2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

gökkusağı

hayır cnm sölemedi henüz.sen nerdesin ki?
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

azelia

İstanbul canım... Ben de 16. haftada zar zor öğrendim:) yine söylemicekti aaaaaa cinsiyeeet diye baardım yattığım yerde:))) dur tamam bi bakalım dedi:) biraz inatçı o konuda doktorum:) Neyse artık bi oğlum olcaanı biliyorum... Sen bişey hissediyo musun? ben ilk günden beri erkek dedim erkek oldu yaa:)

gökkusağı

Alıntı yapılan: azelia - 21 Ekim , 2011, 15:18:59
İstanbul canım... Ben de 16. haftada zar zor öğrendim:) yine söylemicekti aaaaaa cinsiyeeet diye baardım yattığım yerde:))) dur tamam bi bakalım dedi:) biraz inatçı o konuda doktorum:) Neyse artık bi oğlum olcaanı biliyorum... Sen bişey hissediyo musun? ben ilk günden beri erkek dedim erkek oldu yaa:)

ilk zamanlar hep kız diodum şu günlerde erkek olabilir diorum genel olarak hayırlısı olsun diorum  :k06: :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

azelia

yaa içine doğan cinsiyet değişiyo yani öyle mi? yoksa isteğinden mi bahsediyosun? Yani ben ilk hamile olduğumu öğrendiğim günden beri içime doğan bebeğimin erkek olacağıydı... Öyle de oldu:) Hatta çin takvimi, kocakarı hurafeleri, yemek istediğim ve istemediğim şeyler hep erkek olacağını gösteriyodu... öğrenene kdr o kdr emindim ki erkek diceene:) hiç şaşırmadım:) şimdi de ben burda pıt pıt yazı yazarken oğlum da karnımda pıtır pıtır hareket edio:) çok heyecanlı bişey yaaa süper bi his... bazen hıçkırık tuttuğunu hissediyorum hep aynı aralıkla hareket oluyo aynı sürede:) canım benim yaaa...

gökkusağı

hayır cnm nedendir bilmem bende erkek bebeklere çok düşkünüm.allah nasip ederde bigün sağlıklı tosuncuk bi oğlum olursa inş çok mutlu olurum.ama hamile olduğumu öğrendiğim günden beri içime hep kız doğdu.kızım die seviodum karnımı bi ara  :k06: çok alıştım kız fikrine.sora aşermemden vücut yapıma kadar herkes erkek erkek deyince erkek olabileceğinden de şüphelenmeye başladım  :k06: şimdi de öenmli deil diorum sağlıklı olsunda şu geçen sürede kız fikrine çok alıştım.kız olursa çok mutlu olurum  :k06:  şu anda herkes erkek dio.bide saçma belki ama hani erkek bebekte anne güzelleşirmiş yaa gerçekten kendimi şu son 1 aydır çok güzel hissediorum.muhtemelen hamileliğin verdiği değişiklik bu  :k06: senin bebeğinede maşallah ne güzel pıtır pıtır hareketli.sen ilk kaçıncı haftanda hissettin?
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: azelia - 21 Ekim , 2011, 14:36:57
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 21 Ekim , 2011, 14:24:58
Alıntı yapılan: azelia - 21 Ekim , 2011, 14:01:36
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 21 Ekim , 2011, 13:02:20
Selam kızlar @çırakmerve hoşgeldin canım... :flowers:
bence de azelianın dediği gibi herkese iyi olduğunu söyleme..ben de ilk haftalarda iyiydim..sonra çok midem bulanmaya başladı tüm gün...mahvoluyordum biara..
buarada ben arada yazıyorum ama hiç kendimi tanıtmadım sanırım...
izmirdeyim..2 buçuk yıllık evliyim..özel sektörde mühendis olarak çalışıyorum..çalışırken çok zor oluyo ya..eve gidince yemek ev işi falan içim sıkılıyo. :tongue3: :tongue3:.evde olanlar şanslısınız kızlar keyfini sürün valla. :)
Ben de 2.5 yıllık evliyim ben de özel sektörde ama mimar olarak çalışıyorum canım... Evde olanlar bi bakıma şanslı tabi ama çalışınca da zaman çok çabuk geçiyo canım yaaa... Sence de öyle diil mi? Haftasonunu bekliyoruz tatil için bi bakıyoruz 1 haftayı daha devrmişiz:) Ben nası 21. haftada olduumu hala anlamış değilim... Zaten çalıştıım için sürekli hareketli olduğum için kilo da almadım sadece akşamları belli olan ufacık bi göbeğim var:)) 6. ayda olduğumu sölüyorum inanmıyolar:) Ama bebeğim de oldukça sağlıklı maaşallah hem de 1 hafta önde gidiyo tosun paşa:)))

Haklısın canım işte zaman çok çabuk geçiyo aslında ama eve gidince hiç keyif yapamıyorum hemen geçiveriyor  saatler.birde en kötüsü cumarteside yarım gün çalışıyoruz :cussing: :cussing:.
Ben normalde zayıftım çok sanırım o yüzden kilo aldım ama sürekli bişeyler yiyorum..kilo mu hiç dert etmiyorum yeterki bebişime gitsin hepsi 3-4 kilo aldım sanırım, benim göbek baya var valla 1 aydır her gören anlıyo hemen  :-ooo :tongue3: bukadar yersem
bizim kontrole daha çok var 1 kasımda olcak aşırı merak ediyorm napıyo, ne durumda diye...aman iyi olsunlar da bebişlerimiz :amin: :amin: :nazar: :nazar: bizimkide 1 hafta önde gidiyo..bakalım bizimki henüz göstermedi cinsiyetini...dr. erkek olabilir demişti ama..
canım sen nerede yaşıyorsun..
Aynen ben de cumartesi yarım gün çalışıyorum ne kdr ortak yönümüz varrr:))) Ben yediklerime dikkat ediyo değilim yani aynlış anlama walla ne istersem yiyorum:) ama dedim ya 11. hafta başlayıp 1 ay süren mide bulantım yüzünden midem küçüldü sanırım... hemen doyuyorum... sağlıklı ama az besleniyorum sanırım bu da bebeğe yetiyo:) ben de salı günü detaylı ultrason gidicem canım. çok az kaldı çok mutluyum:) İstanbul acıbademde yaşıyorum. Sen???
ya bisürü şey yazdım yazdım baktım kaybolmuş neyse tekrar yazayım hatırladıkları mı :k06:
evet canım ya ne kadar ortak yönümüz var..maşalllah senin bebişine darısı başımıza..bizde hissedelim artık..bizde cinsiyetini öğrenelim
ben aslında çok dikkat etmeye çalışıyorum yediklerime..işe gelirken poşetlerle yiyecek taşıyorum resmen. süt, meyve, çerez vs.. ne yemem içmem gerekli ise oyüzden kilo aldım sanrım midem bulandıkça bişiler yiyorum iyi geliyo  :ehi: :ehi: :ehi:..bebişten önce de çok yerdim ama zayıftım çünkü çok fazla su içerdim, çok hareketliydim..birde gaz kabız nedir bilmezdim..şimdi bütün gün oturuyorum, midem bulandığı zamanlarda hiç doğru düzgün su içemedim..kötü oluyordum su içine...bunların etkisi oldu galiba... :suclu:
ben sürekli ekşi yiyorum ama herkes dr. dahil erkek olur diyolar..birde güzelleşmişim(bende öyle hissediyorum  :k06: )o yüzden erkek olcak galiba...
ben izmirdeyim canım..27 yaşındayım

azelia

2 ya da 3 haftadır hissediyorum canım ama ilk ne zaman hissettim bilmiyorum inan çünkü acemiyiz ya bağırsak hareketleri ile karıştırıyoruz... ama kesin olarak 2 ya da 3 haftadır o olduğunu biliyorum yani 18. haftaya girdim ve sonrasında hissetmeye başladım... Umarım sende de olur en kısa zamanda... Süper bi his... Artık ben burdayım beni unutma anneeeeeee diyooo:))) çünkü ben onu hissedene kadar hiç inanamıyodum yaa hamile olduğuma:)) Allahım noolur şu cuma saati dua ediyorum olmayanlara ver kimsenin kucaanı boş bırakma... cidden bazen forumlarda okuyorum okuduğum kişilere dua ediyorum... Dünyanın en güzel hissi... İsteyen kimseyi bu histen mahrum bırakmasın yaaa...

azelia

ismin neydi güldem miydi yanlış mı hatırlıyorum??

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: azelia - 21 Ekim , 2011, 16:02:57
ismin neydi güldem miydi yanlış mı hatırlıyorum??
evet canım...senin adın neydi...memnun oldum  :flowers:

gökkusağı

Alıntı yapılan: azelia - 21 Ekim , 2011, 16:01:32
2 ya da 3 haftadır hissediyorum canım ama ilk ne zaman hissettim bilmiyorum inan çünkü acemiyiz ya bağırsak hareketleri ile karıştırıyoruz... ama kesin olarak 2 ya da 3 haftadır o olduğunu biliyorum yani 18. haftaya girdim ve sonrasında hissetmeye başladım... Umarım sende de olur en kısa zamanda... Süper bi his... Artık ben burdayım beni unutma anneeeeeee diyooo:))) çünkü ben onu hissedene kadar hiç inanamıyodum yaa hamile olduğuma:)) Allahım noolur şu cuma saati dua ediyorum olmayanlara ver kimsenin kucaanı boş bırakma... cidden bazen forumlarda okuyorum okuduğum kişilere dua ediyorum... Dünyanın en güzel hissi... İsteyen kimseyi bu histen mahrum bırakmasın yaaa...

aminn allaah herkese nasip etsin.bizade sağ salim kucağımıza almamızı nasip etsin inş  :amin: ben kalkayım biraz işlerim var grşrz yine.gelin burayı boş bırakmayın.sık sık görüşelim  :flowers: :flowers:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

azelia

bENİM RAVZA CANIM... Ben kolay kolay unutmam pek hafızam kuvvetlidir:) ben de memnun oldum... 29 yaşındayım ben... İş güç ünv. falan derken geç kaldım sanki biraz çocuk konusunda:) aman neyse sağlıklı olsun da:)

azelia

Kadriyecim sen de gel ben hep burdayım... bak bakiim yazmadıım sayfa sayısı nerdeyse yok denecek kdr az:))) Kolay gelsin canım iyi bak kendine...

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: azelia - 21 Ekim , 2011, 16:08:42
bENİM RAVZA CANIM... Ben kolay kolay unutmam pek hafızam kuvvetlidir:) ben de memnun oldum... 29 yaşındayım ben... İş güç ünv. falan derken geç kaldım sanki biraz çocuk konusunda:) aman neyse sağlıklı olsun da:)

yok canım ya ünivteden sonra çalışan için hiç geç değil.. bana iş yerinde herkes çocukmuşumda çocuk yapmışım muamelesi yapıyo..daha küçük gösterdiğim için sanırım ama etrafımda benim yaşımdakiler evli bile değil :)

azelia

Ay bana da dışardakiler ööle... Kuaföre gidiyorum mesela yüzüğümü görüyolar aaaaa evli misin bu yaştaa diyolar:) yaa yaşımı nerden biliyosun 29 yaşındayım ben diyorum inanmyolar:))) hele  bi de hamileyim diyince iice ağzı açık kalıyo insanların:) 20-21 gösteriyosun diyolar... Çok güzel bişey yaa çok memnunum halimden:) bi de minyonum, dediğim gibi 6. aya girdim ama kilo da almadım:) kimse inanmıyo yaa ben bile hareketleri hissetmeye başlayınca inandım hamile olduuma:)))

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: azelia - 21 Ekim , 2011, 16:18:22
Ay bana da dışardakiler ööle... Kuaföre gidiyorum mesela yüzüğümü görüyolar aaaaa evli misin bu yaştaa diyolar:) yaa yaşımı nerden biliyosun 29 yaşındayım ben diyorum inanmyolar:))) hele  bi de hamileyim diyince iice ağzı açık kalıyo insanların:) 20-21 gösteriyosun diyolar... Çok güzel bişey yaa çok memnunum halimden:) bi de minyonum, dediğim gibi 6. aya girdim ama kilo da almadım:) kimse inanmıyo yaa ben bile hareketleri hissetmeye başlayınca inandım hamile olduuma:)))

evet canım ben de çok memnunum genç görünmekten..umarım hep böyle olur... :muzz: :muzz:
ya aynı şey herkeste oluyor sanırım.. ben de inanamıyorum hamile olduğuma mide bulantısı ve birazda göbüş olmasa inanamıyorum bukadar mükemmel bişeyin olduğuna :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:..Allah bebişlerimizi nazardan korusun :nazar: :nazar: :amin: :amin:
canım ben işyerinde pek giremiyorum girsemde kalamıyorum hiçç ...ama yine yazmaya çalışıyorum kaçak olarak  :k06: