2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

celly

Slm ilkbaharın güzel anneleri nasılsınız...

gökkusağı

slm cnm iiyiz saol sen nasılsın nasıl gidio hamişlik  :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

azelia

azelia

Demetçim hemen haber bekliyoruz sabahhhhhhhhhhhhhh:)

sweetrose25

Alıntı yapılan: azelia - 26 Ekim , 2011, 17:25:55
Alıntı yapılan: sweetrose25 - 26 Ekim , 2011, 17:14:45
çok tatlı maşallah oğluşun bende bugünleri görebilcemmi acaba çok uzak gibi geliyo yaa zaman geçmiyo sankii
Ay canımmm çok saol yaaa:) görceksin tabi... sana değerlerin yükselmiş mi diye sorduum günleri de hatırlıyorum ben... bak ne günler görüyosun şu an:) daha ne kdr güzel günlerimiz olcak inşallah...

ınş canım benım pazartesi kontrol gıtcem bakalım melegım nasıl ınş bı sorun yoktur :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 27 Ekim , 2011, 22:01:47
Alıntı yapılan: azelia - 26 Ekim , 2011, 17:25:55
Alıntı yapılan: sweetrose25 - 26 Ekim , 2011, 17:14:45
çok tatlı maşallah oğluşun bende bugünleri görebilcemmi acaba çok uzak gibi geliyo yaa zaman geçmiyo sankii
Ay canımmm çok saol yaaa:) görceksin tabi... sana değerlerin yükselmiş mi diye sorduum günleri de hatırlıyorum ben... bak ne günler görüyosun şu an:) daha ne kdr güzel günlerimiz olcak inşallah...

ınş canım benım pazartesi kontrol gıtcem bakalım melegım nasıl ınş bı sorun yoktur :amin:
cnm sendemi pazartesi gitcen  :k06: :k06: hepimiz ayni gün gitcez herhalde  :laughing7: güzel haberlerlen gelelim ins kizlarr  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

MERCİMEĞİM

Slm kızlar...herkes cinsiyetini aynı anda öğrenicek galiba... benimde salı..keşke bende pazartesiye alsaydım randevuyu..inşallah hepimiz süper haberlerle geliriz...Çok özledim yaa 1 ay oldu 
ya buarada sanırım grip oluyorum..sabah burnum tıkanmış, boğazım ağırarak uyandm...şimdide işteyim. :crybaby2: :crybaby2:. akşama kadar...eşime tam gün tatil evde yatıyo..ya hamile olan benim benim evde yatmam lazımdı

azelia

UFFFF geçmiş olsun canım yaa:( walla bu özel sektör adamı mahvediyo:( ben de akşama kdr işteyim ama yarın gelmicem allahtan:) o kdr da diil resmi tatil yani dimi:) iyi bak kendine güzelim, şimdi artık kendimizden daha önemli şeyler var bizim için:) ama havalar da öyle garip ki bugün t-shirtleyim, yarın bi bakmışım atkı bere... hasta olmamak zor yani:)

Kızlar pazartesi büyük bi heyecanla okuycam bu sayfayı... Bekleyemiyorum siziiiiiiiiiiiiii:))

MERCİMEĞİM

Sağol canım ya okadar da dikkat ediyordum ama işyerinde ofiste herkes hasta mikropları soluya soluya böyle oldu....Ya bugün bizim şirket tamgün  tatil de..sağolsun beyaz yaka tam gün iş müdürümün isteğiyle.....canımcım muhtemelen bayram da çok geçmiyor özel sektöre..gerçi eşimde özel sektörde ama evde şimdi.....yarın da tatil ama biz geliciiz sanırım...belki hamile ve hasta olunca durum değişirse....
ya bende çok merak ediyorum haberleri....herkes güzel haberlerle gelsin inşallahta ben de rahat gideyim doktoruma..güzel haberler getireyim size inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

dem_mu

slmmmmm kızlar dr.gittim ama malesef dr.um 11 e kadar yokmuş bende meraktan başka dr.göründüm biraz küçük tam görünmüyor sölediğim de yalnış olabilir 1-2 haftaya tam belli olur dedi neyse bi baktı ilk kız gibi falan sonra ya erkek de olabilir falan dedi tam net bişe diyemedi anlıycağınız birazdan saat 1 de kendi dr.gitcem ona görünim gelir gelmez yazarım kızlar :)

dem_mu

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: dem_mu - 28 Ekim , 2011, 13:38:08
kızlar geldm dr.dan erkek miş  ;D :nazar:
anammmm hayirli olsun cnm ögrendinnnnnn  :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion14: :hello2: :hieyt: :flowers: listemiz erkek kayniyo mübarek  :laughing7: :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:      Şafak -->130
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart                           Şafak-->131
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart---->Erkek  :binkybaby:    Şafak-->131
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart ---> Erkek  :binkybaby:     Şafak--> 149
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart ---> Kız :binkybaby:         Şafak-->154
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan ---->Erkek  :binkybaby:  Şafak-->168
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan                     Şafak--> 169
MERCİMEĞİM  :love9:  :nazar:  :binkybaby:___________________________14 Nisan                     Şafak--> 169
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan ---->Erkek   :binkybaby:   Şafak --> 173
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 18 Nisan                      Şafak-->177
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan                                   Şafak --> 174
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan                                     Şafak -->175 
celly  :love9:  :nazar:  :binkybaby: _________________________________2 Mayıs                                      Şafak-->184
cırakmerve  :love9: :nazar: :binkybaby:___________________________21 Mayıs                                       Şafak--> 206
sweetrose  :love9:  :nazar:  :binkybaby:__________________________25 Mayıs                                        Şafak--> 210
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

suzannn

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 28 Ekim , 2011, 14:10:05
MAŞALLAH HEPİNİZE
:opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: bu sene erkek senesi sanirim listemiz hep erkek bi tane kizimiz var  :k06: :k06: :k06: :k06: