2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

fatoş2009

bişey sorcam sağ tarafımda bi ağrı var sanki çok üşütmüşüm gibi geçmedi akşamdan beri yaaa

fatoş2009

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Kasım , 2011, 20:07:59
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 10 Kasım , 2011, 20:04:25
çok güzel bi duygu yaaa bu aradakızınaisimbulmuşsun gerçekten çokkk güzel ecrin
evet cnm seninkide cok güzel isim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
teşekkür edrm  canm

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 10 Kasım , 2011, 20:23:44
bişey sorcam sağ tarafımda bi ağrı var sanki çok üşütmüşüm gibi geçmedi akşamdan beri yaaa
üsütmüsde olabilirsin yada karnin büyüdügü icin baskida edebilir cok agrimadigi sürece sorun yok merak etme  :aferin:
:nazar: :nazar:

fatoş2009

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Kasım , 2011, 21:02:13
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 10 Kasım , 2011, 20:23:44
üsütmüsde olabilirsin yada karnin büyüdügü icin baskida edebilir cok agrimadigi sürece sorun yok merak etme  :aferin:
bilmiyorum yaa karnımda baya büyüdü zaten bu zamana kadar 4 kilo almışım yarında sağlık ocağına çağırdılar gene  kan vereceğim hiç sevmiyorum ama mecburum

azelia

kızlarrrrrr ben de geldim, bugün işe gidemedim, üşütmüşüm sabah 5:30 gibi uyandım, 8e kadar kıvrandım ağrılardan dayanamadım doktora gittik ??? :igrenc:, dahiliyeye:( bronşit olmuşum, ilaç yazdı, sonra reçeteyi alıp kendi doktoruma götürdüm kadın doumcuma, hiç bi sakıncası yok bunların gönül rahatlığıyla alabilirsin dedi aldım sabah, gündüz iiydim ama akşam gene kötü oldum, sanırım yarın da gitmicem zaten 3 günlük rapor yazdı...

Benim uykuda yatmada hiç bi problemim yok kızlar maaşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: , rahat rahat uyuyabiliyorum soluma yatıp... uykumu da alıyorum... ayrıca 24. haftadayım ve sadece 3.5 kilo almışım, o da karnımda zaten:) bayramda inanamadılar görenler, ne güzel sende hiçbişey yok bebek almış kiloları diye, çok sevindimmmmmmmm

MERCİMEĞİM

Canımm çook geçmiş olsun..dikkat et kendine...hemen atlatırsın inş...bence de dinlen evde...dinlenmeden insan kendine gelemiyo..
benimde eşim hasta olcak gibi grip nezle olursan seni evden atarım diyorum :P  :k06:
kızlar ben hamile olduğumdan beri şükür çok güzel uyuyorum.heryerde heran uyuyabilirim :ehi:..hamile olduğumdan beri ilk defa gece yarısıa kadar duruyorum...gerçi sabah erken kalktığım için böyle sanırım..aman kendime nazar değdirmiyim..çünkü wcye gitmek için bile kalktıkça canım skılıyo...neyse size iyi geceler...kendinize ve bebişinize iyi bakın..ya ben de hafif hafif bişeyler hissediyorum ama tam olarak bebiş hareketleri mi onlar anlayamıyorum canım sıkılıyo...annem elini koydu hareket ediyo dedi ama inanamıyorum hala....psikopatlaştım galiba:)

sweetrose25

günaydın kızlar Rabbim hepimizin bebişlerini sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin  :amin: :amin:hayırlı cumalar

HAYATIMIN ANLAMIYLA

azelia

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 11 Kasım , 2011, 00:08:48
Canımm çook geçmiş olsun..dikkat et kendine...hemen atlatırsın inş...bence de dinlen evde...dinlenmeden insan kendine gelemiyo..
benimde eşim hasta olcak gibi grip nezle olursan seni evden atarım diyorum :P  :k06:
kızlar ben hamile olduğumdan beri şükür çok güzel uyuyorum.heryerde heran uyuyabilirim :ehi:..hamile olduğumdan beri ilk defa gece yarısıa kadar duruyorum...gerçi sabah erken kalktığım için böyle sanırım..aman kendime nazar değdirmiyim..çünkü wcye gitmek için bile kalktıkça canım skılıyo...neyse size iyi geceler...kendinize ve bebişinize iyi bakın..ya ben de hafif hafif bişeyler hissediyorum ama tam olarak bebiş hareketleri mi onlar anlayamıyorum canım sıkılıyo...annem elini koydu hareket ediyo dedi ama inanamıyorum hala....psikopatlaştım galiba:)
saol cnm, gitmedim bugün de işe... napiim yaa korkuyorum daha da kötü olcam diye... pazartesi başlarım artık napiim... olabilir artık hissediyosundur hareketleri cnm, benimki felaket yaa, durmuyo hiççççç maaşallahhhhhhh:))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 10 Kasım , 2011, 22:24:33
kızlarrrrrr ben de geldim, bugün işe gidemedim, üşütmüşüm sabah 5:30 gibi uyandım, 8e kadar kıvrandım ağrılardan dayanamadım doktora gittik ??? :igrenc:, dahiliyeye:( bronşit olmuşum, ilaç yazdı, sonra reçeteyi alıp kendi doktoruma götürdüm kadın doumcuma, hiç bi sakıncası yok bunların gönül rahatlığıyla alabilirsin dedi aldım sabah, gündüz iiydim ama akşam gene kötü oldum, sanırım yarın da gitmicem zaten 3 günlük rapor yazdı...

Benim uykuda yatmada hiç bi problemim yok kızlar maaşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: , rahat rahat uyuyabiliyorum soluma yatıp... uykumu da alıyorum... ayrıca 24. haftadayım ve sadece 3.5 kilo almışım, o da karnımda zaten:) bayramda inanamadılar görenler, ne güzel sende hiçbişey yok bebek almış kiloları diye, çok sevindimmmmmmmm

cok gecmis olsun cnm  :flowers: :opucuk: tam hasta havasi valla dikkat etmek lazim  :-\ sen ne güzel uyuyabiliyon masallah  :nazar: ben uykuya dalana kadar kac saat geciyo  :sleepy1: tam uyucam kizim tekmeliyo  :k06: :k06: masallah cok az almisin  :nazar: ben valla 7kilo almisim bile  :-ooo :-ooo :-ooo ama cok belli olmuyo karnim sivri hala önde gidiyo  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ab126370

merhaba kızlar rüyama BATURALP İsmi girdi
BATURALP MI GUZEL EFE Mİ GUZEL

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 11 Kasım , 2011, 11:56:32
rüyanami girdi hayirdir insallah vardir bi nedeni  :icon_scratch: ikiside cok güzel hatta ikisinide kullanabilirsin  :laughing7:

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Kasım , 2011, 12:01:06
rüyanami girdi hayirdir insallah vardir bi nedeni  :icon_scratch: ikiside cok güzel hatta ikisinide kullanabilirsin  :laughing7:

ikiside güzelmiiş...bence de ikisini birlikte de kullanabilirsin..
Ya kız isimleri duydukça bizim için de kız isimleri yazınn..ben hiç seçemiyorum... :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 11 Kasım , 2011, 12:53:37
Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Kasım , 2011, 12:01:06

ikiside güzelmiiş...bence de ikisini birlikte de kullanabilirsin..
Ya kız isimleri duydukça bizim için de kız isimleri yazınn..ben hiç seçemiyorum... :dontknow:
bak cnm ben bu sitede buldum kizimin ismini sende bak bulursun  :opucuk: http://www.isimarsivi.com/

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ab126370    :nazar:________________6 Mart____Şafak 116 :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:________________7 Mart____Şafak 117  :nazar:     :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
azelia          :nazar:________________7 Mart____Şafak 117   :nazar:    :binkybaby: ERKEK :binkybaby:
yağmurnisa :nazar:_______________21 Mart____Şafak 131   :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
__nil__        :nazar:_______________30 Mart____Şafak 140   :nazar:     :binkybaby:   KIZ   :binkybaby: *INCI*
dem_mu       :nazar:______________13 Nisan___Şafak 154     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: 
fatoş2009    :nazar:______________13 Nisan___Şafak 154      :nazar:     :binkybaby: KIZ   :binkybaby:     
kadriye         :nazar:______________14 Nisan___Şafak 155     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
mercimeğim  :nazar:______________14 Nisan___Şafak 155    :nazar:     :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:
qonca           :nazar:______________17 Nisan___Şafak 158     :nazar:     :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:______________18 Nisan___Şafak 159    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
rusta            :nazar:______________18 Nisan___Şafak 160     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______________20 Nisan___Şafak 161      :nazar:     :binkybaby:
celly              :nazar:______________2 Mayıs____Şafak 170     :nazar:    :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:______________21 Mayıs___Şafak  192      :nazar:    :binkybaby:
sweetrose   :nazar:______________25 Mayıs___Şafak  195    :nazar:     :binkybaby:

ab126370

kızlar, bizim kızımız olsaydı ismini BERİL YA DA BERİL NAZ koyacaktık. bence güzel isim.
diğer begendiğim isimler ise şöyle;
zeynep
irem
selin
nurseza

aklıma geldikçe yazım :)))