2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ab126370    :nazar:________________6 Mart____Şafak 116 :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:________________7 Mart____Şafak 117  :nazar:     :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
azelia          :nazar:________________7 Mart____Şafak 117   :nazar:    :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA*
yağmurnisa :nazar:_______________21 Mart____Şafak 131   :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
__nil__        :nazar:_______________30 Mart____Şafak 140   :nazar:     :binkybaby:   KIZ   :binkybaby: *INCI*
dem_mu       :nazar:______________13 Nisan___Şafak 154     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:______________13 Nisan___Şafak 154      :nazar:     :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
kadriye         :nazar:______________14 Nisan___Şafak 155     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *POYRAZ*
mercimeğim  :nazar:______________14 Nisan___Şafak 155    :nazar:     :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:
qonca           :nazar:______________17 Nisan___Şafak 158     :nazar:     :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:______________18 Nisan___Şafak 159    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
rusta            :nazar:______________18 Nisan___Şafak 160     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______________20 Nisan___Şafak 161      :nazar:     :binkybaby:
celly              :nazar:______________2 Mayıs____Şafak 170     :nazar:    :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:______________21 Mayıs___Şafak  192      :nazar:    :binkybaby:
sweetrose   :nazar:______________25 Mayıs___Şafak  195    :nazar:     :binkybaby:
bebeğimbenim(şerife)  :nazar:_____30 Mayis__ Şafak  201    :nazar:    :binkybaby:

:nazar: :nazar:

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Kasım , 2011, 13:55:37
Alıntı yapılan: kadriyee - 15 Kasım , 2011, 13:50:49
Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Kasım , 2011, 13:29:50
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 15 Kasım , 2011, 13:14:01
kızlar tetenoz aşısı yaptırdınız mı?
ben ayın 22.sinde yaptırcam.
yok yaptirmadim ne zaman yapiliyo  :icon_scratch: :dontknow: :dontknow:

slm kızlar bizde geldik poyrazımla  :love9:

dün sağlık ocağındaki ebemizle görüştük 20.haftanın sonunda gel aşını yapıcaz dedi.galiba o sıralarda yapılıo gülüm tam emin diiliim ki bende bana öle dedi ebe.

bu arada benim oğlumunda adını listeye eklerseniz sevindirik oluruz kızlar galiba adımız poyraz olucak inşşş  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
hgdiniz cnmmmm  :opucuk: :love7: nasilsiniz bakalim damadim nasil  :laughing7: ya benim asidan bi haberim yok  :dontknow: :dontknow: :dontknow: eklerim ismi gibi yakisikli olsun oglusun  :nazar: :love7: :love7:

iiyiz cnm benim sen naıslsın özledim valla bayaadır görüşemedik  :opucuk: bizde iiyiz çok şükür eşim çok hastalandı dün gece hiç uyuyamadı yazık bende huzursuz oldum grip çok fena salgın bu sene 2.rahatsızlanışı  :y25: bize bulaşmasın die kaçıoruz oğlumla ama naapalım artık allaha emanet ama iiyiz çok şükür inş kapmayız.siz nasılsınız benim güzel gelinim nasıl nişan nasıl geçti  :flowers: :flowers: :flowers: :binkybaby: :binkybaby:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

MERCİMEĞİM

bana da 20. hafta sonunda dedi sağlık ocağındaki hemşire..22sine gün verdi...sen nezaman yaptırcaksın kadriye yaklaşık hangi gün...birde dopler için bişey dedimi doktorun
burada kız isimleri listesi çıkarıyorum ama daha bi beğendiğim çıkmıyordu..dünden beri MELİS ismi çok hoşuma gidiyor..eşim çok emin değil gibi ama aklına giriyorum..bakalım fikrimiz değişmezse olabilir, nasıl sizce..melis ismi deyince hep aklıma güzel ama şımarık kızlar geliyo  :k06: olsun benim kızımda güzel ve şımarık olsun napalım  :toothy10: babamız duymasın  :tongue3:

__nil__

selam arkadaşlar nasılsınız?çok yoruldum bugün.evimizin boyanması bitti kızımın odasıda boyandı çok güzel oldu teyzeleri.bugün temizlikle geçti annem kayınvalidem sağolsun geldilr hala da yapıyorlar ben yoruldum mola verdim biraz.bu arada biz kızımızın ismini inci koymaktan vazgeçtik duru koymaya karar verdik eğer yine fikir değiştirmezsek tabi. :toothy10: :toothy10:

listeye eklersiniz kızımın yeni adını.bu arrada ben 2hafta önce tetanoz aşısının ilk dozunu vuruludum.diğer dozuda aralık ayı başında.ama beni mahvetti kolum şişti kızardı hiç üüstüne yatamadım 1haftada gçti olabiliyormuş öyle ama çok zorladı beni.

haftaya kızımın kontrolü var ayrıntılı ultrasona yapılcak inş herşey yolundadır çok merk ediyorum.tekmelerini çok belrgn hissediyorm eşim çok kıskanıyor..

gülüm vs. gebeliği benden ilerde olan arkadaşlar eşniz hareketleri hissediomu ne zaman başladı hissediyosa?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 15 Kasım , 2011, 14:02:05
Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Kasım , 2011, 13:55:37
Alıntı yapılan: kadriyee - 15 Kasım , 2011, 13:50:49
Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Kasım , 2011, 13:29:50
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 15 Kasım , 2011, 13:14:01
kızlar tetenoz aşısı yaptırdınız mı?
ben ayın 22.sinde yaptırcam.
yok yaptirmadim ne zaman yapiliyo  :icon_scratch: :dontknow: :dontknow:

slm kızlar bizde geldik poyrazımla  :love9:

dün sağlık ocağındaki ebemizle görüştük 20.haftanın sonunda gel aşını yapıcaz dedi.galiba o sıralarda yapılıo gülüm tam emin diiliim ki bende bana öle dedi ebe.

bu arada benim oğlumunda adını listeye eklerseniz sevindirik oluruz kızlar galiba adımız poyraz olucak inşşş  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
hgdiniz cnmmmm  :opucuk: :love7: nasilsiniz bakalim damadim nasil  :laughing7: ya benim asidan bi haberim yok  :dontknow: :dontknow: :dontknow: eklerim ismi gibi yakisikli olsun oglusun  :nazar: :love7: :love7:

iiyiz cnm benim sen naıslsın özledim valla bayaadır görüşemedik  :opucuk: bizde iiyiz çok şükür eşim çok hastalandı dün gece hiç uyuyamadı yazık bende huzursuz oldum grip çok fena salgın bu sene 2.rahatsızlanışı  :y25: bize bulaşmasın die kaçıoruz oğlumla ama naapalım artık allaha emanet ama iiyiz çok şükür inş kapmayız.siz nasılsınız benim güzel gelinim nasıl nişan nasıl geçti  :flowers: :flowers: :flowers: :binkybaby: :binkybaby:
gecmis olsun cnm benim esimde grip gibi bende uzak kaciyom  :ehi: :ehi: :ehi: napalim korunmamiz lazim  :suclu: iyim bende yürüyüse gitmistim yeni geldim havalar sicak gibi burda günesli hava aliyoz hergün  :sunny: nisan güzeldi ama yorucuydu benim icin oynamadigim halde kalabalik yordu beni  ::)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Kasım , 2011, 15:25:06
selam arkadaşlar nasılsınız?çok yoruldum bugün.evimizin boyanması bitti kızımın odasıda boyandı çok güzel oldu teyzeleri.bugün temizlikle geçti annem kayınvalidem sağolsun geldilr hala da yapıyorlar ben yoruldum mola verdim biraz.bu arada biz kızımızın ismini inci koymaktan vazgeçtik duru koymaya karar verdik eğer yine fikir değiştirmezsek tabi. :toothy10: :toothy10:

listeye eklersiniz kızımın yeni adını.bu arrada ben 2hafta önce tetanoz aşısının ilk dozunu vuruludum.diğer dozuda aralık ayı başında.ama beni mahvetti kolum şişti kızardı hiç üüstüne yatamadım 1haftada gçti olabiliyormuş öyle ama çok zorladı beni.

haftaya kızımın kontrolü var ayrıntılı ultrasona yapılcak inş herşey yolundadır çok merk ediyorum.tekmelerini çok belrgn hissediyorm eşim çok kıskanıyor..

gülüm vs. gebeliği benden ilerde olan arkadaşlar eşniz hareketleri hissediomu ne zaman başladı hissediyosa?
as cnm hgdiniz  :opucuk: valla sen cabucak bitirdin islerini ben daha hic bisi yapmadim öteki aya baslariz bizde tam kis olmadan  :k06: valla benim esim son 2haftadir hissediyo hem elini koyunca hemde bakinca tekmeleri görebiliyo  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :love7: bi kac haftaya esinde hisseder  :laughing7: su asi isini ben hic duymadim ya  :icon_scratch: doktora gidince sorayim  :dontknow:

gökkusağı

nilcim hg niz cnm duru ismide çok güzel bi arkadaşımında kızı oldu adını inci duru koydular  :k06: ikisi beraberde şık durdu.

tetanozun ağır olduğunu bende duymuştum çok korkuorum bana kesin tarih vermediler ama 20.haftanın sonunda işte.tırsıorum  :honk: :honk:

bu arada benim oğlum henüz güçlü tekmeler atmaya başlamadı ama eşim şu an ki hareketlerini hissedio  :icon_scratch: acaba ben çok zayıf olduğumdan mı  :dontknow: anlamadım.ben hareketlerini de çok erken hissettim.  :love9:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

MERCİMEĞİM

Duru ismi de çok güzel cnm ..bizim isim listemizde de var...ama ben çok kararsızım..

Ben tüm tetenoz aşılarını önceden tamamlamıştım sonuncu hariç. onu hamilelikte oluyorsun demişlerdi.
herzaman çok ağrımıyo benim 1 tanesi ağrımıştı diğerleri okadar değildi.

__nil__

ab126370    :nazar:________________6 Mart____Şafak 112 :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:________________7 Mart____Şafak 113  :nazar:     :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
azelia          :nazar:________________7 Mart____Şafak 113   :nazar:    :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA*
yağmurnisa :nazar:_______________21 Mart____Şafak 127   :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
__nil__        :nazar:_______________30 Mart____Şafak 136   :nazar:     :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
dem_mu       :nazar:______________13 Nisan___Şafak 150    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:______________13 Nisan___Şafak 150      :nazar:     :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
kadriye         :nazar:______________14 Nisan___Şafak 151     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *POYRAZ*
mercimeğim  :nazar:______________14 Nisan___Şafak 151    :nazar:     :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:
qonca           :nazar:______________17 Nisan___Şafak 154     :nazar:     :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:______________18 Nisan___Şafak 155    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
rusta            :nazar:______________18 Nisan___Şafak 156     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______________20 Nisan___Şafak 157      :nazar:     :binkybaby:
celly              :nazar:______________2 Mayıs____Şafak 164   :nazar:    :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:______________21 Mayıs___Şafak  188      :nazar:    :binkybaby:
sweetrose   :nazar:______________25 Mayıs___Şafak  191    :nazar:     :binkybaby:
bebeğimbenim(şerife)  :nazar:_____30 Mayis__ Şafak  197    :nazar:    :binkybaby:

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 15 Kasım , 2011, 16:29:15

nilcim hg niz cnm duru ismide çok güzel bi arkadaşımında kızı oldu adını inci duru koydular  :k06: ikisi beraberde şık durdu.

tetanozun ağır olduğunu bende duymuştum çok korkuorum bana kesin tarih vermediler ama 20.haftanın sonunda işte.tırsıorum  :honk: :honk:

bu arada benim oğlum henüz güçlü tekmeler atmaya başlamadı ama eşim şu an ki hareketlerini hissedio  :icon_scratch: acaba ben çok zayıf olduğumdan mı  :dontknow: anlamadım.ben hareketlerini de çok erken hissettim.  :love9:

SELAM CNM duru inci de  güel olmuş amaa bizzim soyadımız uzu olduğu için tek isim koyucaz mmalesef.

beni tetanoz için saağlık ocağındn çağırmşlardı cnm.ben zayıf değilim ama erken hissetti ilk hareketlerini.ama şimdilerde hareketler çok güçlend hissediyoru bya artık.ama eşimde farketsin istiyorum o güçlü tekmelere bir denk gelemedi eşim.seninki hafif tekmeler nasıl hissediyor  kadr erkekn cnm şaşırdım valla.maşallah size

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 15 Kasım , 2011, 17:13:25
Duru ismi de çok güzel cnm ..bizim isim listemizde de var...ama ben çok kararsızım..

Ben tüm tetenoz aşılarını önceden tamamlamıştım sonuncu hariç. onu hamilelikte oluyorsun demişlerdi.
herzaman çok ağrımıyo benim 1 tanesi ağrımıştı diğerleri okadar değildi.

isim için sağol cnm bide beğendik ama genede kesin değil tabi.bnde ilk aşıda çektim umarım ikinci dozunda öyl olmaz iğrençti sonrsı zoor oldu çünkü.

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Kasım , 2011, 16:20:06

as cnm hgdiniz  :opucuk: valla sen cabucak bitirdin islerini ben daha hic bisi yapmadim öteki aya baslariz bizde tam kis olmadan  :k06: valla benim esim son 2haftadir hissediyo hem elini koyunca hemde bakinca tekmeleri görebiliyo  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :love7: bi kac haftaya esinde hisseder  :laughing7: su asi isini ben hic duymadim ya  :icon_scratch: doktora gidince sorayim  :dontknow:

evet cnm çoğu biiitti sayılır hme havalar soğumadan hemde ben ağırlaşmadan hallettim rahatladım.demekki benim eşimde 1 hafta sra filan rahatlıkla hisseder.iyi bari yazık o da sevinsin :laughing7: aşıya gelince burada sasğlık ocakları rıolar hemen aile hekimi olayından dolayı.birde doktor d söylüyor zaten.doğumda neşter vs. kullanılıyo ya her 2 doğumdada ondan bebekte annede korunsun diye gerekliymiş sor sen doktoruna cnm

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Kasım , 2011, 17:54:24
Alıntı yapılan: kadriyee - 15 Kasım , 2011, 16:29:15

SELAM CNM duru inci de  güel olmuş amaa bizzim soyadımız uzu olduğu için tek isim koyucaz mmalesef.

beni tetanoz için saağlık ocağındn çağırmşlardı cnm.ben zayıf değilim ama erken hissetti ilk hareketlerini.ama şimdilerde hareketler çok güçlend hissediyoru bya artık.ama eşimde farketsin istiyorum o güçlü tekmelere bir denk gelemedi eşim.seninki hafif tekmeler nasıl hissediyor  kadr erkekn cnm şaşırdım valla.maşallah size

alalaaa biz nie bayaa bayaa hissedioz o zaman şamşırdım şimdi  :dontknow:

duru çok güzel cnm hayırlı olsun adıyla yaşasın prenses  :love9: :binkybaby:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

nilüfer elif

kızlar ya tetenaz aşısının ılk dozu ne zaman vuruluyor bana 20 haftada gel dedıler
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

nilüfer elif

sela kızlar bir oğlum olcakmış çok saşırdım cunku herkes bana senın kızın olur dıyorlardı ama cok sevındım RABBIM INSALLAH SAGLIKLI BIR SEKILDE ONA KAVUŞTURUR BENI HEPİMİZİ İNŞALLAH:)
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)