüp bebek yaptırdım tutmadı.buay bitincede adetimle 2.tüp bebek için istanbula gidicektim.bugün adet günümdü.eşimle tatildeydik bikaç günlüğüne ve eve gelince biraz önce idrar testi yaptım.sonra bakmayı unuttum aradan zaman geçti bir baktım ikinciçizgi silik çıkmış ama belli baya.sonra hemen ardından ikinciyi yaptım ondada ikinci silik çizgi anında çıktı.inanamadım şimdiben yaa napçağımı şaşırdım...

bende polikistik over var.eşimde sperm azlığı ve morfoloji bozukluğu tüp bebek bile tutmazken nasıl olurki?üzülmekten çok korkuyorum.
nilcim canim arkadasim oncelikle sakin ol insallah bebegin kendiliginden tutunmustur sana arkadasim
pko da yasanan hormonal dengesizlikler idrar testlerinde bazen yanlis sonuc gorulmesine sebep olabiliyo
bildigim kadariyla onceki testlerinde boyle bi durum yasamamistin  :love9: insallah bu sefer bebegin sana tutunmustur canim
ayrica esinde sende tedavi surecinden gectiniz  kendiliginden bebegin tutunmasi gayette mumkun canim
ayrica tup bebek surecinde doktorlar en uyumlu sperm ve yumurtayi secmeye calisiyolar ne olursa olsun doanin kendi yaptigi tercih kadar mukemmel olamayacagini doktorlarda kabul ediyolar
resimleri bekliyorum iyi dusun iyi olsun arkadasim yarin sabah ilk is kan testi yaptirirsin

__nil__

kızlar az önce 3.testi digital gebelik testi yaptım veee PREGNANT 1-2 HAFTALIK YAZDI...

AyNi

inşallah bebeğin gelmiştir canım... 3 testtede positif çıkmış ne güzel... ama sen yarın kan tahlili yaptır hem için rahat.. şimdiden tebrikler...

✿گสЯเ_ќĮż✿

NİLCİM BU HABERE ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM.  :hello2: :hello2: :hello2:
SÜPER BİR HABER  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
İNŞALLAH BEBEĞİN SANA GELMİŞTİR.  :amin: :amin: :amin:
MUCİZE GİBİ YAA.RABBİM SEN NE BÜYÜKSÜN.DUALARIMIZ KABUL OLDU GALİBA  :amin: :amin: :amin:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

DoctorGunel

canim tebrik ederim, insallah bebeyin sana gelmisdir...amin...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

__nil__

evet yarın sabah gidicem kan testine..ne düşüneceğimi şaşırdım.evet 3ündede pozitif çıktı ve bu ay hiç ilaç vs.kullanmamıştım.dikkat de etmedim.üstelik bu koşullarda olursa cidden mucize olucak.off uyku tutmaz beni bu gece

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: __nil__ - 24 Temmuz , 2011, 22:21:57
evet yarın sabah gidicem kan testine..ne düşüneceğimi şaşırdım.evet 3ündede pozitif çıktı ve bu ay hiç ilaç vs.kullanmamıştım.dikkat de etmedim.üstelik bu koşullarda olursa cidden mucize olucak.off uyku tutmaz beni bu gece

CANIM YAA SENİ ŞU ANDA ANLAYABİLİYORUM. :y25: :y25: HEM MUTLU,HEM DUYGULU DAKİKALAR İÇERİSİNDESİNDİR.NE KADAR ŞAŞKINSINDIR  :opucuk:
İNŞALLAH MUCİZE OLMUŞTUR VE BEBEĞİN GELMİŞTİR  :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

susanna

Alıntı yapılan: __nil__ - 24 Temmuz , 2011, 22:11:38
kızlar az önce 3.testi digital gebelik testi yaptım veee PREGNANT 1-2 HAFTALIK YAZDI...
:laughing7: :laughing7: :laughing7:
canim benim oncelikle sakin ol iyi dusun iyi olsun insallah
ayrica hice mucize falan olmayacak koskaca forumda senin icin aylardir dua eden kac kisi var biliyo,musun  :opucuk: sen huzurlu ol arkadasim sabah kacta gidiceksin kan testine sonuc nezaman cikar acaba ???
doktorunu aradinmi ???

DoctorGunel

canim kendini strese salma, her sey cok guzel olucak, simdi senincin en onemli sey sakin olman...iyi haberlerini bekliyoruz...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

degerizm

Merhaba Nilcim, öncelikle şimdiden seni tebrik ederim.
Benim hikayeme benziyor senin yaşadıkların (ama ben hiç tüp bebek yaptırmadım)

Tüp bebek için doktora gittiğimizde, doktor "3 ay sizin şansınızı ilaçlarla arttıracağız, belki de bu 3 ay içinde hamile bile kalabilrisin" dedi ve ben 3 ay sonra bebek için uğraşılacağı için hiç kafama takmadım. Doktora gittikten sonraki ay hamile olduğumu öğrendim. Aralık ayında bi kere aşılama yaptırdım tutmadı. (Martta hamile olduğumu öğrendim.)
Ben PKO luyum ve eşimin sperm değerleri de çok çok iyi değildi. Sadece glukophage içerek hamile kaldım... Tabii aylar öncesi soğan suyu da içmiştim. Eşime de keçi boynuzu içiriyordum. Ama sadece 1,5 ay glukophage içmeyle hamile olduğumu öğrendim...
Yani mucizeler her zaman var canım... Olmayacak diye bişi yok... Ben herşeyin kafayla ilgili olduğuna inandım. Sen de nasıl olsa 2. tüp bebek tedavim olacak diye kafandan atmışsın anlaşılan... İnşallah yarın güzel haberlerle gelirsin canım... DARISI OLMAYANLARIN BAŞINA İNŞALLAH... KAFANIZDAN SİLİP ATIN ARKADAŞLAR..   

__nil__

Alıntı yapılan: susanna - 24 Temmuz , 2011, 22:27:22
Alıntı yapılan: __nil__ - 24 Temmuz , 2011, 22:11:38
:laughing7: :laughing7: :laughing7:
canim benim oncelikle sakin ol iyi dusun iyi olsun insallah
ayrica hice mucize falan olmayacak koskaca forumda senin icin aylardir dua eden kac kisi var biliyo,musun  :opucuk: sen huzurlu ol arkadasim sabah kacta gidiceksin kan testine sonuc nezaman cikar acaba ???
doktorunu aradinmi ???

canım doktorum yok şuanda gittiğim.yarın gidicem tıp merkezinde kanvericem ne zaman çıkıcak sonuç bilmiyorumyarın gelir yazarım.

__nil__

Alıntı yapılan: degerizm - 24 Temmuz , 2011, 23:09:32

Merhaba Nilcim, öncelikle şimdiden seni tebrik ederim.
Benim hikayeme benziyor senin yaşadıkların (ama ben hiç tüp bebek yaptırmadım)

Tüp bebek için doktora gittiğimizde, doktor "3 ay sizin şansınızı ilaçlarla arttıracağız, belki de bu 3 ay içinde hamile bile kalabilrisin" dedi ve ben 3 ay sonra bebek için uğraşılacağı için hiç kafama takmadım. Doktora gittikten sonraki ay hamile olduğumu öğrendim. Aralık ayında bi kere aşılama yaptırdım tutmadı. (Martta hamile olduğumu öğrendim.)
Ben PKO luyum ve eşimin sperm değerleri de çok çok iyi değildi. Sadece glukophage içerek hamile kaldım... Tabii aylar öncesi soğan suyu da içmiştim. Eşime de keçi boynuzu içiriyordum. Ama sadece 1,5 ay glukophage içmeyle hamile olduğumu öğrendim...
Yani mucizeler her zaman var canım... Olmayacak diye bişi yok... Ben herşeyin kafayla ilgili olduğuna inandım. Sen de nasıl olsa 2. tüp bebek tedavim olacak diye kafandan atmışsın anlaşılan... İnşallah yarın güzel haberlerle gelirsin canım... DARISI OLMAYANLARIN BAŞINA İNŞALLAH... KAFANIZDAN SİLİP ATIN ARKADAŞLAR..

inşallah yarın sonucumda güzel çıkar.umarım dediğin gibidir.ama cidden buay kafamdan atmıştım.belkide onun etkisiolmuştur..senin adına da çok sevindim

__nil__

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 24 Temmuz , 2011, 22:25:58

CANIM YAA SENİ ŞU ANDA ANLAYABİLİYORUM. :y25: :y25: HEM MUTLU,HEM DUYGULU DAKİKALAR İÇERİSİNDESİNDİR.NE KADAR ŞAŞKINSINDIR  :opucuk:
İNŞALLAH MUCİZE OLMUŞTUR VE BEBEĞİN GELMİŞTİR  :amin: :amin:

inşallah canım çok teşekkürler