2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: can can - 11 Kasım , 2011, 15:19:19

hoşgeldın canım demek aynı gun gelıyo meleklerımız
hoşbuldum. evet öyle olacak inşallah
[/quote] :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:hayırlı ugurlu olsun  :amin: :amin:hoşgeldinnn :k06: :k06:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

can can

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 11 Kasım , 2011, 15:25:53
Alıntı yapılan: can can - 11 Kasım , 2011, 15:19:19

hoşgeldın canım demek aynı gun gelıyo meleklerımız
hoşbuldum. evet öyle olacak inşallah
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers:hayırlı ugurlu olsun  :amin: :amin:hoşgeldinnn :k06: :k06:
[/quote]
hoşbuldum. Allah razı olsun. teşekkür ederim

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Kasım , 2011, 13:15:30
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 11 Kasım , 2011, 12:53:37
Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Kasım , 2011, 12:01:06
Alıntı yapılan: ab126370 - 11 Kasım , 2011, 11:56:32
merhaba kızlar rüyama BATURALP İsmi girdi
BATURALP MI GUZEL EFE Mİ GUZEL
rüyanami girdi hayirdir insallah vardir bi nedeni  :icon_scratch: ikiside cok güzel hatta ikisinide kullanabilirsin  :laughing7:

ikiside güzelmiiş...bence de ikisini birlikte de kullanabilirsin..
Ya kız isimleri duydukça bizim için de kız isimleri yazınn..ben hiç seçemiyorum... :dontknow:
bak cnm ben bu sitede buldum kizimin ismini sende bak bulursun  :opucuk: http://www.isimarsivi.com/

Teşekkür ederim canım...ya çok da kararsızımdır...liste çıkarıyorum bende en beğendiklerimden ama liste çook uzun(listelerin listesi oldu benimki :ehi:

gökkusağı

kızlarr biz geldik oğluşumla nasılsınızzzz  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

bugün çooooooooooooooooooookkk güzel bi güne uyandık sabah babamız işe gitti 7 de.8.30 da geri geldi beni uyandırdı aşkım kalk bak misafirimiz geldi dedi sabah sabah  :k06: :k06: ben sinir oldum tabii sölene sölene içeri geçtim sabah sabah kimi getirdin die sessiz sessiz.içeri bi geçtik oğlumun dedesiyle dayısı gelmişşş  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: bana sürpriz yapmışlar eşim gitmiş almış saolsun.çok mutlu oldum hiç beklemiodum.akşam babam dönücekmiş işi varmış burda ama kardeşimi bırakmiicam kalsın bikaç günnn.öle işte güne çok güzel başladık bugün inş böle devam eder  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

fatoş2009

kızlar merhaba biz geldik Hayrunnisamla biliyomusunuz buraya kar yağıyo 10 cm kadar olduuu çok soğuk amasobanınbaşındayız şimdiüst kada kayınvalideminevine gitmem lazımgörüşürüzzz muckmuck bebeklere

fatoş2009

bu arada kızımın ismini de yazın listeye hayrunniisa......... :)

azelia

Kızlarrr, biz de geldikkk oğluşumlaaa:) fatoşçum sen nerdeydin ki? kayınvalidemler de yola çıktılar heryerde kar varmış, görümce bingölde okuyo, bingöle gittiler, biz de evde sıcak sıcak oturuyoruz walla.. Kızlar bizim oğluşumuzun ismi de MİRZA olacak sanırım... Daha kesin diil ama listeye yazabilirsiniz... Değişirse deiştiririz... Son dakkada kesinleşçek ama şimdilik MİRZA:)

azelia

bu arada nette gezinirken bi alternatif daha buldum o da BARKIN... hatta bunu daha çok beğendim:) eşime de söledim, anlamı gezgin demekmiş, heh tam senlik dedi, ikiniz birlikte leyleği havada görürsünüz:))) hoşuma gitti sizce nasıl?

sweetrose25

canım ıkı ısımde daha gusel ama mırza dahada gusel gıbı geldı bana göre

HAYATIMIN ANLAMIYLA

__nil__

selam güzel bahar hamişleri nasılsınız nasıl gidiyor bebişler nasıl.bilgisayarımın tuşlarını hallettik şimdlik artık rahatça sohbete gelebilicm.okudum gerçi devamlı yazdıklrınızı.bizde iyiyiz kızımla.herşey yolunda.
pazartesi günü evimiz boyancak onun telaşı var şimdi.sonrada mobilyalar gelicek.bu arada oyun parkmız geldi internetten almıştım ya.çok güzel çıktı almak isteyen olursa tavsiye ederim.
kızımı merak ediorum.kontrole dha var ay sonunda gidcez. inşallah sağlıkla büyüyordur.bu arada isimler belirlenmeye başlanmış hayırlısı olsun inş

azelia

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 12 Kasım , 2011, 17:51:06
canım ıkı ısımde daha gusel ama mırza dahada gusel gıbı geldı bana göre
saol cnmmmm, zaten genelde kime sorsam mirzayı çok beğeniyolar:) ozaman listeye mirza yaziim ama yine de deişme ihtimali çok yüksek, hayırlısı olsun:)

Nilcim sana da kolay gelsin canım, biz de öncelikle yeni bi portmanto yaptırıyoruz, bebek odası olacak odadan çıkacak eşyalar var, koycak yer yok:) bugün anlaştık, 10 güne kadar getircekler, sonra odayı boşaltıcaz ve odadaki tadilatlar başlicak yavaş yavaş:) herşeyi ortaya dökemiyorum, sonra toplaması zor olur die...

azelia

ab126370    :nazar:________________6 Mart____Şafak 116 :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:________________7 Mart____Şafak 117  :nazar:     :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
azelia          :nazar:________________7 Mart____Şafak 117   :nazar:    :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA*
yağmurnisa :nazar:_______________21 Mart____Şafak 131   :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
__nil__        :nazar:_______________30 Mart____Şafak 140   :nazar:     :binkybaby:   KIZ   :binkybaby: *INCI*
dem_mu       :nazar:______________13 Nisan___Şafak 154     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:______________13 Nisan___Şafak 154      :nazar:     :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
kadriye         :nazar:______________14 Nisan___Şafak 155     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
mercimeğim  :nazar:______________14 Nisan___Şafak 155    :nazar:     :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:
qonca           :nazar:______________17 Nisan___Şafak 158     :nazar:     :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:______________18 Nisan___Şafak 159    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
rusta            :nazar:______________18 Nisan___Şafak 160     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______________20 Nisan___Şafak 161      :nazar:     :binkybaby:
celly              :nazar:______________2 Mayıs____Şafak 170     :nazar:    :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:______________21 Mayıs___Şafak  192      :nazar:    :binkybaby:
sweetrose   :nazar:______________25 Mayıs___Şafak  195    :nazar:     :binkybaby:
bebeğimbenim(şerife)  :nazar:_____30 Mayis__ Şafak  201    :nazar:    :binkybaby:

[/quote]

dem_mu

slm kzlar anca gelebldm gecen hafta cuma rahatszlanmstm ya bayram zindan gecti bna dr gotrdler is yermdn eşmle agrlarm öldurdu beni emar cektrdler bel fıtigi ckti kzlar ya ılacta alamadm perisan oldm allaha sukur miraçımda skntı yok olmazmsta ama annesı olarak doguma kdar ben cekcekmşm cok kılo almyckmsm nrmal dogum yasak smdi yatyorm bayramdan beri ins.duzelrm kzlar

ab126370

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Kasım , 2011, 19:02:52
selam güzel bahar hamişleri nasılsınız nasıl gidiyor bebişler nasıl.bilgisayarımın tuşlarını hallettik şimdlik artık rahatça sohbete gelebilicm.okudum gerçi devamlı yazdıklrınızı.bizde iyiyiz kızımla.herşey yolunda.
pazartesi günü evimiz boyancak onun telaşı var şimdi.sonrada mobilyalar gelicek.bu arada oyun parkmız geldi internetten almıştım ya.çok güzel çıktı almak isteyen olursa tavsiye ederim.
kızımı merak ediorum.kontrole dha var ay sonunda gidcez. inşallah sağlıkla büyüyordur.bu arada isimler belirlenmeye başlanmış hayırlısı olsun inş

MERHABA NİLCİM. OYUN PARKINIZ HAYIRLI OLSUN. HANGİ SİTEDEN ALDINIZ. BİZ HALEN DAHA KARAR VEREMEDİK ODAYI ŞİMDİMİ YAPSAK YOKSA 1 YAŞINDAN SONRA FELAN MI YAPSAK DİYE SİZ NE DÜŞÜNÜYOSUNUZ BU KONUDA
BU ARADA KIZLAR DETAYLI ULTRASONA GİRDİNİZ Mİ
BEN BU PERŞEMBE GİRİCEM BAKALIM ÇOK SABIRSIZLANIYORUM

ab126370

Alıntı yapılan: dem_mu - 13 Kasım , 2011, 15:20:12
slm kzlar anca gelebldm gecen hafta cuma rahatszlanmstm ya bayram zindan gecti bna dr gotrdler is yermdn eşmle agrlarm öldurdu beni emar cektrdler bel fıtigi ckti kzlar ya ılacta alamadm perisan oldm allaha sukur miraçımda skntı yok olmazmsta ama annesı olarak doguma kdar ben cekcekmşm cok kılo almyckmsm nrmal dogum yasak smdi yatyorm bayramdan beri ins.duzelrm kzlar

GEÇMİŞ OLSUN CANIM. ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN BENİM BELİM HEP AĞRIYO