✿گสЯเ_ќĮż✿ (ayşen) için 41 yasine başladım yardım bekliyorum

Başlatan --elif--, 20 Temmuz , 2011, 23:18:16

« önceki - sonraki »

--elif--

AYŞEN ARKADAŞIMIZA AŞILAMA YAPILMIŞ ŞU AN BEKLEME SÜRECİNDE 10 GİBİ BİR SÜRE SONRA TEST YAPACAK OZMAMANA KADAR OKUYABİLEN ARKADAŞLARIMDAN RİCAM 41 YASİN BAŞLAYALIM KİM NE KADAR OKUYABİLİRSE YAZSIN LÜTFEN BEN AÇILIŞ YAPAYIM 5 TANE ALAYIM ALLAH'IM KABUL ETSİN İNŞ.  :amin:  :amin:

--elif--

OKUMAYI BİLMEYEN ARKADAŞLARIM VEREBİLECEK KİMSELER VARSA ÇEVRELERİNDE VEREBİLİRLER ALLAH RIZASI İÇİN BAŞLADIM ARKADAŞLAR RABBİM HERKESE BU DUYGUYU TATTIRSIN BİZDE BİŞEYLER YAPABİLİRSEK NE MUTLU BİZE

AyNi

ne zamana kadar okunacağını yazmamışsın canım... o yüzden şimdilik 2 tane alıyorum..

inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşur arkadaşımız  :amin: :amin:

--elif--

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 21 Temmuz , 2011, 00:26:31
ne zamana kadar okunacağını yazmamışsın canım... o yüzden şimdilik 2 tane alıyorum..

inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşur arkadaşımız  :amin: :amin:
ayşecik sağol arkadaşım ilgin için ALLAH razı olsun sanırım arkadaşımız ayın sonunda test yapacak yanlış bilmiyorsam ayın 29 una kadar bitirelim inş. aldığımız yasinleri  :icon_thumright:

--elif--

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

--elif--

--elif--...........5
~Ayşecik~..........2
♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥........10

kalan...24

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

xxcansuxx

<<<betty>>>

ben de 5 tane alayım, Raabim inşallah emeklerini boşa çıkarmaz arakadaşımızın  :amin: :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

ELİFCİM KONUYU YENİ GÖRDÜM CANIM BENİM.ÇOK MUTLU OLDUM ÇOKTA DUYGULANDIM  :y25: :y25: :y25: ALLAH RAZI OLSUN SENDEN VE SANA DESTEK OLAN ARKADAŞLARIMDAN  :amin: :amin: AY KIZLAR ÇOK İYİSİNİZ YAA. :love9:  :love9: RABBİM SİZLERİNDE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.  :amin: :amin:
ALLAHIM DUALARIMIZI VE DİLEKLERİMİZİ KABUL ETSİN. :amin: :amin:

5 TANEDE BEN ALAYIM ARKADAŞIM İNŞALLAH KABUL OLUR  :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

--elif--

--elif--

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Temmuz , 2011, 13:47:15
ben de 5 tane alayım, Raabim inşallah emeklerini boşa çıkarmaz arakadaşımızın  :amin: :amin: :amin:
ALLAH RAZI OLSUN ARKADAŞIM  SENİDE HAYIRLISIYLA KURTARSIN  :amin: