2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: ab126370 - 14 Kasım , 2011, 09:24:46
Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Kasım , 2011, 19:02:52
selam güzel bahar hamişleri nasılsınız nasıl gidiyor bebişler nasıl.bilgisayarımın tuşlarını hallettik şimdlik artık rahatça sohbete gelebilicm.okudum gerçi devamlı yazdıklrınızı.bizde iyiyiz kızımla.herşey yolunda.
pazartesi günü evimiz boyancak onun telaşı var şimdi.sonrada mobilyalar gelicek.bu arada oyun parkmız geldi internetten almıştım ya.çok güzel çıktı almak isteyen olursa tavsiye ederim.
kızımı merak ediorum.kontrole dha var ay sonunda gidcez. inşallah sağlıkla büyüyordur.bu arada isimler belirlenmeye başlanmış hayırlısı olsun inş

MERHABA NİLCİM. OYUN PARKINIZ HAYIRLI OLSUN. HANGİ SİTEDEN ALDINIZ. BİZ HALEN DAHA KARAR VEREMEDİK ODAYI ŞİMDİMİ YAPSAK YOKSA 1 YAŞINDAN SONRA FELAN MI YAPSAK DİYE SİZ NE DÜŞÜNÜYOSUNUZ BU KONUDA
BU ARADA KIZLAR DETAYLI ULTRASONA GİRDİNİZ Mİ
BEN BU PERŞEMBE GİRİCEM BAKALIM ÇOK SABIRSIZLANIYORUM

selam cnm bebişlerimizin cicişleri konusunda rsmini ve sit adı vs. veim ordan bakarsın.biz kızıma çocuk odasında oda haırlıyoruz şidi odası boyanıyor.geceleri ynımda yatsın diye de oyun parkını yatağımın yanına koyucam.gündüzleri odasında yatağında uyucak inş cnm.detaylı ultrasona ben 10gün snra giricem cnm bende çok merk ediyorum.dün gece rüyama bile grdi

ab126370

KÜÇÜK TUVALETİNİZİ YAPARKEN KASIKLARINIZA SANCI GİRİYORMU YA DA SONRASINDA :((

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 14 Kasım , 2011, 14:10:07
KÜÇÜK TUVALETİNİZİ YAPARKEN KASIKLARINIZA SANCI GİRİYORMU YA DA SONRASINDA :((
yok sükür öyle bi derdim yok  :dontknow: üsüttünmü ne  ???
:nazar: :nazar:

MERCİMEĞİM

canım bence de üşütmüş olabilirsin ya da çok tutuyosan tuvaletini ondandır...
Sabaha karşı 1-2 kere bende de oldu ama henüz yataktan kalkarken...acaip sıkışmıştım wcye zor attım kendimi ondan olabilir.... :icon_pale:
Bu arada ravza nerelerde iyileştimi acaba...
buarada bende şuanda işteyim ve karnım okadar şişki patlıcam şimdi :sad1:. :k06:..gaz mı var ne anlamıom ama zor nefes alıyorum resmen birde sürekli oturuyorum..

askinihali

selam kızlar.. Allah nasip ederse benimde tahmini doğum zamanım 29 nisan cinsiyeti haftaya belli olucak inş..
5 ay gecsın Nisan geLsin....

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: askinihali - 14 Kasım , 2011, 17:46:51
selam kızlar.. Allah nasip ederse benimde tahmini doğum zamanım 29 nisan cinsiyeti haftaya belli olucak inş..
as hg aramiza  :opucuk: bebeginde hayirli olsun bilgilerini ver senide listeye ekliyelim  :opucuk:

azelia

Güldemcimmmmmmm ben burdayım, günde 6-7 kere açıyorum sayfayı ama kimse bişey yazmıyo, ben bi dolu şey yazdım, listeye isimleri ekledim, kimse cevap vermedi... ben de daha az bakmaya başladım:( napiim, kimse aktif olmuyo pek burda...  ama çok saol cnm beni düşündüün için, iyileştim canım, 2 gündür işe geliyorum maaşallah... sen nasılsın???

sweetrose25

Alıntı yapılan: azelia - 15 Kasım , 2011, 11:17:02
Güldemcimmmmmmm ben burdayım, günde 6-7 kere açıyorum sayfayı ama kimse bişey yazmıyo, ben bi dolu şey yazdım, listeye isimleri ekledim, kimse cevap vermedi... ben de daha az bakmaya başladım:( napiim, kimse aktif olmuyo pek burda...  ama çok saol cnm beni düşündüün için, iyileştim canım, 2 gündür işe geliyorum maaşallah... sen nasılsın???
çok geçmiş olsun canım bu aralar havaların soğukluğundan herkeste bi kırıklık var bu arada yarın 2 li test için doktora gidicem inş bu sorun çıkmaz  :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

azelia

İnşallah çıkmaz canım, içini ferah tut... dualarım seninleeeeeee... Bu arada çok saol, hem havalar serin, hem herkes hasta enfeksiyon da dolaşıyo ortalıkta... dikkat edemedik bayramda napalım:(

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: azelia - 15 Kasım , 2011, 11:17:02

çok geçmiş olsun canım..dikkat etmemiz lazım.ben de biara griptim ya şimdi daha çok dikkat etmeye çalışıyorum ama bazen yeteri kadar koruyamıyor insan...birde aralıkta denetim var mesailerimiz başladı...yorucu olcak...
ya evet sitemiz pek aktif değil...ara ara giriyorum ama ben de yoğunluktan pek giremiyorum...zaten bu sayfadan başka bir yeri de takip edemiyorum hiç...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

evet ya eskisi gibi aktif deiliz noldu tembel hamisler  :caca: :caca: :caca: :k06: :k06: herhalde göbisler büyüdü yazamiyoz  :ehi: :ehi: :ehi: eskiden takip edemiyodum simdi hic kimse yazmiyo  :dontknow:

MERCİMEĞİM

kızlar tetenoz aşısı yaptırdınız mı?
ben ayın 22.sinde yaptırcam.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 15 Kasım , 2011, 13:14:01
yok yaptirmadim ne zaman yapiliyo  :icon_scratch: :dontknow: :dontknow:

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Kasım , 2011, 13:29:50

slm kızlar bizde geldik poyrazımla  :love9:

dün sağlık ocağındaki ebemizle görüştük 20.haftanın sonunda gel aşını yapıcaz dedi.galiba o sıralarda yapılıo gülüm tam emin diiliim ki bende bana öle dedi ebe.

bu arada benim oğlumunda adını listeye eklerseniz sevindirik oluruz kızlar galiba adımız poyraz olucak inşşş  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 15 Kasım , 2011, 13:50:49
Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Kasım , 2011, 13:29:50

slm kızlar bizde geldik poyrazımla  :love9:

dün sağlık ocağındaki ebemizle görüştük 20.haftanın sonunda gel aşını yapıcaz dedi.galiba o sıralarda yapılıo gülüm tam emin diiliim ki bende bana öle dedi ebe.

bu arada benim oğlumunda adını listeye eklerseniz sevindirik oluruz kızlar galiba adımız poyraz olucak inşşş  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
hgdiniz cnmmmm  :opucuk: :love7: nasilsiniz bakalim damadim nasil  :laughing7: ya benim asidan bi haberim yok  :dontknow: :dontknow: :dontknow: eklerim ismi gibi yakisikli olsun oglusun  :nazar: :love7: :love7: