✿گสЯเ_ќĮż✿ (ayşen) için 41 yasine başladım yardım bekliyorum

Başlatan --elif--, 20 Temmuz , 2011, 23:18:16

« önceki - sonraki »

Balböceği

Canim ben simdi annemi arayacam hem bugun cuma okur allahin izniyle  dur anneme sorayim kac tane okur

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tamama canım okuma durumu olmazsa ısrar etme ben okurum inşallah kalan 8i 2 gün içinde
okumak istesede yaz

Balböceği

Canim annemi aradim maalesef hastalanmis

ama bugun sohbeti var ordaki arkadaslara soyle 5 tane okusunlar dedim..

ne icin dedi, dedim bebegi olmuyor asilama yaptirdilar dedim ... tamam tamam dedi

insallah rabbim muradina erdirir dedi  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Balböceği

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

inşallah canım
çabuk bitti bu maşallah
bide 500 yasin okunuyor bebeği olmasını isteyenler için
olmazsa bide ona başlarız

Balböceği

✿گสЯเ_ќĮż✿

ELİFCİM,AYŞEGÜLCÜM,GÜLÜM,EDOŞUM.SİBELİM,CANSUCUM,AYŞECİĞİM,BETYYCİM,EBRUCUM  RABBİM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN  :amin:
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.DİLİNİZE,O GÜZEL YÜREĞİNİZE SAĞLIK.  :opucuk:  :love9: :love9: RABBİM KABUL ETSİN DUALARIMIZI  :amin: :amin: :amin: :amin: BENİ ÇOK MUTLU ETTİNİZ.RABBİMDE SİZLERİ MUTLU ETSİN  :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

✿گสЯเ_ќĮż✿

ERSUCUM SANADA ÇOK TEŞKR EDERİM.  :opucuk:
RABBİM SANADA HAYIRLI BİR EVLAT NASİP ETSİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

✿گสЯเ_ќĮż✿

--elif--

Alıntı yapılan: °o.O євяυ O.o° - 22 Temmuz , 2011, 00:47:22
görmemişim konuyu yoksa alırdım bnde

rabbm tamamına erdrsn inş :amin:

:amin: ebrucum düşünmen bile yeterli çok çabuk bitti ben bile 5 taneden fazla okuyamadım ALLAH RAZI OLSUN arkadaşların hepsinden  :amin:

--elif--

edacım gerçekten insan bişeyler yapmak istiyor katkısı olsun istiyor böyle şeylerde 
çorbada seninde tuzun oldu RABBİM kabul etsin ayşen arkadaşımızın yüzünü güldürsün inş.  :amin:
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Temmuz , 2011, 12:51:47
tamam canim ya benimde biz tuzum olsun istiyorum  :amin:

--elif--

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 22 Temmuz , 2011, 15:31:25
ELİFCİM,AYŞEGÜLCÜM,GÜLÜM,EDOŞUM.SİBELİM,CANSUCUM,AYŞECİĞİM,BETYYCİM,EBRUCUM  RABBİM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN  :amin:
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.DİLİNİZE,O GÜZEL YÜREĞİNİZE SAĞLIK.  :opucuk:  :love9: :love9: RABBİM KABUL ETSİN DUALARIMIZI  :amin: :amin: :amin: :amin: BENİ ÇOK MUTLU ETTİNİZ.RABBİMDE SİZLERİ MUTLU ETSİN  :amin: :amin:

canım emin ol en içten dileklerimizle zevkle okuduk senin sevincin bizim sevincimiz olacak inş.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: --€lif-- - 22 Temmuz , 2011, 16:52:23
Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 22 Temmuz , 2011, 15:31:25

canım emin ol en içten dileklerimizle zevkle okuduk senin sevincin bizim sevincimiz olacak inş.
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: