2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

gökkusağı

Alıntı yapılan: dem_mu - 26 Ekim , 2011, 11:27:42
aminnn  :amin: :amin: :amin: inş.canım bişeyciği yoktur bebişinin annesi özledin ya şimdi nasıl gelir görmek :)aynen iyi olsunlar gerisi boş allahım ayıpsız kusursuz sağlıklı sığhatli kucağımıza almayı nasip etsin  :amin.bişey kalmamış bende şimdi diyorum offf cuma gelsede gitsek bende sabah 9da gitcem hemen bakcak zaten ay inş.gösterir :))))ailede herkes bi rüya görüyo görsen varya arayıp duruyolar :)

ya sorma ben hiç rüyamda görmüorum bebeğimi.sadece 1 kere gördüm bembeyaz bi kız pembe bi atlet giydiemişler bide sarı bi şapka takmışlar ayçiçeği gibi olmuştu.getirip göğsüme yatırdılar bebeği.içerden bana seslenio annemler gel die kalkmıorum bebek uyanmasın die konuşmuorum bile öle sadce 1 kere gördüm.çok hevesleniorum.gece uyumadan konuşuorum rüyalarıma gel annem die de gelmio böcük  :k06: :k06: :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

dem_mu

bende bi kere gördüm kotlu falan bi çocuk 2 yaşlarında var yok eşimin elinde hastanedeler güya  ben onları arıyorum benm çocuğumda heralde tamda çıkaramıyorum bekliyoruz işte :)gelmesine biraz daha var sankim  hemen çağırdın bebişi annesi :toothy10: :ehi: :k06:

azelia

Kızlar yaa ekleyemedim daha doğrsu iş de yoğun, arada bi yazdıklarınızı okiim diye girdim nete:( kadriyecim anlamadım yaa nerdne yükleniyo bu siteye foto? kendim resmin yapmak istiyorum dur biraz bakiim ben yaa:(

azelia

Yaptımmmmmmm:)) profil fotoğrafıma bakınnnn:))) patates suratlı oğlummmmmm:))) nasıl ama:) bana hiç benzemiyo kızlar yaaa aynı babası gibi yuvarlak surat:)))

dem_mu

ay canım ya paşanı gördük sonunda maşallah maşallah  :nazar: :nazar: allah nazardan saklasın kucağına almayı nasip etsin  :amin:  :)

dem_mu

ravza isim hiç düşündünmü :) birde kızlar siz ne isim koymayı düşünüyorsunuz:)

azelia

demetçimmmm yaaa aslında hiç kesin bişey düşünmedik ama bie değişik gelen anlamı da güzel olan bi tek MİRZA var... BEYZADE demekmiş... ravzaya da uygun:))) ravza ve oğlu mirza:)) ama eşim son dakkaya kadar hiç bişey belli olmaz diyo... kuzenim de kucaana alınca bambaşka bi isim koydu düşündüklerinden:))) yani alternatiflerinde hiç olmayan bi ismi:)) o yüzden kesin bişey diyemiyoruz yaaa...

dem_mu

güzelmiş ama isim anlamı çok güzel beyzade (ravza 'ya mirza he ama süper uyum  :) ) evet benim bi kaç tanıdığımda doğuma kadar başka isim düşündüler doğunca farklı oldu oluyo dedğin gibi hayırlı neyse o olsun bebiş zaten ismiyle gelirmiş :)

azelia

Alıntı yapılan: dem_mu - 26 Ekim , 2011, 15:38:27
güzelmiş ama isim anlamı çok güzel beyzade (ravza 'ya mirza he ama süper uyum  :) ) evet benim bi kaç tanıdığımda doğuma kadar başka isim düşündüler doğunca farklı oldu oluyo dedğin gibi hayırlı neyse o olsun bebiş zaten ismiyle gelirmiş :)
evt canım yaa bebek ismiyle geliyo... zaten daha bi rüya falan da görmedim:) bazıları da rüyada görüyo aaa ben ahmet koycam mehmet koycam diye çıkıyo ortaya:) hayırlısı olsun... biz onu her haliyle severiz, ahmet de olsa mehmet de olsa osman da olsa:)))

sweetrose25

çok tatlı maşallah oğluşun bende bugünleri görebilcemmi acaba çok uzak gibi geliyo yaa zaman geçmiyo sankii

HAYATIMIN ANLAMIYLA

azelia

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 26 Ekim , 2011, 17:14:45
çok tatlı maşallah oğluşun bende bugünleri görebilcemmi acaba çok uzak gibi geliyo yaa zaman geçmiyo sankii
Ay canımmm çok saol yaaa:) görceksin tabi... sana değerlerin yükselmiş mi diye sorduum günleri de hatırlıyorum ben... bak ne günler görüyosun şu an:) daha ne kdr güzel günlerimiz olcak inşallah...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 26 Ekim , 2011, 15:13:50
Yaptımmmmmmm:)) profil fotoğrafıma bakınnnn:))) patates suratlı oğlummmmmm:))) nasıl ama:) bana hiç benzemiyo kızlar yaaa aynı babası gibi yuvarlak surat:)))
gördüm cnm ne datlu yaa benimkide böyle büyümüstür masallah kuzularimiza  :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:
:nazar: :nazar:

azelia

Evet canımmm... aşağı yukarı böyledir... Şimdi cdmizi de izledik babamızla:) çok güzel bişey yaa eller ayaklar... Pipiiiiiiii:))) herşeyi çok tatlı kuzumun, maaşallah onaaaaaaaa:) ama babasına benziyoooo:) bana benzemiyo:)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 26 Ekim , 2011, 19:48:58
Evet canımmm... aşağı yukarı böyledir... Şimdi cdmizi de izledik babamızla:) çok güzel bişey yaa eller ayaklar... Pipiiiiiiii:))) herşeyi çok tatlı kuzumun, maaşallah onaaaaaaaa:) ama babasına benziyoooo:) bana benzemiyo:)
:k06: :k06: :k06: du bi ciksin bakarsin sanada benzer  :k06: :k06: ne güzel ya 3d yapmis fotosunu bizde güya avrupada yasiyoz hep siyah beyaz  ::) benimde az kaldi  :muzz: :muzz: :muzz: son 5gün  :hello2: :hello2:

azelia

evt cnm yaaa belki çıkınca bana da benzer:) Yaa ben de bugünü bekliyodum zaten hatta 4d foto bu... bi de cd yi görsen ay çok güzel yaa:) Ama benim son 1-2 haftadır yeni bi sıkıntım başladı:( midem ve gırtlağımda çok yanma oluyo:( normalmiş netten de baktım birilerine de sordum ama kendi doktoruma soramadım daha... Çok kötü bi his, resmen böle yakıcı bişey içiyomuşsun gibi:( o kdr rahatsız oluyorum ki yemeklerden sonra... Bebek mideme baskı yaptığı için mide asidim gırtlağıma çıkıyomuş:( Oluyo mu sende de?