2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: cirakmerve - 20 Ekim , 2011, 23:40:30
bu arada ne güzel kızın olucakmış. inşallah benim de şöyle dünya güzeli bi kızım olur da kız anneleri listesinde yanlız kalmazsın:)

ne güzel meslektaşız demekki.Branşın ne?ben okulöncesi öğretmeniyim.Evet zaman zor geçiyor ama 200den aşağıya şafak saymaya başladınmı hızlı geçiyor.Sen yine az beklemişsin.ben 2 yıl bekledim.1 aşılama 1tüp bebek sonrası doktorlar imkansız derken doğal yolla geldi mucize bebeğim.İzmirde yaşıyorum ben.Şuanda çalışmıyorum.seneye tekrar giricem kısmetse bebek için ara verdim.Güzel bekleyişler bunlar.İnş sende cinsiyetini öğrendiğinde paylaşırsın burada.Sağlıklı olsunlara kızerkek farketmior.Hakkında hayırlısı.
Ayda bir mi gidiyorsun kontrollere?
Bende bugün gördüm ne güzel bir duygu yarabbim şükürler olsun.Allah herkese versin inş.Kuzum büyümüş 190 gr.olmuş teyzesi.Darısı başınıza inş

cirakmerve

sınıf öğretmeniyim ben de. doktora ilk 3 hafta önce gitmiştim bir de yarın gidicem inşallah. testlerimiz var onları yaptırcam. ilk kez de kalp atışını duycam sanırım. bu da beni heyecanlandırıyo. tabi öncesinde kan alım işini düşününce biraz canım sıkılıo ama kalp atışını dinlemeyi kendime ödül olarak gösteriyorum...

cirakmerve

ben şimdi yatmaya gidiyoeum fazla bile dayandım bugün daha sonra ttekrar görüşürüz iyi geceler...

gökkusağı

Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

azelia

Herkes uyumuş o saatte kadriyecimmm:) ben de bugün bakabildim genelde evde pek bakamıyorum... 3 gün kaldı bebeğimi görmeye, sabırsızlanıyorum yaaa...

@cirakmerve canım umarım böyle rahat bi şekilde gider hamileliğin, sana tavsiyem herkese iyiyim çok iyi gidiyo falan deme:) ben de çok iiydim ilk haftalar herkes soruyodu çok iyiyim diyodum... 11. haftada bi başladı bulantılar 1 ay sürdü:((( gün aşırı kusuyodum, yemek falan zar zor yapıyodum, bi de ramazana denk geldi, eşime iftar sahur hazırlicam diye mahvoldum:(( Ama şimdi o kadar iyiyim ki maaşallah, hepiniz hamişsiniz diye burda rahat yazıyorum:) en altın dönemlerimizi yaşıyoruz OĞLUMLAAA...

Umarım böyle de devam eder ve mutlu sona geliriz... Herkes nerelerde yaşıyo arkadaşlar?? Yazalım birbirimize, doktorlarımızla ilgili de paylaşımlarımız olabilir...

__nil__

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:      Şafak -->137
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart                           Şafak-->138
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart---->Erkek  :binkybaby:    Şafak-->138
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart ---> Erkek  :binkybaby:     Şafak--> 156
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart ---> Kız :binkybaby:         Şafak-->161
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan                            Şafak-->175
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan                     Şafak--> 176
MERCİMEĞİM  :love9:  :nazar:  :binkybaby:___________________________14 Nisan                     Şafak--> 176
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan ---->Erkek   :binkybaby:   Şafak --> 180
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 18 Nisan                      Şafak-->180
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan                                   Şafak --> 181
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan                                     Şafak -->182
cırakmerve  :love9: :nazar: :binkybaby:___________________________21 Mayıs                                       Şafak--> 213
sweetrose  :love9:  :nazar:  :binkybaby:__________________________25 Mayıs                                        Şafak--> 217
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

gökkusağı

nill sonnuçlarını ne zaman alıcaksın cnm ??
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

MERCİMEĞİM

Selam kızlar @çırakmerve hoşgeldin canım... :flowers:
bence de azelianın dediği gibi herkese iyi olduğunu söyleme..ben de ilk haftalarda iyiydim..sonra çok midem bulanmaya başladı tüm gün...mahvoluyordum biara..
buarada ben arada yazıyorum ama hiç kendimi tanıtmadım sanırım...
izmirdeyim..2 buçuk yıllık evliyim..özel sektörde mühendis olarak çalışıyorum..çalışırken çok zor oluyo ya..eve gidince yemek ev işi falan içim sıkılıyo. :tongue3: :tongue3:.evde olanlar şanslısınız kızlar keyfini sürün valla. :)

azelia

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 21 Ekim , 2011, 13:02:20
bence de azelianın dediği gibi herkese iyi olduğunu söyleme..ben de ilk haftalarda iyiydim..sonra çok midem bulanmaya başladı tüm gün...mahvoluyordum biara..
izmirdeyim..2 buçuk yıllık evliyim..özel sektörde mühendis olarak çalışıyorum..çalışırken çok zor oluyo ya..eve gidince yemek ev işi falan içim sıkılıyo. :tongue3: :tongue3:.evde olanlar şanslısınız kızlar keyfini sürün valla. :)
Ben de 2.5 yıllık evliyim ben de özel sektörde ama mimar olarak çalışıyorum canım... Evde olanlar bi bakıma şanslı tabi ama çalışınca da zaman çok çabuk geçiyo canım yaaa... Sence de öyle diil mi? Haftasonunu bekliyoruz tatil için bi bakıyoruz 1 haftayı daha devrmişiz:) Ben nası 21. haftada olduumu hala anlamış değilim... Zaten çalıştıım için sürekli hareketli olduğum için kilo da almadım sadece akşamları belli olan ufacık bi göbeğim var:)) 6. ayda olduğumu sölüyorum inanmıyolar:) Ama bebeğim de oldukça sağlıklı maaşallah hem de 1 hafta önde gidiyo tosun paşa:)))

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: azelia - 21 Ekim , 2011, 14:01:36
Ben de 2.5 yıllık evliyim ben de özel sektörde ama mimar olarak çalışıyorum canım... Evde olanlar bi bakıma şanslı tabi ama çalışınca da zaman çok çabuk geçiyo canım yaaa... Sence de öyle diil mi? Haftasonunu bekliyoruz tatil için bi bakıyoruz 1 haftayı daha devrmişiz:) Ben nası 21. haftada olduumu hala anlamış değilim... Zaten çalıştıım için sürekli hareketli olduğum için kilo da almadım sadece akşamları belli olan ufacık bi göbeğim var:)) 6. ayda olduğumu sölüyorum inanmıyolar:) Ama bebeğim de oldukça sağlıklı maaşallah hem de 1 hafta önde gidiyo tosun paşa:)))

Haklısın canım işte zaman çok çabuk geçiyo aslında ama eve gidince hiç keyif yapamıyorum hemen geçiveriyor  saatler.birde en kötüsü cumarteside yarım gün çalışıyoruz :cussing: :cussing:.
Ben normalde zayıftım çok sanırım o yüzden kilo aldım ama sürekli bişeyler yiyorum..kilo mu hiç dert etmiyorum yeterki bebişime gitsin hepsi 3-4 kilo aldım sanırım, benim göbek baya var valla 1 aydır her gören anlıyo hemen  :-ooo :tongue3: bukadar yersem
bizim kontrole daha çok var 1 kasımda olcak aşırı merak ediyorm napıyo, ne durumda diye...aman iyi olsunlar da bebişlerimiz :amin: :amin: :nazar: :nazar: bizimkide 1 hafta önde gidiyo..bakalım bizimki henüz göstermedi cinsiyetini...dr. erkek olabilir demişti ama..
canım sen nerede yaşıyorsun..

azelia

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 21 Ekim , 2011, 14:24:58
Alıntı yapılan: azelia - 21 Ekim , 2011, 14:01:36

Haklısın canım işte zaman çok çabuk geçiyo aslında ama eve gidince hiç keyif yapamıyorum hemen geçiveriyor  saatler.birde en kötüsü cumarteside yarım gün çalışıyoruz :cussing: :cussing:.
Ben normalde zayıftım çok sanırım o yüzden kilo aldım ama sürekli bişeyler yiyorum..kilo mu hiç dert etmiyorum yeterki bebişime gitsin hepsi 3-4 kilo aldım sanırım, benim göbek baya var valla 1 aydır her gören anlıyo hemen  :-ooo :tongue3: bukadar yersem
bizim kontrole daha çok var 1 kasımda olcak aşırı merak ediyorm napıyo, ne durumda diye...aman iyi olsunlar da bebişlerimiz :amin: :amin: :nazar: :nazar: bizimkide 1 hafta önde gidiyo..bakalım bizimki henüz göstermedi cinsiyetini...dr. erkek olabilir demişti ama..
canım sen nerede yaşıyorsun..
Aynen ben de cumartesi yarım gün çalışıyorum ne kdr ortak yönümüz varrr:))) Ben yediklerime dikkat ediyo değilim yani aynlış anlama walla ne istersem yiyorum:) ama dedim ya 11. hafta başlayıp 1 ay süren mide bulantım yüzünden midem küçüldü sanırım... hemen doyuyorum... sağlıklı ama az besleniyorum sanırım bu da bebeğe yetiyo:) ben de salı günü detaylı ultrason gidicem canım. çok az kaldı çok mutluyum:) İstanbul acıbademde yaşıyorum. Sen???

gökkusağı

slm kızlar bende kendimden bahsedeyim.8 gün sora 25 yaşıma giricem  :muzz:
2 yıllık evliyim  :nazar:
15 haftalık da anne  :nazar:
hamileliğim güzel geçio benimde şükür mide bulantım falan hiç olmadı çok güzel geçio  :nazar:
aslında bende kuyumculuk öğretmeniyim. ama şu an çalışmıorum.özel sektördeydim ayrıldım şu an evdeyim.evde olmak gerçekten çok güzel bol bol dinleniorum.gün yetmio bazen.uyku yüzünden  :k06: haftaya kontrolümüz var bebeğimi görücem   :love9:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

azelia

Ne güzel canım yaaa sen de genç annesin maaşallah... sen nerde yaşıyosun?

gökkusağı

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

azelia

uff uzakmışız bayaa:) olsun napalım:) cinsiyet söylemedi daha öyle mi?