minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

Alıntı yapılan: __nil__ - 24 Temmuz , 2011, 23:34:28

3 tane test böyle çıktı arkadaşlar

digitaldede pregnant 1-2 çıktı
benim de aynen böyle çıkmıştı yaa inş sende hamilesindir inş inş inş inşşşş :amin: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

__nil__

arkdaşlar valla bende dakika sayıyorum resmen.nasıl oyalancağımı şaşırdım.2buçukta çıkar dediler ama 2de arayıp sorcam telefonla.yani son 15 dk ayy çok heyecanlıyım yaa

__nil__

Alıntı yapılan: seda87 - 25 Temmuz , 2011, 13:40:17

benim de aynen böyle çıkmıştı yaa inş sende hamilesindir inş inş inş inşşşş :amin: :amin: :amin: :amin:

sedacım testte böyle çıkınca kan değerin kaç çıkmıştı canım

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

seda87

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 13:44:01
arkdaşlar valla bende dakika sayıyorum resmen.nasıl oyalancağımı şaşırdım.2buçukta çıkar dediler ama 2de arayıp sorcam telefonla.yani son 15 dk ayy çok heyecanlıyım yaa
ayyyyyyyy canm yaa bilmezmiyiz o duyguyu herşeyin hayırlısı ama içim kıpır kıpır oldu nilcim sanki gelip hamileyiiiiim die bağıracaksın geliyor inşş allahım yaaaaa :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

seda87

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 13:44:27

canm benim 2gün gecikmeyle böyleydi hemen 3.gün falan kan verdim 365 çıkmıştı :nazar:

seda87

hatta zar zor gözüküyordu yaa maşallah senin ii gözüküyor canm 2.çizgi daha ne olsun canm bebek geliyor inşşşşş

ORNA

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 13:44:01

ŞİMDİ ARA NİLCİM KESİN ÇIKMIŞTIR HADİİİ DÖRT GÖZLE BEKLİYORUMM  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

seda87

birde benim test ucuz bişeydi yaa senin dijital kesin göstermiş benimki 3 tl lik bişydi :k06: :k06: :k06: :k06:

__nil__

Alıntı yapılan: seda87 - 25 Temmuz , 2011, 13:46:11
Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 13:44:27

canm benim 2gün gecikmeyle böyleydi hemen 3.gün falan kan verdim 365 çıkmıştı :nazar:

canım maşşallah değerin baya yüksek çıkmış ben silik çıktığı için hiç böyle yüksek değer beklemiyorum.çünkü adetimde gecikmedi daha.birde senin değerin bu kadar yüksekse neden silik çıktı ki sözde testler 20ml.den sonrasını ölçüyordu

ORNA

__nil__

aradım labaratuar cevap vermio birazdan arıcam yine..ayy kalbim durcakk inş çıkmıştır

seda87

valla canm bilmiyorum ya işte dedim ya adii birşeydi benim test.adetden önce yapsydım demek olsa bile çıkmazdı.canını sıkmaaa canm yaaa bak kızıyorum :caca: :caca: :caca:allahın izniyle seninde ii çıkacak hem başta düşük bile olsa yeterki bebiş tutunsun sonra değerler bir fırlıyor varya aklın şaşar :k06: :k06: :k06:seninde yüksek çıkar ama üzülmek yok